6

Er
22 Temmuz 2012
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 14 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bilgisayarımda donanımsal olarak düşündüğüm ama kaynağını bilecek yeterli bilgiye sahip olmadığım için güvenilir ve insanı keriz yerine koymayacak dürüst bi tamirciye ihtiyacım var tamircinin Avrupa yakasında olması tercihimdir yardımcı olabilecek öneri verebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
Çok uzun zamandır foruma girmiyorum bir iki gündür tekrar takılmaya başladım bi ara turbolinea vardı arkadaş fakirliğinden dem vurup paranın yetersizliğinden filan konuşurdu ne oldu ona
Edit:Nerden aklıma geldi bilmiyorum ama foruma girince direk bu herif aklıma geldi
Yeditepe çevresinde kendisi evden çıkacak olan veya arkadaşı çıkacak olan bir arkadaş yardimci olursa sevinirim biliyorsunuz kiralar yüksek ve üstüne birde emlakçı eklenince çok tuzlu oluyor mesafe farketmez Darülaceze rush spor salonun olduğu taraflar veya arka kapıda olursa olur şimdiden teşekkürler
Yeditepe çevresinde kendisi evden çıkacak olan veya arkadaşı çıkacak olan bir arkadaş yardimci olursa sevinirim biliyorsunuz kiralar yüksek ve üstüne birde emlakçı eklenince çok tuzlu oluyor mesafe farketmez Darülaceze rush spor salonun olduğu taraflar veya arka kapıda olursa olur şimdiden teşekkürler
Başlıktanda anlaşılacağı gibi sorum gayet net ve açık İstanbul'da karşılığını alabileceğim elektro gitar kursu biliyor musunuz yardımcı olursanız sevinirim.(Hoca iyi olduğu sürece avrupa ve anadolu yakası farketmez.)

Konu yanlış yerde deyip umarım uzaklaştırılmam çünkü aynı konuyu başkaları açıp hiç cevap alamamış adminlerin bilgisine.
sorum gayet açık şu an inönüde maiden konseri için sahne onu tarafında olan var mi
O kadar yalnızımki telefonla konuşuyorum.
Mezuna kaldım ve ygs'ye az bir süre kaldı üst komşumun çocuğundan ve çıkardıları sesten bıkkınlık geldi diyebilirim.Bu yüzden gecen gün evde kimse yokken adamla konuşmaya çıktım biraz daha sessiz olabilir misiniz diye daha ne kadar sessiz olucaz çocuk bu çocuğa elimden geldiğince uyarı yapıyorum filan dedi bende en azından tepinmesın dedim bu da tepineçek dedi bağırmaya başladı bende bağırmaya başladı bende bağırmaya başladım insan halinden anla sana şurda insan gibi birşey söylüyorum filan dedim bu sefer bende tepinicem bir daha bu konuyla karşıma gelme dedi kapıyı kapattı bende sinirlendim o an bişey yapamadım. Mobilden girdiğim için imlada sıkıntı var kusura bakmayın ama ben bu adama hukuki olarak ne yapabilirim
arkadaşlar ttnetin attığı kazıktan bıktım artık telefon ücreti ayrı yaptıkları saçma sapan zamlar ayrı bir arkadaşta konu açmış 39tlye düşürüyorlar diyede 9ay sonra yine aynı şey başlayacak süperonlineın sunduğu 20mbps sınırsız internet 50gb adil kullanım koşulundan sonra 3mbpsye düşüyor hız(çok lanet birşey şu adil kullanım koşulu sırf fazladan para kazanıcam diye her türlü şeyi yapıyorlar) neyse bu paketle ayda 55 lira ediyorum sizce napıyim kullananlar bilgisi olanlar yardımcı olursa çok makbule geçer
evet beyler yeni yıla abilerle tiyatro izleyerek giriyorum soruları aliyim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 468
İkinci El Bölümü Mesajları: 1
Konularının görüntülenme sayısı: 3.817 (Bu ay: 21)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.