Er
15 Kasım 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 8 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Dün gece "lan bu oyunlar benim hayallerimi elimden alıyor" diye haykırdım ve hem mobildeki hem pc deki tüm oyunları sildim. Sabahtan beri boştayım, ders çalışmam gerek ama alışık olmadığım için bir türlü çalışmaya başlayamıyorum. Ne yapacam ben ya tüm gün? Yaz ayları da geldi artık Bugün evin içinde toplamda 2 kilometre yürümüşümdür işsizlikten, YARDIM ET DH!

EDIT: Oyunları sildiğim halde sürekli internete, genellikle dh ye, girerek boş boş vakit geçirdiğim için kendimi uzun süreliğine banlıyorum arkadaşlar. Bu sefer başaracam, dersanenin rehberlikçisine gidiyorum yarın ve bütün yaz günde en azından 1 saat çalışıyorum! Ahanda buraya yazdım
Ve bende Cliff Burton gibi giyinmek istiyorum. Fikirlerinize açığım

Bu tür yüzüğü ve tshirt'ü İstanbul'da nereden bulabileceğimi bilen var mı?

Edit: Yaş ortalaması 18 olacak

Kim la bu cliff burton der gibi mesaj atanlar olduğunu gördüm, çok ayıp çoook... Alın şu videoyu çaktırmadan izleyinhttp://www.youtube.com/watch?v=7_wGFfrJv4Y

Cem Karaca - Mavi Liman

Çok yorgunum dostlar çok!..
Hiç yakınlaşmayıp
toplumdan dışlanmak mı,
yakınlaşıp 2 yıla hayatın
koşuşturmasıyla bitecek zaman
kaybı dostluklar mı?
Arkadaşlar, bugün arkadaşla bir kaç puro içtik. Bildiğiniz gibi yarım saat sürüyor bir tanesi. Dolayısıyla giysilerim, elim, ağzım sigara kokuyor. Evdekilerin çakmaması için ne yapmalıyım?
Power metalin mistik temsilcileri 4 mayısta İstanbul'a geliyor. Arkadaşlarımdan kimseyi oraya gitmeye ikna edemedim en azından buraya bi' sorayım dedim. Aranızda Blind Guardian konserine gidecek kimse var mı?

Konser hakkında biletix bağlantısı
Kız arkadaşımla konuşurken kızma manasındaki fırça atma muabbeti geçti. Ardından kız arkadaşım bana böyle bir resim attı.

Şimdi ona böyle resimli bir cevap atmalıyım. Sizce ne yollayım?
----------------

Şimdi attığım karikatürden sonra şu resmi yolladı

Niye bunu yolladığını sorduğumda daha sert fırça yani daha sert trip dedi

Desteğe devam DH!!
Arkadaşlar ben iyi bir lisede öğrenciyim. Özet geçmek gerekirse son zamanlarda notlarım dibi vurmuş durumda ve bunun tüm suçu bende. Çalışmam gerektiğini bildiğim ve saatlerce çalışma masasında oturduğum halde sürekli en ufak şeyde dikkatim dağılıyor ve dersten kopuyorum. İçten içe bende istemiyorum çalışmayı ama çalışmam gerektiğine samimice inanıyorum. Ben sbs döneminde koşu atı gibi çalışmış ve bir amaç uğruna çalışmayı çok iyi öğrenmiş birisiyim. Anaokulundan beri çalışkanım ve derslerime önem veririm ama lisedeki 2 yılımda bu değişti. Ailemle sıkıntılarım başladı ve sınıfımda neredeyse sonuncuyum dolayısıyla karakterim gereği belli etmesemde psikolojim darmadağın olmuş durumda. Yarın sınavlarım başlıyor ve bugün yaptığım program gereği 5-6 saat çalışmam gerekirdi ama kendimi zorlayarak 2-3 saat çalışma masasına geçtim ama 20 dakika zor çalıştım . Tekrar psikoloğa gitmek isterim ama aileme bu zayıflığımı dile getirmek benim için ölüm sebebi olur(dayak mayak yerim manasında değil). Ayrıca her seans 100 lira falan ben o paraya neler yaparım. Burada bu yollardan geçmiş(mümkünse ilkokullu ve liseliler yazmasın) birçok insan vardır, sizden rica ediyorum bana bir yardım edin!

Özet: Çalışkan olmama rağmen liseye başladığımdan beri çalışasım gelmiyor, dibe vurdum. YARDIM!
Video izlerken bu tür seçenekler görüyorum. Bunların ne olduğunu bilen var mı(kaliteyle alakası olduğunu anlayabildim )
Hakkında
Meslek: Öğrenci
İlgi Alanları: Parapsikoloj, psikoloji, felsefe, bas gitar
Forum İmzası:
Ho! Tom Bombadil, Tom Bombadillo!
By water, wood and hill, by the reed and willow,
By fire, sun and moon, harken now and hear us!
Come, Tom Bombadil, for our need is near us!
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 10 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 718
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 36.017 (Bu ay: 94)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 5 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.