Şimdi Ara

Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
119
Cevap
2
Favori
27.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sakurek

6 kişilik satın aldım. ARadım 9 Şubata da ayırttım, kodları da verdim. bi aksilik çıkmaz inşallah :))

Bu tarihte gelen olursa görüşelim

Birlikteyiz o zaman :)

• 2000 kişi fırsatı yakaladı

Son 200 kişi Dh'den almak isteyen olursa elini çabuk tutsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Önce yer ayırtıp satın mı alıyoruz?Önce satın alıp sonra yer mi alıyoruz?satın aldık diyelim istediğimiz tarih yok sa ne olacak?

Önce satın almak gerekiyor. Ben de almadan önce aradım görevli bayan şu an yer var ama 10 dk sonra ne olur bilemem dedi haklı olarak. Riske girdik aldık aradım 9 şubata ayırttık 6 kişilik az kaldığını söyledi muhtemelen bitmek üzeredir. Sonraki tarihlere şimdiden rezervasyon olmuyor galiba max 2 hafta

quote:

Orijinalden alıntı: netten

quote:

6 kişilik satın aldım. ARadım 9 Şubata da ayırttım, kodları da verdim. bi aksilik çıkmaz inşallah :))

Oo iyiymiş erken giden yer tutsun diğerine cam kenarı

• quote:

quote:

Belki bizde o gün gelebiliriz ama benim sorum 2 kişinin oturabileceği masalar yok mu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

quote:

Belki bizde o gün gelebiliriz ama benim sorum 2 kişinin oturabileceği masalar yok mu ?

Valla bilemiyoruz hocam biz de

Biz 6 kişi olduğumuzdan sorun olmaz herhalde

• Ben birkeresinde grupfoni den kahvaltı satın almıştım. Bir daha da bu tarz fırsat sitelerinden yeme içme satın almamaya karar verdim.
    Sebep: NiyaziBey diye bir yerden kahvaltı satın almıştık, orada foni müşterileri üst kata atılmış - diğer müşteriler alt kata oturtulmuştu. Derme çatma kahvaltı tabakları v.s çeşit te söylenildiği kadar yoktu. Hizmet te eksikti, resmen çiftestandrat oluyor benden söylemesi.
    Bir de kodları verdik, daha sonra garson geldi " bu kod kullanılmış olarak görünüyor" dedi.

Tavsiyem: Siz siz olun, hele de yanınızda misafirler varken, bu tarz sitelerle alınmış hizmetlere gitmeyin.
  • KIZ KULESİNDE AŞŞAM YEMEĞİ TEKRAŞ YÜZÜK YOL VS MASRAFININ 3 BİN TL Yİ BULDUGU ZAMANLARI BİLİYORUM .. BEDAVAAA...
  • ben de iki kişilik aldım. 2 hafta sonra gideceğim. inşallah aksilik olmaz.
  • bende 4 kişilik aldım.hafta içi için
  • bende dayanamadım aldım 2 adet fırsat kuponu hadi hayırlısı:D
  • quote:

bende 4 kişilik aldım.hafta içi için

Hocam kupon sadece cumartesi günü geçerli diye biliyorum
  • c.tesi haricinde gidersek açıkbüfe kahvaltıdan yararlanamıyoruz demi arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ERKUTCN

quote:

bende 4 kişilik aldım.hafta içi için

Hocam kupon sadece cumartesi günü geçerli diye biliyorum

açık büfe kahvaltı yok diye biliyorum.Ben hafta içi istanbulda olacağım.
  • İstanbul'lu bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba Sultanahmet - Kabataş arası tramvay var mı direk? Kolay mıdır yani ulaşım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

İstanbul'lu bir arkadaş yardımcı olabilir mi acaba Sultanahmet - Kabataş arası tramvay var mı direk? Kolay mıdır yani ulaşım?

sultanahmetten bineceğiniz tramwayın son durağı kabataş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: oziie

Ben birkeresinde grupfoni den kahvaltı satın almıştım. Bir daha da bu tarz fırsat sitelerinden yeme içme satın almamaya karar verdim.
    Sebep: NiyaziBey diye bir yerden kahvaltı satın almıştık, orada foni müşterileri üst kata atılmış - diğer müşteriler alt kata oturtulmuştu. Derme çatma kahvaltı tabakları v.s çeşit te söylenildiği kadar yoktu. Hizmet te eksikti, resmen çiftestandrat oluyor benden söylemesi.
    Bir de kodları verdik, daha sonra garson geldi " bu kod kullanılmış olarak görünüyor" dedi.

Tavsiyem: Siz siz olun, hele de yanınızda misafirler varken, bu tarz sitelerle alınmış hizmetlere gitmeyin.

Rezalet olur hocam dilin ne söylüyor senin

• quote:

Orijinalden alıntı: oziie

Ben birkeresinde grupfoni den kahvaltı satın almıştım. Bir daha da bu tarz fırsat sitelerinden yeme içme satın almamaya karar verdim.

az önce malum sitelerden aldığımız kuponlarla Et-Ye mangalda yemek yedik hiç bir sorun yaşamadık.
    geçen haftada mangal sefasında yedik yine bir sorun yaşamadık sürekli alır öğle tatilinde arkadaşlarla gider yeriz hiç sorun yaşamadım. işletmeden kaynaklanan bi sorun zannedersem sizin bahsettiğiniz.

• O değil de hakikaten ACUN ILICALI nın mu bu site
  • haber veren arkadaşa teşekkür ederim. 8 tane aldım.
    özellikle yaşlı bir büyüğümüz gitmek istiyordu. yemek içmek için değil tabi, gezip görmek için.
    kahvaltı ile daha güzel oldu. ilk fırsatta onu götüreceğim.
  • Bir haftasonunu dh olarak kapatsak ne güzel olurdu :)
    Fiyat uygun bencede en dandik yerde 15 tl zaten. buranın romantizmi ve manzarası yeter. Fakat ortalara kalırsak kötü. Ama 500 kişi gelse büfede sıra gelene kadar yeni tabağı beklemek gerekir
    Alanlara afiyet olsun.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.