Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • saka bi yana benimde cok yakin kiz arkadaslarim var hatta birini kardesim gibi gorurum ama aklimin bir kosesinde bu dusunce hep olur ve sevgili olmamak icin cok hassas bir caba gosteririm surekli.
    not: boyle seviyeli ve sacma olmayan tartismaya hasrettik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi netenes -- 17 Şubat 2011; 1:32:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

olamaz diyenler daha önce karşı cinse yürüyen cinsel organ olarak bakan abazalardır.
    Cinsiyet farketmeksizin nihayetinde hepimiz insanız herkesin farklı fikirleri ve uyuşan fikirleri olabileceği gibi cinsel organından bağımsız kafa ve düşünce yapısıda olabilir ve bunlar uyuşabilir...

Eğer sosyaliteniz düşükse karşı cinsle çok fazla arkadaşlık yapmayıp sokakta çok rastlanan cinsten ABAZA iseniz sizin hemcinsinizlede tam anlamıyla dost olamazsınız çünkü hemcinsinizde sevgilisine,kızkardeşine hatta annesine bile bakma potansiyeliniz vardır.Ha bunu gizli kapaklı yaparsınız gündüz malzeme toplayıp gece asılırsınız o zamanda karşıdaki dostum dediğiniz adamada böyle gizli gizli sır sakladığınız için aslında dost sandığınız insan sadece samimi bir arkadaşınızdır. yani kimseyle dost olamazsınız...

Gerçekte durum böyle ve acınası halde bir gençliğimiz var saklamaya veya inkar etmeye gerek yok toplum olarak sosyal yönden çok zayıfız ve karşı cinse karşı hitabet kurallarından birçoğumuzun haberi yok...

cok guzel anlatmışsın arkadasım..

kankasının sevgılısıne bakan ınsan cok..sonrada o bana asılıo deyıp sıyrılmalar fılan falan...mide bulandırıcı aşşalık olaylar..

ben şahsen karsıdakı ınsanın içini tam olarak anlayamam..o yüzden de arkadas olurum ama bı yere kadar..arada muhakkak bı mesafe olur...

• quote:

Orijinalden alıntı: R.Korkmazz

Kızlar ve erkekler kesinlikle farklı dünyada yaşarlar. Dünyaya bakışları, kabiliyetleri, görünüşleri, düşünceleri zevkleri farklıdır. Erkeklerle ortak noktaları az olduğundan, paylaşacakları şeyler genelde cinsiyetle ilgili olduğundan dost olamazlar.
    Erkeklerin yaşam alanları da farklıdır. Erkekçe yerler vardır ve kızlar giremez. Kamyoncu lokantası, kahvehane gibi.
    Bizim tuvaletlerimiz, erkekler olarak beslendiğimiz yerler farklıdır.
    Çalışma yerlerimiz, yaptığımız işler yine uyuşmaz.
    Herşeye rağmen dost olsalar bile toplum bu dostluğu yadırgar.
    Kadınla erkek ancak evlenir ve algıladıkları dünyayı ve zevklerı ayrı yaşayarak hayatlarını sürdürür.

katılmamak elde değil, fakat kendi sosyal durumuma ve aradaki bağ veya sınırlara baktığımda mümkün olduğunu net olarak görüyorum.

Tekrar ekleme yapayım: keşke ilk mesajımı bu kadar sert ve iğneleyici yazmasaydım

• İkinizde kültürlü seviyeli insanlarsaniz neden olmasın.Sonuçta hepimiz insanız kaçıncı yüzyılda yasıyoruz?
  • Gençlik filmleri, dizileri hariç hiçbiyerdede görülmemiş.Bi raddeden sonra yakınlaşma olurda o da sokulursa çok pis parçalarım, acımam o kadar diyorum Hayat böyle panpa.
  • simdiye kadar samimi kanka olduğum kaç tane kız varsa hepsiyle seviştim, sence dost olabilirmiyiz hala ?

kaç tane kız kankam varsa ya bana aşık oldu ya ben ona aşık oldum

bi kızla bi erkeğin dost yada kanka olması imkansız , testesteron hormonu devreye girince dost dediğin kankanın bi kalçasını yada farklı bir örojen bölgesini gördüğünde şehvet damarın kabarır bu hormonal bişeydir , şu bi gerçektir dünyada Adı erkek olarak anılan herkes abazadır , abaza olmayandan şüphe etmek gerekir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 17 Şubat 2011; 2:46:00 >
  • olur.
  • bak sprireden hayat dersi :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheJudgé -- 17 Şubat 2011; 2:47:59 >
  • Olamaz
  • Olamaz.İnsan doğasına aykırı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -TRioN-

Bir kıza dost kadar yakınsam muhtemelen ona aşığımdır,

Dağılabilirsiniz..
  • Genelleme yaparsak olamaz ama o 2 insanın kişiliğine,kültürüne bağlı bu 2 si birleşirse Arkadaşla Dost arasında birşey olabilir fakat bir erkeğin bir erkekle kurduğu dostluk gibi asla olamaz.
    Olursa da bu olur
    quote:

Orijinalden alıntı: Citizen
    Olabilir. Arada seks olur ama, bi yerden sonra mutlaka olur.

Ki günümüzde de olan budur
  • olamaz
  • kız yüzüne bakılmayacak kadar çirkinse olabilir ancak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Olmaması için hiçbir sebep yok.

Labido.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lev@

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Olmaması için hiçbir sebep yok.

Labido.

labido diye bilmediğim bişey mi var yoksa libido mu demek istedin?
  • tabiki olabilir bunun konusunu açmak bile gereksiz. erkek arkadaşlarımdan daha samimi ve açık olduğum kız arkadaşlarım var. demekki olabiliyormuş.. yalnızca insanlığından çıkmış sapık eğilimli abaza canlılar olamaz diyebilir. onlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grandeamore -- 17 Şubat 2011; 5:51:47 >
  • Teorik olarak mümkün gibi görünüyor.
  • Varsayalım ki ablanız ya da kardeşiniz var.Size dedi ki çok yakın bir arkadaşımdayım o zaman ne anlayacaksınız.Benim kardeşim benim ablam sex arkadaşı mı buldu ? Insan aklı bunu alabilir mi sizce ? Laf olsun diye yazmayı bırakalımda biraz gerçekçi olalım.Istısnalar hiçbir zaman kaideyi bozmaz.Bence kesinlikle dost olabilirler.. Insanın içinde eğer ki fesatlık yoksa her daim olur .
  • kardeşim gibi gördüğüm can ciğer bir dostum var yan yana yatsak bile aklıma o tarz şeyler gelmiyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.