Şimdi Ara

kiz konusu beyler acil yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
952
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • gencler simdi 3 aydir bi sevgilim var. daha once 3 senedir arkadastik. bu daha once eski sevgilisi icin beni terk etti. sonra affettim baristik falan. gecenlerde geldi o sevgilisi bu kotu oldu falan dedim benden uzak dur. iki gun cok mutluyum onu cok seviyorum konusuyoruz su an ben zaten onla konusmak icin firsat kolluyodum falan tarzi seyler dedi. 3.gun benden ozur diledi hala diliyo su an karsimda deli gibi agliyo ozur diliyo sizce ne yapmaliyim ? yaslar 18 ikimizinde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Basit kardeşim kızı alcaksın karşına seveceksen sadece beni seveceksin ben seni seviyorum diyeceksin.Aklın başka erkeklerdeyse bitirelim diyeceksin.Boynuzlanmak kadar kötü birşey yoktur.
  • Tabiki ayrılcaksın seni yedekte tutuyor siz siz olun çok ama çok sevmediğiniz kız dışında başka kızlara değer vermeyin cidden haketmiyolar inanın kız arkadaş mutluluktan çok üzüntü veriyor stres veriuor en azından benim ilişkilerim böyle oldu çıktığım kızlar genel anlamda üzünyü verdiler yakın çevr3mdeki arkadaşlarada öyle yani siz siz olun bi kızı çok sevmedikten sonra çıkmayın benim tavsiyem bu yönde

• Dünkü haliyle yüzleştir onu. Utansın.

• Mezhep geniş herhalde

• Biz senin gibiler için bir tabir kullanıyoruz da yazarsam, banlanırım.

• Akıl yaşı olgunlaşmamış insanlarla birlikte olmayın, ölçmede biçmeden orası burası güzel diye atlıyorsunuz.

• aga hepiniz yargilamissinizda beni, ben size affettim dedim mi ? bi insana guvenmek gavatlik mi oluyo bi aciklasaniza bana. orası burasi guzel diye atlamadim ayrica degilde, sadece seviyorum olay bu sevmedigim insani dusunmem boyle aglayan insana hic uzulmem normalde ama o aglayinca degisiyo bende mevzular.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zelas kullanıcısına yanıt
    Ben sana affedip affetmediğinle alakalı bir şey yazmadım bana ne? Güvenmek sorun değil o senin iyiliğini ve saflığını gösteriyor. Benim yorumumda bahsetmek istediğim fikir, aslında o kızın bu davranışının olgunca olmadığı, daha büyüyememiş olduğudur. Bu tarz ilişkiler genelde çocukçadır, bana göre hayatına önce kendini geliştirip sonra seviyeli birini bularak devam etmelisin, ne kadarını anlarsın bilemem. Son olarak yazını düzgün yaz ki anlayabilelim.

Edit: İmla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi valkyon -- 22 Aralık 2015; 23:47:27 >
  • Zelas kullanıcısına yanıt
    haketmiş ver odunu , zayıf anı şuan
  • ben olsam ayrılırdım. tabi senin hislerin neler onu bilmiyorum o yüzdende seninle ilgili birşey diyemiyorum
  • eee kardeş kıza iyice bağlanıp seni terk ettiğinde üzüleceğin hale kadar görüşmeye devam mı edeceksin, o kız takıntılı kardeşim o çoucğa takmış o çocuk tekrar mesaj atsınyine kabul eder. bu kız dan yararlana bildiğin kadar yararlanmaya bak
  • kıza son bir şans ver.
    şunu söyle eğer aklın hala eski sevgilindeyse , benı boş yere oyalama , benı üzme , düşün taşın karar ver diyeceksin hatta istedigin kadar düşün diyeceksin sonra gel kararını bana söyle.
  • Hooaaydaa

• Hoppala ve de cubbala

• herseyeaglayan H kullanıcısına yanıt
    Buralar karisacak rez.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.