Şimdi Ara

Kızına tokat atan babaya 740 lira ceza

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Zonguldak'ın Devrek İlçesi'nde belediye temizlik işçisi 43 yaşındaki Sefer B., evde bir erkekle yakaladığı kızı 19 yaşındaki E.B.'ye tokat attı.

Kızının şikayeti üzerine, 'Basit kasten yaralama' suçundan hakkında dava açılan Sefer B.'ye 740 lira para cezası verildi.

'İLAÇLA BENİ UYUTUP EVE ERKEK ALMIŞ'

Karara tepki gösteren Sefer B., 15 yıl önce boşandığı ilk eşinden olan kızının velayetinin annesinde olduğunu ve yıllar sonra geçen Aralık'ta annesini terk edip yanına geldiğini söyledi. Sefer B., 2.5 yıl önce ikinci evliliğini yaptığı eşiyle kızını çok sevdiklerini, onu düştüğü durumun içinden kurtarmak için çabaladıklarını,

ancak başlarına bu olayın geldiğini belirtti. Olay günü eşinin köye gittiğini, kızının sütüne uyku ilacı atarak kendisini uyutup eve erkek aldığını ileri süren Sefer B., şöyle konuştu:

"Sabah uyandığımda odada yakaladım. 'Niye böyle yaptın?' dedim. 'İstemeyerek oldu' dedi. Bir tokat attım. Emniyete giderek durumu bildirdim. Kızımı fuhuş bataklığından kurtarmak istedim. Ama o benden şikayetçi oldu. Duruşmalara hiç gelmedi. Ama mahkeme bana böyle bir ceza verdi. Kendi kızımı korumayacak mıyım? 'Bir tokat attım' diye bu cezayı haketmedim. Haksız yere verilen bir ceza. Başka birisi aynı durum karşısında benim yaptığımdan daha kötüsünü yapardı. Hakime bunları söyledim. 'Öfkeyle bir tokat attım' dedim. Hakim de 'Yasa bu şekilde' dedi."

• Daha önce açıldı konu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tokat az olmuş

• AYOL KIZ İSTEDİĞİNİ YAPAR KAÇINCI YÜZYILDA YAŞIYORUZ?
  • ben vura vura eskitirdim ikisinide
  • lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    okumayanlar kaçıranlar olabilir bir konu bir kere açılacak diye bir kural yok ayrıca daha önce açıldığını bilmiyordum bende baktım bulamadım o yüzden açtım
  • quote:

Orijinalden alıntı: affiliation

AYOL KIZ İSTEDİĞİNİ YAPAR KAÇINCI YÜZYILDA YAŞIYORUZ?

senin kızın fahişe olursa acaba böyle diyecilecekmisin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: haribo21

quote:

LAİK OLMAK YA DA OLMAMAK... İŞTE BÜTÜN MESELE BU.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zengin84

okumayanlar kaçıranlar olabilir bir konu bir kere açılacak diye bir kural yok ayrıca daha önce açıldığını bilmiyordum bende baktım bulamadım o yüzden açtım

Yalnız senden önce açılan konu hala ilk sayfa da ayıktırayım

• quote:

quote:

quote:

Laiklik din ve devlet işlerinin ayrılmasıdır. Aile ile ahlakın ayrılması değil.
  • lTUBORGl kullanıcısına yanıt
    tmm kardeşim amacın ne yani açarım açmam görürüm görmem seni mi ilgilendirir eğer daha önce açıldıysa neden giriyorsun ki konuya
  • Vay anasını kanunların suyu çıktı.Ben olsam o kızı evden atarım isterse gebersin.Ulan adam daha kendi evindekilere söz geçiremiyor şu hale bak.Tokat ne ki?
  • quote:

quote:

quote:

senin gibi baba olmaz olsun... dansöz
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.