DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL
118
Cevap
3
Favori
26.458
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Diğer Fırsatlar >> Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 29,90 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      141 Mesaj
      31 Ocak 2013 11:55:03 Konu Sahibi
      Kız Kulesi’nde Açık Büfe Kahvaltı + Tekne Ulaşım + Müze Girişi 65 TL Yerine 29,90 TL

Bu fırsat 04.05.2013 tarihine kadar geçerlidir.

Tekne saatleri şu şekildedir;

**Kabataş’tan her saat başı ( Kabataş petrol ofisinin arkası Dentur’un yanı )

**Salacak’ tan her 15 dakikada bir ( Tam Kızkulesi’nin karşısı )

Açık büfe kahvaltı sadece Cumartesi günleri geçerlidir. 10:00-13:00 arası geçerlidir.

0-3 yaş ücretsiz olup,3 yaş üzerindeki çocuklar için kupon alınmalıdır.

2 gün öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir: 0216 342 47 47

20 kişi ve üzeri kupon alımlarında erken rezervasyon yapılması önerilmektedir.

http://www.birliktealalim.com/istanbul-avrupa/kiz-kulesi-nde-acik-bufe-kahvalti-tekne-ulasim-muze-girisi-65-tl-yerine-29-90-tl4717847264/?irc=ob

1900 kişi satınalmış ben de 2 adet kupon satınaldım.kalabalıktan kızkulesi denize batmaz inşallah

• Yarbay
      2565 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:03:02
      bende kayserideyim mart ortası gibi kayserdeyim kız arkadaşım istda ona süpriz yapmayı düşünüyorum daha önce giden flan varmı acaba?
      |
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:05:50
      Siteden daha önce fırsat alan, alışveriş yapan var mı sakata gelmeyelim?
      |
      |

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:06:02
      Fiyat çok uygun, bi aksilik olması muhtemel..
      |
      |

Happiness Only Real When Shared
    • Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:07:25
      İletişim Bilgileri

Kız Kulesi
      Kızkulesi Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbul
      0216 342 47 47

Biri arayıp sorsa arkadaşlar

• Yarbay
      2565 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:09:48
      mayısa kadarda zamanı vamış fiyat gayet cazipte siteyi hiç bilmiyorum açıkbüfe bedava gibi duruyor arkadaşlar
      |
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:13:49
      15 Mart için 1 tl den 2 bilet almıştım ido dan bu da tam üstüne geldi. Eğer gerçekse harika iki gün geçirebiliriz İstanbul'da. Ama benim kafamın takıldığı nokta ulaşım ücretsiz diyor da kendi botları mı var bunların. Biz feribotta kod mod desek ne kodu falan demesinler?
      |
      |

• Teğmen
      141 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:18:43 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: sakurek

İletişim Bilgileri

Kız Kulesi
      Kızkulesi Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbul
      0216 342 47 47

Biri arayıp sorsa arkadaşlar

arayıp sordum, baya kişi satınalmış siz bu kadar yoğunluğu kaldırabilecekmisiniz dedim.telefondaki bayan tabi ona göre 2200 kişilik anlaşma yaptık dedi.peki şimdiden nisan ayına rezervasyon yaptırabilirmiyiz diye sordum, hayır en fazla 2 hafta sonrasına rezervasyon yaptırabiliyorsunuz bu arada bu hafta sonu doldu dedi.birliktealalım nasıl bir fırsat sitesi sakata gelmeyelim dedim hayır sorun olmaz zaten şu anda olduğu gibi bizimle muhatap oluyorsunuz dedi.

not: sonradan farkettim birliktealalim.com'un %5,5 avantajix iadesi varmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lawyerdem -- 31 Ocak 2013; 12:20:34 >
    • Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:24:04
      quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

Alıntıları Göster

arayıp sordum, baya kişi satınalmış siz bu kadar yoğunluğu kaldırabilecekmisiniz dedim.telefondaki bayan tabi ona göre 2200 kişilik anlaşma yaptık dedi.peki şimdiden nisan ayına rezervasyon yaptırabilirmiyiz diye sordum, hayır en fazla 2 hafta sonrasına rezervasyon yaptırabiliyorsunuz bu arada bu hafta sonu doldu dedi.birliktealalım nasıl bir fırsat sitesi sakata gelmeyelim dedim hayır sorun olmaz zaten şu anda olduğu gibi bizimle muhatap oluyorsunuz dedi.

Umarım verdikleri numara gerçekten Kız Kulesi dir :))

edit: kız kulesinin kendi sitesinde de aynı numara var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 31 Ocak 2013; 12:25:21 >
      |
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:24:26
      quote:

Orijinalden alıntı: lawyerdem

Alıntıları Göster

Az önce ben de arayıp sordum. Site güvenilir Acun Ilıcalı'nın sitesi zaten dedi adam Tekneler kız kulesinin tekneleri imiş. Rezervasyon adı soyadı ile ücretsiz şekilde geleceksiniz zaten dedi. Ayrıca bu haftasonu dolmuş arkadaşın dediği gibi. Ben Mart'ta gideceğim Mart'ın başında ararsanız yardımcı oluruz dediler.

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:28:18
      quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Alıntıları Göster

Az önce ben de arayıp sordum. Site güvenilir Acun Ilıcalı'nın sitesi zaten dedi adam Tekneler kız kulesinin tekneleri imiş. Rezervasyon adı soyadı ile ücretsiz şekilde geleceksiniz zaten dedi. Ayrıca bu haftasonu dolmuş arkadaşın dediği gibi. Ben Mart'ta gideceğim Mart'ın başında ararsanız yardımcı oluruz dediler.

Şimdi hatuna sürpriz yapacaz diyelim. Orada kupon vs demeye gerek kalacak mıymış acaba?

Yoksa rezervasyonu önceden halledip ona göre orada hiç belli olmayacak mı

• Yarbay
      2565 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:34:19
      baya cazibime geldi bende almayı düşünüyorum 2 adet bakalım kayseride yaşasakta mayısa kadar gideriz elbet
      |
      |

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:35:08
      quote:

Alıntıları Göster

Şimdi hatuna sürpriz yapacaz diyelim. Orada kupon vs demeye gerek kalacak mıymış acaba?

Yoksa rezervasyonu önceden halledip ona göre orada hiç belli olmayacak mı

Ben de sürpriz yapacağım hocam zaten. Anladığım kadarı ile adımızı falan alacaklar telefondan da kodu alırlar direk adımız olur kodla uğraşmayız. Ya da kodu çıkartıp gideriz davetiye gibi işte. Eğer telefonda kodu almazlarsa, gelince verirsiniz derlerse de veririz kağıtları tamamdır

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:37:18
      quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

Alıntıları Göster

Ben de sürpriz yapacağım hocam zaten. Anladığım kadarı ile adımızı falan alacaklar telefondan da kodu alırlar direk adımız olur kodla uğraşmayız. Ya da kodu çıkartıp gideriz davetiye gibi işte. Eğer telefonda kodu almazlarsa, gelince verirsiniz derlerse de veririz kağıtları tamamdır

Aynen arayıp sordum. Kodların çıktısını alacakmışız. Rezervasyondan sonra gidince teslim edecekmişiz. Çaktırmadan teslimat olmaz ki

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 12:43:28
      quote:

Alıntıları Göster

Aynen arayıp sordum. Kodların çıktısını alacakmışız. Rezervasyondan sonra gidince teslim edecekmişiz. Çaktırmadan teslimat olmaz ki

Hocam çaktır ya ne olacak 60 lira para verdin sonuçta.
      |
      |

• Yüzbaşı
      794 Mesaj
      31 Ocak 2013 13:01:18
      6 kişilik satın aldım. ARadım 9 Şubata da ayırttım, kodları da verdim. bi aksilik çıkmaz inşallah :))

Bu tarihte gelen olursa görüşelim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sakurek -- 31 Ocak 2013; 13:05:13 >

• Binbaşı
      1527 Mesaj
      31 Ocak 2013 13:16:11
      Önce yer ayırtıp satın mı alıyoruz?Önce satın alıp sonra yer mi alıyoruz?satın aldık diyelim istediğimiz tarih yok sa ne olacak?

• Yarbay
      2373 Mesaj
      31 Ocak 2013 13:20:09
      quote:

Orijinalden alıntı: sadbul

Önce yer ayırtıp satın mı alıyoruz?Önce satın alıp sonra yer mi alıyoruz?satın aldık diyelim istediğimiz tarih yok sa ne olacak?

Hocam sen önce al. Sonra telefonla yer ayırtıyorsun. Sadece Cumartesi var açık büfe kahvaltı. 9 Şubat veya daha sonraki Cumartesiler için yer ayırtıyorsun.
      |
      |

• Binbaşı
      1078 Mesaj
      31 Ocak 2013 13:21:56
      2 kişilik alıyorum bende. Oturma yerlerine baktımda 2 kişilik gibi yerler yok gibi illa sürü halinde mi oturucaz ?
      |
      |

Büyük adamların hataları güneş tutulmasına benzer, onları herkes görür.
      Sizi yere yıkan darbe; sert olandan çok, geldiğini görmediğiniz darbedir !
      Düşmanlarınızı bağışlayın ama isimlerini asla unutmayın.
      Biri sizi bir defa aldatırsa suç onundur, ikinci defa aldanırsanız bilin ki suç sizindir.

Reklamlar
Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.