Şimdi Ara

Kız bulmanın imkansız olması (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
15.435
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mal gibi evleniyorlar da ondan, düğün parasına gömüyorlar parayı ağlıyorlar sonra. Evlenip dünyayı gezseler daha iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CSB yazmayan adam

Mal gibi evleniyorlar da ondan, düğün parasına gömüyorlar parayı ağlıyorlar sonra. Evlenip dünyayı gezseler daha iyi.

düğün işi gerçekten çok komik

3-5 kişiye hava atackalar diye yüz binler harcıyorlar düğüne. ondan sonra 3 yıl borç ödüyorlar yazık

• Herkes aşağı yukarı aynı şeyi yazmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dogukan_3002 -- 7 Mart 2021; 8:17:53 >
    1. yıkık, incel, ruh hastası erkek
    2. mızmızlanan, bahane üreten, efendi çocuk erkek
    3. işsiz, fakir, tembel, dsiplinsiz, kendini geliştirmeyen erkek
    4. çirkin, bakımsız, sağlıksız, kötü giyinen erkek

Bunlar aşağı yukarı trdeki kızların erkek tiksinti sıralaması 2. numaradan muzdaripsiniz hemde bu mental sorun tipiniz az çok olsa bile sizi iyice düşürüyo. Mental sorun olduğu için kişisel gelişimle aşılabilir şeyler.

• Kucuj yerde daha kolay ve iyisi cikar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Türk kızlarının çoğu türbanlı. Bu kızlar 30 undan sonra evlilik arayan kızlar. Amacın aşkı yaşamak ise Türkiyede biraz zor. Üniversitelerdeki kızların bile yüzde 60 ı türbanlı. Bir türbanlı ile sevgili olsan bile ne yapabilirsin ki. Çoğu zaten flörte karşı.
    Kardeşim nerede yaşıyorsun sen?

Sallamasyon olur da bu kadar olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Cross Thread

Türk kızlarının çoğu türbanlı. Bu kızlar 30 undan sonra evlilik arayan kızlar. Amacın aşkı yaşamak ise Türkiyede biraz zor. Üniversitelerdeki kızların bile yüzde 60 ı türbanlı. Bir türbanlı ile sevgili olsan bile ne yapabilirsin ki. Çoğu zaten flörte karşı.

Türbanlılar flörte karşı 

• quote:

Orijinalden alıntı: Base-Collector

gif indir sonra bu siteden https://ezgif.com/resize 64x64 olarak ayarla indir sonra uploadla

avatarımı ağır çekim yapar mısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: mrsmrc

Kardeşim nerede yaşıyorsun sen?

Sallamasyon olur da bu kadar olmaz

Alıntıları Göster

doğru diyor kızların çoğu flörte karşı bi kıza yazıyosun tripler egolar bide diyorki sevgili olursak 3-4 ay sonra evlilik düşünüyorum ben kısaca kız diyorki takılamazsın benle

• YigitErkin20 Y kullanıcısına yanıt
    Ben türbanlı kız istatistiklerine karşı öyle demiştim hocam. Türbanlı genç kızlar sandığınız kadar masum değil

• Erkeklerin %20si Kızların %80ini idare ediyor. Erkeklerin çok büyük bölümü sıkıntı yaşıyor bu yüzden. Resmen kul hakkı gibi bir şey.

Bide Türkiye de ki kadınların çoğu muhafazakar olduğu için onlarda içine kapanık evden çıkmıyorlar. Efendi kesim hep yalnız kalıyor ama kekolar her kıza yazdığı için onlar genelde boşta kalmıyorlar. Ülkede negatif evrim var bu yüzden bir türlü gelişemiyorsun.

Ama İzmir gibi yerde yaşayanlar çok şanslı bu konuda

• Bu evlendim mutsuzum diyenleride anlamıyorum sanki biz keyfimizden evlenmiyoruz, arkadaşım madem o kadar özgürlüğüne düşkündün niye evlendin kafana silahmı dayadılar veya hadi evlendin niye doğru insanı bulmayı beklemedin de yangından mal kaçırır gibi evlendin? Kaşınanı hayat kaçıyor çok güzel.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Erkeklerin %20si Kızların %80ini idare ediyor. Erkeklerin çok büyük bölümü sıkıntı yaşıyor bu yüzden. Resmen kul hakkı gibi bir şey.

Bide Türkiye de ki kadınların çoğu muhafazakar olduğu için onlarda içine kapanık evden çıkmıyorlar. Efendi kesim hep yalnız kalıyor ama kekolar her kıza yazdığı için onlar genelde boşta kalmıyorlar. Ülkede negatif evrim var bu yüzden bir türlü gelişemiyorsun.

Aile baskısı yüzünden kızlar öyle davranıyor üni için şehr dışına çıkan kızları gör ne kadar serbestler inanamazsın

• quote:

Orijinalden alıntı: Vict0ry

Erkeklerin %20si Kızların %80ini idare ediyor. Erkeklerin çok büyük bölümü sıkıntı yaşıyor bu yüzden. Resmen kul hakkı gibi bir şey.

Aile baskısı yüzünden kızlar öyle davranıyor üni için şehr dışına çıkan kızları gör ne kadar serbestler inanamazsın

• Konudaki kardeşlerim biz yanlızsak serverdaki kızlarda dogal olarak yanliz oluyor %50 %50 ya erkek kadin orani.
    Turbanli konusunda bilemiyorum suan aslinda birisi ile konusuyorum ama turbanli yani nasil davranilmasi gerektigini pek bilmiyorum dine inaniyorum ama solcuyum milliyetcilerden haz etmen ama sohbeti sarıyor bilemiyorum kararsizim yani bir yanda diyorum bir deneyeyim anlasamazsam yoluma bakarim ama karsimdakini hic uzmek istemem yani cok sıkıntı...
    Ne diyorsunuz cok mu on yargiliyim ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Bu mesaj silindi.

hala evlenenler var kardeşim sen uyu

• quote:

Orijinalden alıntı: Dogukan_3002

Bu mesaj silindi.

hala evlenenler var kardeşim sen uyu

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.