Şimdi Ara

-----kız tavlama metodlarınız!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
899
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

gençler hadi bekliyorum_?

Not:bu bir bilimsel araştırmadır.LÜTFEN saçmalamıyalım_!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abdulhey_06 -- 12 Ağustos 2005, 15:25:47 >

• bundan 10 sene sonra bitecek galatasaray adını bıle duymıcaz...

bune bea topicin adı değismis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi t3 -- 12 Ağustos 2005, 15:50:29 >
  • valla ilk önce yaklaşırsın yanına ama kulaklıklara dikkat elinde dondurmalar ve benimle şeyyaparmısın dersin
  • Böyle herkese söylersem benim ne ayrıcalığım kalır

• quote:

Orijinalinden alıntı: X-GeN

Böyle herkese söylersem benim ne ayrıcalığım kalır

• tavlamak değil sevdiğini anlatabilmek dert 1 senedir ne haldeyim hala sevgimle alakalı saçma sapan sorular dert sahibi oldum bir sevgisinin sahibi olamadım, mübarek aylardayız yoksa ayyaş olurdum herhalde puffffff
  • arkadaşım kıza yan yan bakarsın sonra o kızın yanına gidersin birşey söyleme bahanesiyla sonrada aynen şöyle dersin parfümünz ne güzel kokuyor dersin sonrada şeyaparsın
  • sen önce tavlamak kelimesinin anlamını öğren
    bu yaptığını anca hayvanlar yapar
  • hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    yyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
    vvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvvv
    aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
    sssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss
    iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

AANNLLAADDIINNMMII ŞŞAAŞŞKKIINN

• YAW NIE BOLE KASIONUZ KIE BE COOL SPEAK COMICCCCCCCCCCCCCCCCCCCC
  • quote:

Orijinalinden alıntı: X-GeN

Böyle herkese söylersem benim ne ayrıcalığım kalır

• bakarsın gözlerine
    gülersin sözlerine
    verirsin ellerine
    gerisi sana kalmışşşşş
  • quote:

Orijinalinden alıntı: unsal2003

bakarsın gözlerine
    gülersin sözlerine
    verirsin ellerine
    gerisi sana kalmışşşşş

• bakışım yeterrrrrrrr

şakka yaw herkese aynı taktik olmaz hamle sırası önemli
  • quote:

Orjinalden alıntı: ZaLL68

bakışım yeterrrrrrrr

şakka yaw herkese aynı taktik olmaz hamle sırası önemli

ooooooooo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jasmin88 -- 18 Nisan 2006; 16:19:59 >

• okulun bir kosesine mevzilen..
    kizlar zaten sosyolojik olarak kitapla butunlesik dolasan canlilardir..
    kizcagiz ufukta belirince hisimla onune cik.. carpismada kizin elindeki kitaplari dusur..
    kiz toplamak icin egildiginde kafani bilerek isteyerek ve kasten kafasiyla tokustur..
    kizi hastaneye kaldirirken ambulansta falan kaynasirsiniz zaten..
  • 30,000 kadınla nasıl birlikte oldum yaz arkadasım
  • Kızın yanına yaklaşmadan önce kesinlikle salyaları toplamak gerekir
  • vurkac taktigi cok ii gelişmiş we atalarimzdan ögrendimz bi taktiktir misal büük hun devletindeki kurt kapanı
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.