Şimdi Ara

Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
2
Favori
27.118
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • merhabalar arkadaşlar 30 martta 2 kişilik rezervasyon yaptım kayseriden geliceğim ulaşım nasıl oluyor acaba yardımcı olabilcek varmıdır
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

merhabalar arkadaşlar 30 martta 2 kişilik rezervasyon yaptım kayseriden geliceğim ulaşım nasıl oluyor acaba yardımcı olabilcek varmıdır

Uçakla mı otobüsle mi geliyorsunuz?
  • uçakla 25de istda olucam muhtemelen bakırköyde olucam bakırköyden gidicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: qwerty38

uçakla 25de istda olucam muhtemelen bakırköyde olucam bakırköyden gidicem

Bakırköy'de önce metroya binip metrobüse aktarma yapıp, Altunizade durağında inersiniz. Sonra, Üsküdar çarşı/iskele yönüne giden otobüs, minibüslere binip, Üsküdar çarşı/iskele durağında inersiniz. İskeleden yürüyerek 10 dakikada kız kulesine varırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızımercimek -- 19 Mart 2013; 15:51:10 >
  • kabataş iskelesinden ücretsiz ulaşım diyor orası nasıl olur acaba?
  • Bakırköy'den doğrudan Kabataş iskelesine giden otobüs ya da minibüs var mı bilmiyorum, onu araştırmak lazım.

Ekleme: Havaalanında Havaş'ın Taksim'e giden servisine binip Taksim'de inersiniz. İndikten hemen sonra fünikülere binip 5 dk'da ya da yürüyerek 10-12 dk'da Kabataş iskelesinde olursunuz.

İsterseniz konu dışında konu açın, orada daha çok öneri alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kırmızımercimek -- 19 Mart 2013; 15:53:39 >
  • havaalanından metroya binip zeytinburnunda tramvay'a aktarma yapacaksınız.zeytinburnunda bindiğiniz tramvayın son durağı kabataş zaten.kabataşta saat başı kız kulesine sefer var.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

havaalanından metroya binip zeytinburnunda tramvay'a aktarma yapacaksınız.zeytinburnunda bindiğiniz tramvayın son durağı kabataş zaten.kabataşta saat başı kız kulesine sefer var.

• arkadşlar kabataşta araba park yeri var mıdır ? sokak araları yada otopark gibi? çok kalabalık olduğunu söylediler otoparkların ama sokak aralarını bilmiyorum..bilgisi olan var mı acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

arkadşlar kabataşta araba park yeri var mıdır ? sokak araları yada otopark gibi? çok kalabalık olduğunu söylediler otoparkların ama sokak aralarını bilmiyorum..bilgisi olan var mı acaba ?

kalabalık ama otopark çok var, dibinde olmasa da birkaç yüz metre çevresinde muhakkak yer bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vibisi

arkadşlar kabataşta araba park yeri var mıdır ? sokak araları yada otopark gibi? çok kalabalık olduğunu söylediler otoparkların ama sokak aralarını bilmiyorum..bilgisi olan var mı acaba ?

Otopark'a koymana gerek yok, yol kenarlarında tam yakınında olmasada 50-100 metre ilerisinde kesin boş yer bulursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • basligi simdi gordugume cok uzuldum,
    sen istanbula git 10 gun gez hanimla, bundan haberdar olma :(

• quote:

Orijinalden alıntı: C_e_R_k_H_a_N_n

basligi simdi gordugume cok uzuldum,
    sen istanbula git 10 gun gez hanimla, bundan haberdar olma :(

Kapmaya olmadan da kendiniz gezebilirsiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kendimizde gezeriz de , o fiyatlar olmuyor o zaman haliyle.
  • Bedavadan biraz pahalıymış.
  • Ben 2 hafta öncesi için rezervasyon yapmak istediğimde yer kalmadığını, ama süreyi 18 Mayıs'a kadar uzattıklarını söylediler.
    18 Mayıs'a ayarladım mecburen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen sene gitmiştik. korkunçtu. berbat bir kahvaltı, portakal suyu diye tang, pörsümüş domates, kötü peynir ve zeytin, adi salam. Kız kulesi desen, müze falan yok, zevksizce döşenmiş kişiliksiz bir mekan...
    Fırsat kodunu vermeden çıktık gittik, parasını geri aldım...
  • devam ediyormu bu kampanya hala
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.