Şimdi Ara

KLAVYEDE TUŞLAR DEĞİŞTİ ACİL YARDIM..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
9
Cevap
0
Favori
14.205
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Teknik Yardım >> KLAVYEDE TUŞLAR DEĞİŞTİ ACİL YARDIM..
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    26 Mesaj
    Hp marka leptobun var. format attım ama klavyede bi sorun oldu. F klavye yada Q klavye sorunu deyil . bazı tuşlar hiç çalışmıyor bazılarında basıyorum arama kutu çıkıyor. f ye basınca arama kutu çıkıyor. yazı yazarken f ye basınca ''bgtfr'' yazıor. ''fn'' tuşuyla denedim herşeyi olmadı . bilen varsa yardım lütfen .

|
    |
    virüs olma olasılığı kuvvetle muhtemeldir. security.symantec.com'a girip bir arama yaptır pc'de. bgtfr'yi nerede çıkarıyor?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: hdyros

Hp marka leptobun var. format attım ama klavyede bi sorun oldu. F klavye yada Q klavye sorunu deyil . bazı tuşlar hiç çalışmıyor bazılarında basıyorum arama kutu çıkıyor. f ye basınca arama kutu çıkıyor. yazı yazarken f ye basınca ''bgtfr'' yazıor. ''fn'' tuşuyla denedim herşeyi olmadı . bilen varsa yardım lütfen .
    quote:

Orijinalden alıntı: hdyros

Merhaba ;

Denetim Masası - Bölge ve Dil - Klavyeler ve Diller - Klavye Değiştir Açarak F klavyeyi kaldırın..

• Onbaşı
    16 Mesaj
    beyler oyun oynuyordum mt2 bir süre sonra esc basınca başlat menüsü falan açılmaya başladı son kapadım mt2 korece falan yazıyor düzeltmeye çalıştım olmuyor yardımcı olursanız cok sevinirim
    |
    |
    yani şuan laptop tayım normal bilgisayar masa üstü tuşları silme tuşuna basıyorum kare bısı yazıyor lütfennnnnnnnnnnn.yardım
    |
    |
    Benimde Pc Klavyemde Shift Tuşları Yer Değiştrdi Yardım ??
    |
    |
    konu açmak istiyorum ama nerden yapcagımı bilmiyorum yardım ederseniz evinirim
    |
    |

teşekkürler
    |
    |
    PcKolikq kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Kardeşim başlat tuşuna bi kere bas aynısı az önce banada oldu nedeni başlat+f tusu arama yerini çıkarır vs. eğer hayla olmuyorsa yeni klavye al yada en yakın bilgisayarcıya git durumu anlat yardımcı olurlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barscelik926 -- 6 Kasım 2016; 14:16:24 >
    |
    |
Reklamlar
SEO
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.