Şimdi Ara

KIZLAR NASIL ERKEK BEGENIYOR ? GIYIM,KUSAM BAZI IPUCLARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
58
Cevap
0
Favori
22.982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Goth giyiniyorum ve kız arkadaşım seviyor , dediklerinle alakası yok. Kızlar diye genellemek saçma zaten. Bazı kızlar olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ŞakaAltıGerçek

Kızdan kıza değişir

Örneğin, anlattığınız tarzda giyinen çok arkadaşım vardı ama sevgilileri yoktu ya da onlara bakan tipler çok ahım şahım ultra insanlar değillerdi.

Bizim buradaki liseliler falan beni baştan aşağı süzerler neden süzerler kıyafetlerimden dolayı süzerler, hoşlarına gidiyor çünkü onlara göre ben "cool" bir adamım. Ama yaşları büyüyünce istedikleri farklılaşacak.

Bence evlilikten önce flört olmamalı, daha yakın arkadaşlıklar kurulmalı. Çıkma, takılma, sevgili muhabbetleri çok saçma gelmiştir bana nedense...

John CONSTANTINE olacak

• Karizman olsun şalvar giysen yakışır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leetcake

quote:

Orijinalden alıntı: ŞakaAltıGerçek

Kızdan kıza değişir

Örneğin, anlattığınız tarzda giyinen çok arkadaşım vardı ama sevgilileri yoktu ya da onlara bakan tipler çok ahım şahım ultra insanlar değillerdi.

Bizim buradaki liseliler falan beni baştan aşağı süzerler neden süzerler kıyafetlerimden dolayı süzerler, hoşlarına gidiyor çünkü onlara göre ben "cool" bir adamım. Ama yaşları büyüyünce istedikleri farklılaşacak.

Bence evlilikten önce flört olmamalı, daha yakın arkadaşlıklar kurulmalı. Çıkma, takılma, sevgili muhabbetleri çok saçma gelmiştir bana nedense...

John CONSTANTINE olacak

Ben onu noktalı kabul ettim sen de öyle sevmelisin...

• Bence böle bi tip hem mütevazi hem de şık
     KIZLAR NASIL ERKEK BEGENIYOR ? GIYIM,KUSAM BAZI IPUCLARI
  • Fransız kravatı güzel gider.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alpertunga

if (yas<=18)
    {
    ise kızların ilgi alanı uyanıklık+yakışıklılık.
    }

else if (yas>=20)
    {
    Karizma+Özgüven+Azda olsa kılık kıyafet.
    }

else
    disp('bu bir kız değil');
    end.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xenom

Bence böle bi tip hem mütevazi hem de şık

• 18- ; handsomeness

18+ Money

• quote:

Orijinalden alıntı: GÜNAHKAR_LORD

Arkadaş en az 20-25 tane çok samimi görüştüğüm kız arkadaşlarım var ve ara sıra bu konuları konuşurlar erkek dediğin böyle olmalı şöyle olmalı vs. ve hepsinin dediği ortak özellikleri yazıyorum

-ASLA SİVRİ UÇLU KIRO AYAKKABISI GİYMEYECEK,BEYAZ-LACİVERT(KENDİ RENGİ) CONVERSE VEYA İYİ BİR SÜPERSTAR GİYİLECEK
    -GÜMÜŞ ŞEYLER TAKMAKTAN KAÇINILACAK ZATEN ALTINI SAYMIYORUM BİLE...BÖYLE ROCKCI ERKEKLER KOLLARINA FALAN DERİ BİLEKLİKLER TAKIYORLAR YA ONLARI ÇOK SEVİYOR KIZLAR
    -BOL PANTOLONU SEVİYORLAR AMA ŞALVAR TİPLİ ÜSTÜ BOL ALTA DOĞRU DARLAŞAN YADA TERSİ PANTOLONLARDAN NEFRET EDİYORLAR DAHA ÇOK DAR AMA AÇIK MAVİ OLMAYAN KOTLARDAN HOŞLANIYORLAR
    -KÜPENİN KARİZMA YAPTIĞINA İNANIYORLAR
    falan fiso ...

Apaçi tanımıdır.

• Heee her kızın beğendiği bi profil olsaydı herkes öle olurdu merak etmeyin.
  • Kızlar ,kalıplı,uzun, ve paralı erkek sever.Eğer çelimsiz ve 1,60-1.74 boyları arasındaysanız kaybetmişsiniz demektir(ama paranız varsa durum değişebilir) Çünkü bu tip kişiler ne giyse yakışmaz zaten standart erkek boyu 1.80 dir. Herneyse eğer yapılı,uzunsanız ,eh birazda yakışıklıysanız önerilerim :
    Şuna benzer bir gömlek
    Bu tipteki ayakkabılar
    parfüm olarak değişik markaları seçin
    Armani-code ,212-rochas-fahrenheit-jean paul gibi her 10 kişiden 5 nin kullandığı parfümleri seçmeyin ...

• amuda kalkabiliyosan hiç bi sorun yok..gelsin kızlar
  • Arkdaşlar TR de yapılan bir araştırma sonucunu veriyorum...

Bayanların erkeklerde ilk batıkları yer neresi sorusuna katılan bayanlar;
    1. DİŞLERİ BEYAZ MI DEĞİL Mİ?
    2. AYAKKABI KALİTELİ Mİ DEĞİL Mİ?

....
    gerisi hikaye zaten...
  •  KIZLAR NASIL ERKEK BEGENIYOR ? GIYIM,KUSAM BAZI IPUCLARI

• @oeste

Parfüm olarak Gucci by Gucci yada Burberry The Beat'in üzerine tanımam..
  • Hatuna bir bakmışsın kro bi tiple bir bakmışsın efendi bi tiple çıkmış. Onlarda ne istediğini bilmiyorlarki heyecan peşindeler.

Parfüm kullanmam. Kıyafetimi alırken beğenirsem alırım kim ne der diye düşünmem.
    Elbet beni olduğum gibi seven bi hatun çıkar.
  • dostum oda yakışıklıysa yada karizmaysa ben dünya starıyım ozaman gerçek diyorum övünmek gibi değil çok arkadaşım var ama bu yazdıkların boş yakışıklıysan azda giyimine kalitene özen gösteriyorsan istediğin olur. özellikle saçların öyle çok uzun olmasın buna dikkat et yeri geldimi takım elbise giy yeri geldimi spor giy ortamına göre hareket et sırıtma ayak uydur hayata tabi önce kendine güvenin yerindeyse

• quote:

Orijinalden alıntı: Alpertunga

if (yas<=18)
    {
    ise kızların ilgi alanı uyanıklık+yakışıklılık.
    }

else if (yas>=20)
    {
    Karizma+Özgüven+Azda olsa kılık kıyafet.
    }

#include <aqdio.h>

int main (yok)

{
    printf ("xxx");

return 0;

}

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.