Şimdi Ara

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
208
Cevap
1
Favori
8.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki

Kızla erkek can ciğer dost olabilirmi

(En Son Oy Tarihi: 31.12.2019)
Giriş
  • kadin kadin kadin diyen bir toplumda belki olmayabilir ama bu durumu aşmış ve birşeylere doymuş insan gayet karşı cinsten arkadaş edinebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

kardeşim gibi gördüğüm can ciğer bir dostum var yan yana yatsak bile aklıma o tarz şeyler gelmiyor.

geçmiş olsun.
  • OLAMAZ NOKTA .
  • quote:

Orijinalden alıntı: omertalord

quote:

Orijinalden alıntı: _Purgatory_

quote:

Orijinalden alıntı: disstortion-EP

kardeşim gibi gördüğüm can ciğer bir dostum var yan yana yatsak bile aklıma o tarz şeyler gelmiyor.

geçmiş olsun.

beyler gay detected.. forumu boşaltıyoruz...

tanıdığı tek kadın annesi detected
  • Olunuyor valla. Tabi mokunu çıkartıp erkek arkadaşlarınıza yaptığınız gibi bel altı şaka yapmaya çalışırsanız arkadaş olarak uzun süre kalamazsınız.
  • Olamazz.

Olamazzzzzzz

Olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: C2H5OH

olamaz diyenler daha önce karşı cinse yürüyen cinsel organ olarak bakan abazalardır.
    Cinsiyet farketmeksizin nihayetinde hepimiz insanız herkesin farklı fikirleri ve uyuşan fikirleri olabileceği gibi cinsel organından bağımsız kafa ve düşünce yapısıda olabilir ve bunlar uyuşabilir...

Eğer sosyaliteniz düşükse karşı cinsle çok fazla arkadaşlık yapmayıp sokakta çok rastlanan cinsten ABAZA iseniz sizin hemcinsinizlede tam anlamıyla dost olamazsınız çünkü hemcinsinizde sevgilisine,kızkardeşine hatta annesine bile bakma potansiyeliniz vardır.Ha bunu gizli kapaklı yaparsınız gündüz malzeme toplayıp gece asılırsınız o zamanda karşıdaki dostum dediğiniz adamada böyle gizli gizli sır sakladığınız için aslında dost sandığınız insan sadece samimi bir arkadaşınızdır. yani kimseyle dost olamazsınız...

Gerçekte durum böyle ve acınası halde bir gençliğimiz var saklamaya veya inkar etmeye gerek yok toplum olarak sosyal yönden çok zayıfız ve karşı cinse karşı hitabet kurallarından birçoğumuzun haberi yok...

Size bir anımı anlatayım;

sene 2003, lise yillarim. izmirde bir anadolu lisesindeyim, isim vermeye gerek yok. Lise 2 ye basliyoduk ve okul basladiginda hocalar sinifin oturma planini yine degistirdiler. Ben yine ayni sira arkadasimla birlikteydim ama onumuzdeki siraya biri okulun en guzel kizi, digeride ondan cok da uzak olmayan iki kiz oturdu. Biz sira arkadasimla birlikte zaten normalde de cok konuskan tipler olmadigimiz icin onlarla direk muhabbete başalayan taraf olmamız zordu.

Sonra zamanla bunlar bizden umudu kesmis olacaklar ki arkaya donerek yavas yavas muhabbet baslatir oldular. Muhabbetlerimiz hic ilerlemezdi, neredeyse hicbir zaman cok samimi olmadik, ama hep bir arkadaş gibi muhabbetimize de devam ettik. Cunku zaten basit bir deyisle o kizlardan herhangi bir umudum olmadigi icin kendilerine bakis acim siniftaki herhangi bi arkadaşıma bakis acimla ayniydi, hatta daha da açmak gerekirse o sıralarda başka sınıftaki bir kıza ilgi duyuyordum. Zaten onlarin da bize yakinlasma gibi herhangi bir dusunceleri olabilmesine imkan vermediğim için rahat bir şekilde konuşabiliyordum. Cogu zaman arkaya donup muhabbet baslatanlar onlardi. Muhabbet de hep sacma sapan seylerdi, idda muhabbeti bile yaptik yani okadar mal takiliyoduk onlara karşı. Yani okadar "masum" bir muhabbetimiz vardi ki birbirimizin telefon numarasini bile istemedik hiç.

Gel zaman git zaman biz boyle normal sira arkadaslari gibi muhabbetlere devam ediyoduk. Birgun o okulun en guzeli dedigim kiz beni kenara cekti ve digerinin ismini vererek, onun benden hoslandigini ve benimle cikmak istedigini soyledi. O anda gercekten şok olmustum. Eger kasar bi kiz olsalardı beni oyuna getirmeye calistiklarini dusunurdum ama ikiside ders calismaktan baska bisey yapmayan aynen bizim gibi suskun tiplerdi. inanamadim gercekten, o kizin bana ilgi duyabilecegi hayatimda aklima gelebilecek son seydi. Ustelik hic asılmamistim bile ona, onca muhabbetimiz olmasina ragmen telefon numarasini bile istememistim dedigim gibi.

bu olaya kadar bende senin gibi düşünüyordum. eğer kız ile erkek hiçbir şekilde birbirine yan gözle bakmazsa arkadaş olurlar derdim. ama bu olayda gördüm ki, sen nekadar asılmasanda, samimi olmaya çalışmasanda, kızla muhabbetin iddia gibi malca şeyler olsa da, eğer onunla normal bir arkadaşın gibi doğal bir şekilde muhabbet edersen zamanla bundan bile etkilenebiliyolar.

bu söyleyeceklerime katılıp katılmaman beni çok ilgilendirmiyo, bir gerçek varki kızla erkeğin birlikte çıkacakları yolculuk sadece bir yere gider.

sen kızdan etkilenmedin yada etkilensen de hiçbir umut taşımadığın için sadece normal bir arkadaş samimiyetiyle yaklaştın diyelim. e zaten kızlar erkeklerde samimiyet, muhabbet, sıcaklık aramazlarmı? yani noluyo, sen normal bir arkadaş muhabbeti kursan dahi buseferde kız bu muhabbetden etkileniyo.

tabiki herkesin farklı görüşleri olabilir ama burda kızla erkek arkadaş olamaz diyenlere abaza yaftalaması yapmak sizi marjinal kılmyo. zaten bu olayı bukadar basite indirgeyerek "siz abazasınız" diye kestirip atmaya çalışmak, en basitinden fazla hayat deneyiminizin olmadığını gösterir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01001101 -- 17 Şubat 2011; 9:46:28 >

• olamaz çünkü erkek ya da kız farketmez karşısındaki ile çok iyi anlaşıyor ise sürekli onunla takılıyor gülüyor ise yavaş yavaş ona karşı hisler oluşur ister istemez . diyebilirsiniz ki benm var ama öyle değiliz demek ki o kadar içli dışlı değilsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

tabiki olabilir bunun konusunu açmak bile gereksiz. erkek arkadaşlarımdan daha samimi ve açık olduğum kız arkadaşlarım var. demekki olabiliyormuş.. yalnızca insanlığından çıkmış sapık eğilimli abaza canlılar olamaz diyebilir. onlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur

Benim de çok samimi erkek arkadaşlarım var. Elbette olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BetterBosh -- 17 Şubat 2011; 9:36:12 >
  • OLABİLEMEZ İMKANSIZ ERKEK GAY KIZ DA LEZ OLURSA BELKİ AMA BU ŞARTIN BİRİ SAĞLANMAZSA NORMAL OLAN DİĞERİNİ DOĞRUYA SEVK EDER VE İŞ YİNE YATAKTA BİTER
  • Bunlara da arkadaş gözüyle baksanıza (asıl resimleri koysam sınırsız yerim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cirrus Ice -- 17 Şubat 2011; 10:14:49 >
  • Ünlü düşünür Erener üstadın 90 lı yıllarda bu konuya son noktayı koyduğu videoyu izlemek için tıklayın;

Kadın ile erkek can ciğer tost olur anca, fazla samimiyetten maraz doğar.

http://www.youtube.com/watch?v=AU8kDx_5fq4
  • DOST AYAĞI, G.T AYAĞI !!!
  • Olur. Ama daha önce bu deneyimi yaşamamış olan herkes, olmaz olamaz der. 1 değil 2 tane kız arkadaşım var, can ciğerden de öte. (3 seneden fazladır ikisiyle de böyleyiz.)
  • şimdi bakalım

bir kızın bir erkek ile dost olması için şartlar

1.Eli yüzü düzgün

2.Muhabbeti iyi

3.Kafaların uyuşması

4.yanında gezdirebileceği biri olması

kabaca böle bunlar olursa kız ile dost(!) olursunuz

yapmayın etmeyin bunlar olursa sevgili olursunuz dost olmaktaki tek amaç zemin hazırlamak

son bir özlü söz
    KANKA AYAĞI G.T AYAĞI
  • quote:

Orijinalden alıntı: 01001101
    ..........
    sen kızdan etkilenmedin yada etkilensen de hiçbir umut taşımadığın için sadece normal bir arkadaş samimiyetiyle yaklaştın diyelim. e zaten kızlar erkeklerde samimiyet, muhabbet, sıcaklık aramazlarmı? yani noluyo, sen normal bir arkadaş muhabbeti kursan dahi buseferde kız bu muhabbetden etkileniyo.

tabiki herkesin farklı görüşleri olabilir ama burda kızla erkek arkadaş olamaz diyenlere abaza yaftalaması yapmak sizi marjinal kılmyo. zaten bu olayı bukadar basite indirgeyerek "siz abazasınız" diye kestirip atmaya çalışmak, en basitinden fazla hayat deneyiminizin olmadığını gösterir.

kesinlikle katılıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi procaptain -- 17 Şubat 2011; 11:22:43 >

• Olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cirrus Ice

Bunlara da arkadaş gözüyle baksanıza (asıl resimleri koysam sınırsız yerim)

Soldakiyle kanka ol sağdakini ayarlamasını iste.

• quote:

Orijinalden alıntı: fernsehn

quote:

Orijinalden alıntı: GİGATURK

tabiki olabilir bunun konusunu açmak bile gereksiz. erkek arkadaşlarımdan daha samimi ve açık olduğum kız arkadaşlarım var. demekki olabiliyormuş.. yalnızca insanlığından çıkmış sapık eğilimli abaza canlılar olamaz diyebilir. onlara laf anlatmak deveye hendek atlatmaktan daha zordur

Benim de çok samimi erkek arkadaşlarım var. Elbette olabilir.

Sen onu çok samimi bi arkadaşın olarak görüyosun tamam,ama erkekler için aynı şeyi söyleyemezsin ,ya da tam tersi,BURDAKİ OLAY ŞU GENÇLER HER İKİ TARAFINDA ÇOK YAKIN ARKADAŞ OLUP(İÇLİ DIŞLI)BİRBİRLERİNE KARŞI HERHANGİ Bİ DUYGU BESLEMEMELERİ,AMA İNANIN BU İMKANSIZ İLLAKİ TARAFLARDAN BİRİNDE FARKLI DUYGULAR VARDIR,BUNU KAFANIZIN Bİ KÖŞESİNE YAZIN

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darsh -- 17 Şubat 2011; 11:58:54 >

• quote:

Sen onu çok samimi bi arkadaşın olarak görüyosun tamam,ama erkekler için aynı şeyi söyleyemezsin ,ya da tam tersi,BURDAKİ OLAY ŞU GENÇLER HER İKİ TARAFINDA ÇOK YAKIN ARKADAŞ OLUP(İÇLİ DIŞLI)BİRBİRLERİNE KARŞI HERHANGİ Bİ DUYGU BESLEMEMELERİ,AMA İNANIN BU İMKANSIZ İLLAKİ TARAFLARDAN BİRİNDE FARKLI DUYGULAR VARDIR,BUNU KAFANIZIN Bİ KÖŞESİNE YAZIN

çok doğru söylüyosun ve ben şuan o durumdayım..çok samimi oldugum bir kız arkadasımdan sanırım aşırı derecede hoslanıyorum:(
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.