Şimdi Ara

KLAVYEDE TUŞLAR DEĞİŞTİ ACİL YARDIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
11
Cevap
0
Favori
23.209
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hp marka leptobun var. format attım ama klavyede bi sorun oldu. F klavye yada Q klavye sorunu deyil . bazı tuşlar hiç çalışmıyor bazılarında basıyorum arama kutu çıkıyor. f ye basınca arama kutu çıkıyor. yazı yazarken f ye basınca ''bgtfr'' yazıor. ''fn'' tuşuyla denedim herşeyi olmadı . bilen varsa yardım lütfen .

• virüs olma olasılığı kuvvetle muhtemeldir. security.symantec.com'a girip bir arama yaptır pc'de. bgtfr'yi nerede çıkarıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hdyros

Hp marka leptobun var. format attım ama klavyede bi sorun oldu. F klavye yada Q klavye sorunu deyil . bazı tuşlar hiç çalışmıyor bazılarında basıyorum arama kutu çıkıyor. f ye basınca arama kutu çıkıyor. yazı yazarken f ye basınca ''bgtfr'' yazıor. ''fn'' tuşuyla denedim herşeyi olmadı . bilen varsa yardım lütfen .

Merhaba ;

Denetim Masası - Bölge ve Dil - Klavyeler ve Diller - Klavye Değiştir Açarak F klavyeyi kaldırın..
  • beyler oyun oynuyordum mt2 bir süre sonra esc basınca başlat menüsü falan açılmaya başladı son kapadım mt2 korece falan yazıyor düzeltmeye çalıştım olmuyor yardımcı olursanız cok sevinirim
  • yani şuan laptop tayım normal bilgisayar masa üstü tuşları silme tuşuna basıyorum kare bısı yazıyor lütfennnnnnnnnnnn.yardım
  • Benimde Pc Klavyemde Shift Tuşları Yer Değiştrdi Yardım ??
  • konu açmak istiyorum ama nerden yapcagımı bilmiyorum yardım ederseniz evinirim
  • teşekkürler
  • Kardeşim başlat tuşuna bi kere bas aynısı az önce banada oldu nedeni başlat+f tusu arama yerini çıkarır vs. eğer hayla olmuyorsa yeni klavye al yada en yakın bilgisayarcıya git durumu anlat yardımcı olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barscelik926 -- 6 Kasım 2016; 14:16:24 >
  • Windows+f

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.