Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
209
Cevap
1
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • bu bir defa ateşli barutun patlamadan yanyana durması kadar zor bir durumdur. Genelde bu durumlarda kız hiçbir şey hissetmez tamamen arkadaşca bakar eğer çok yakınlarsa bile ama çocuğun içinde kesinlikle bir umut bir beklenti vardır ya da zamanla oluşur oyüzden böyle birşey imkansızdır.

Sigmund Freud'un dediği gibi: "Hiçbir erkek sevişmek istemeyeceği kadınla samimi olmaz"
  • kıza bağlı olabilir :D
  • Saçmalamayın beyler tabiki olur birçok örneği var etrafımda.
  • Doğanın Kuralı Kitap 1 No 1:

Kadın ve Erkeğin dost olmaması için hiçbir sebep yok ama olamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

olamaz diyenler daha önce karşı cinse yürüyen cinsel organ olarak bakan abazalardır.
    Cinsiyet farketmeksizin nihayetinde hepimiz insanız herkesin farklı fikirleri ve uyuşan fikirleri olabileceği gibi cinsel organından bağımsız kafa ve düşünce yapısıda olabilir ve bunlar uyuşabilir...

Eğer sosyaliteniz düşükse karşı cinsle çok fazla arkadaşlık yapmayıp sokakta çok rastlanan cinsten ABAZA iseniz sizin hemcinsinizlede tam anlamıyla dost olamazsınız çünkü hemcinsinizde sevgilisine,kızkardeşine hatta annesine bile bakma potansiyeliniz vardır.Ha bunu gizli kapaklı yaparsınız gündüz malzeme toplayıp gece asılırsınız o zamanda karşıdaki dostum dediğiniz adamada böyle gizli gizli sır sakladığınız için aslında dost sandığınız insan sadece samimi bir arkadaşınızdır. yani kimseyle dost olamazsınız...

Gerçekte durum böyle ve acınası halde bir gençliğimiz var saklamaya veya inkar etmeye gerek yok toplum olarak sosyal yönden çok zayıfız ve karşı cinse karşı hitabet kurallarından birçoğumuzun haberi yok...

Size bir anımı anlatayım;

sene 2003, lise yillarim. izmirde bir anadolu lisesindeyim, isim vermeye gerek yok. Lise 2 ye basliyoduk ve okul basladiginda hocalar sinifin oturma planini yine degistirdiler. Ben yine ayni sira arkadasimla birlikteydim ama onumuzdeki siraya biri okulun en guzel kizi, digeride ondan cok da uzak olmayan iki kiz oturdu. Biz sira arkadasimla birlikte zaten normalde de cok konuskan tipler olmadigimiz icin onlarla direk muhabbete başalayan taraf olmamız zordu.

Sonra zamanla bunlar bizden umudu kesmis olacaklar ki arkaya donerek yavas yavas muhabbet baslatir oldular. Muhabbetlerimiz hic ilerlemezdi, neredeyse hicbir zaman cok samimi olmadik, ama hep bir arkadaş gibi muhabbetimize de devam ettik. Cunku zaten basit bir deyisle o kizlardan herhangi bir umudum olmadigi icin kendilerine bakis acim siniftaki herhangi bi arkadaşıma bakis acimla ayniydi, hatta daha da açmak gerekirse o sıralarda başka sınıftaki bir kıza ilgi duyuyordum. Zaten onlarin da bize yakinlasma gibi herhangi bir dusunceleri olabilmesine imkan vermediğim için rahat bir şekilde konuşabiliyordum. Cogu zaman arkaya donup muhabbet baslatanlar onlardi. Muhabbet de hep sacma sapan seylerdi, idda muhabbeti bile yaptik yani okadar mal takiliyoduk onlara karşı. Yani okadar "masum" bir muhabbetimiz vardi ki birbirimizin telefon numarasini bile istemedik hiç.

Gel zaman git zaman biz boyle normal sira arkadaslari gibi muhabbetlere devam ediyoduk. Birgun o okulun en guzeli dedigim kiz beni kenara cekti ve digerinin ismini vererek, onun benden hoslandigini ve benimle cikmak istedigini soyledi. O anda gercekten şok olmustum. Eger kasar bi kiz olsalardı beni oyuna getirmeye calistiklarini dusunurdum ama ikiside ders calismaktan baska bisey yapmayan aynen bizim gibi suskun tiplerdi. inanamadim gercekten, o kizin bana ilgi duyabilecegi hayatimda aklima gelebilecek son seydi. Ustelik hic asılmamistim bile ona, onca muhabbetimiz olmasina ragmen telefon numarasini bile istememistim dedigim gibi.

bu olaya kadar bende senin gibi düşünüyordum. eğer kız ile erkek hiçbir şekilde birbirine yan gözle bakmazsa arkadaş olurlar derdim. ama bu olayda gördüm ki, sen nekadar asılmasanda, samimi olmaya çalışmasanda, kızla muhabbetin iddia gibi malca şeyler olsa da, eğer onunla normal bir arkadaşın gibi doğal bir şekilde muhabbet edersen zamanla bundan bile etkilenebiliyolar.

bu söyleyeceklerime katılıp katılmaman beni çok ilgilendirmiyo, bir gerçek varki kızla erkeğin birlikte çıkacakları yolculuk sadece bir yere gider.

sen kızdan etkilenmedin yada etkilensen de hiçbir umut taşımadığın için sadece normal bir arkadaş samimiyetiyle yaklaştın diyelim. e zaten kızlar erkeklerde samimiyet, muhabbet, sıcaklık aramazlarmı? yani noluyo, sen normal bir arkadaş muhabbeti kursan dahi buseferde kız bu muhabbetden etkileniyo.

tabiki herkesin farklı görüşleri olabilir ama burda kızla erkek arkadaş olamaz diyenlere abaza yaftalaması yapmak sizi marjinal kılmyo. zaten bu olayı bukadar basite indirgeyerek "siz abazasınız" diye kestirip atmaya çalışmak, en basitinden fazla hayat deneyiminizin olmadığını gösterir.

ben ilk yazdığım mesajı biraz törpülemeye karar verdim dediğim gibi sert ve gereksiz bir iğneleme mevcut. Hikayeniz ve açıklamanız için teşekkür ederim fakat aynı düşünmüyorum

• abaza biriysen olmaz abaza değilsen olur NOKTA
  • olur neden olmasın yobaz mısınız nesiniz
  • Çok güzel bir sevgilin varsa belki olabilirsin dost ama normal şartlarda imkansız hemde sevgilinden güzel bir kız ise dahada imkansız
  • abaza ol olma, yumuşak ol olma, kızların içinde büyü çok kız arkadaşın olsun olmasın zengin ol fakir ol sosyal ol asosyal ol

hiç farketmez kadının ve erkeğin doğasında da genlerinde de hislerinde de hissettiklerinde de böyle bişey olması mümkün değil,

iyi kız arkadaşınız vardır derdinizi tasanızı anlatırsınız gülersiniz örneği çok, ama can ciğer aşırı yakınlık işin içine girince, o an dürtüler harekete geçmesede bilinç altında her zaman bi kızın bir erkeğe veya bir erkeğin bi kıza duyduğu bi haz oluşur bunu inkar etmenin gereği yok
  • patlama özelliği olmayan barut var ise ateşle birlikte olur
  • olabilir tabiki. benim bir sürü kız arkadaşım var ama içlerinden sadece 6-7 tanesiyle çok yakınım.

yeri geldiğinde o kız arkadaşlarımla kızları kesiyoruz,abaza muhabbeti yapabiliyoruz,küfürlü bile konuşuyoruz. kardeş gibiyim anlayacağınız üzere.

edit:bana kız bile ayarlıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametK -- 17 Şubat 2011; 14:10:40 >
  • 5 yaşından beri birlikte büyüdüğüm bir kız arkadaşım var. Çok yakın dostuz. Olur diyorum efenim ben.
  • Daha önce de bu tarz konular açıldı. Gördüklerime de yazdım şahsen. Olur. Canlı kanıtıyız, 3 senedir. Hatta arkadaşımı buraya davet edip konuşsak mı diye soracaktım. Ama anladım ki olmaz diyenler daha önce böyle birşeyi hiç tadamamış. Hep yanlış gözlerle bakmış.

Ha ayrıca, böyle birşeyi yaşamayan bilemez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EtkisizEtken

quote:

Orijinalden alıntı: lev@

quote:

Orijinalden alıntı: Feel The...

Olmaması için hiçbir sebep yok.

Labido.

labido diye bilmediğim bişey mi var yoksa libido mu demek istedin?

Labido ingilizcesi. Türkçesini bilmiyordum.
  • Kızla Erkek arkadaş olur ona bi şey demiyoruz ama arada hep bi sınır kalır o sınırı geçerseniz sevgili olursunuz istemedende olsa

Bir kızla el ele tutuşup 7/24 saat vakit geçirseniz Kankanızla yaptığınız gibi aynı yatakta yatsanız mutlaka bi yerden duygular patlak verir
  • olamaz
  • bence kesinlike olmaz çünkü bir kızla bir erkek birbirine ancak ya segili olmak için ya da hoşlandığı kişinin arkadaşı olduğu için yaklaşır
  • kardeşseler olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: atroce

abaza ol olma, yumuşak ol olma, kızların içinde büyü çok kız arkadaşın olsun olmasın zengin ol fakir ol sosyal ol asosyal ol

hiç farketmez kadının ve erkeğin doğasında da genlerinde de hislerinde de hissettiklerinde de böyle bişey olması mümkün değil,

iyi kız arkadaşınız vardır derdinizi tasanızı anlatırsınız gülersiniz örneği çok, ama can ciğer aşırı yakınlık işin içine girince, o an dürtüler harekete geçmesede bilinç altında her zaman bi kızın bir erkeğe veya bir erkeğin bi kıza duyduğu bi haz oluşur bunu inkar etmenin gereği yok

işte bu yoruma kesinlikle katılıyorum iyi birer arkadaş olursunuz birlikte vakit geçirirsiniz, eğlenirsiniz, dertleşirsiniz buna diyecek yok gayet normal birşey ama can ciğer olunca işler farklı boyuta geçer.
    ilk başta hiç o gözle bakmasan bile sürekli birlikte vakit geçirir, sevgili gibi her dakika haberleşir,boş bi evde aynı yatakta yatıp film izler, oturdugun mekanlarda birbiriyle sürekli temas içinde olmalar sarılmalar olursa insanın dürtüleri ister istemez harekete geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Dextercrime

Teorik olarak mümkün gibi görünüyor.

Mesele de bu zaten, teoride mümkün ama pratikte asla :). Birisinden birisinin gönlü kesin kayar beyler...
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.