Şimdi Ara

Kız bulmanın imkansız olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
183
Cevap
2
Favori
15.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İş güç yok olsa da zaten çevrem erkek olacak
    Çevrede komşularda kimse yok

Sosyal medyadan yürümek boş iş. İstek bile kabul etmiyorlar.

Yarın atanıp gidersem şark görevinde küçük bir ilde bulmam zaten çok zor. Yaş geçince bekar kız bulmak da zor oluyor. Bakir mi ölcem ben. Bi korku saldı içimi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Erkeklerin %20si Kızların %80ini idare ediyor. Erkeklerin çok büyük bölümü sıkıntı yaşıyor bu yüzden. Resmen kul hakkı gibi bir şey.

Bide Türkiye de ki kadınların çoğu muhafazakar olduğu için onlarda içine kapanık evden çıkmıyorlar. Efendi kesim hep yalnız kalıyor ama kekolar her kıza yazdığı için onlar genelde boşta kalmıyorlar. Ülkede negatif evrim var bu yüzden bir türlü gelişemiyorsun.

Ama İzmir gibi yerde yaşayanlar çok şanslı bu konuda

Türk kızları biraz anormaldir. Çok da kafaya takmayın. Acaba bende bir sorun mu var diye düşünmeyin. Türkiyede çok yakışıklı erkekler var. Yurt dışına çıkmış biri olarak aöylüyorum. Bu rekabetin altında ezilirsiniz. Dil öğrenin yabancı Rus kızlarına gidin. Onlar tam aşk kadını. Siz ona sevgi gösterdiğiniz sürece size kendinizi erkek gibi hissettirir. Komünist rejimden kalma bir huy mudur nedir Rus kızları tipe bakmıyorlar. Ve size kendinizi çok iyi hissettiriyorlar. Ben 4 kere Rus kızla sevgili oldum. Hayatımın en güzel günlerini yaşadım. Ama şöyle olumsuz bir yönleri de var çoğu ingilizceyi iyi bilmiyor. Bu da aklınızda kalsın. Bir de kıskanç iseniz Rus kızları size göre değil. Giyimlerine karışmamalısınız, kızı sıkmamalısınız. Bir kaç tane böyle püf nokta var. Bunlara dikkat etseniz yeter.

Hocam aynı dertten muzdaribiz benimde bı senem kaldı bitmesine. Sosyal medya harbiden cok boş iş. Neden?

Sosyal medyadan kadınlara 50 kişi yazıyor iyiside yazıyor kötüsü de yazıyor ve bir çoğu da iyi kötü diye sınıflandırmıyor. Nasıl sınıflandırma yaptığına siz karar verin.

Sosyal medyada çok aktif değilsen ortamlara takılıp fotoğraflar paylasmazsan kadınlar direk asosyal olarak görüyor veya hiç düşünmeden reddediyor. Zaten bu kafa yapısında ki kadınlardan da benim bı beklentim yok.

Üniversite hayatımda pandemiden önce yaşadıklarım çok ders oldu her ne kadar bilsem de bı kez daha doğruladı PARA güçtür. Para her kapıyı açar mı? AÇAR.

IŞIN ÖZETI hayat ne getiricek bilemiyorum ama tabiri caizse rakip çok hayattan beklenti yok umarım herşey yoluna girer. Biraz karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın.

• Yaş ilerleyince iyi birini bulmak cidden zor,30 yaş üstü kadınlar çoğu zaman çekilmiyor cidden değiştiremiyon çok dik başlı oluyolar vallahi içinden nasıl gelirse öyle yaşa boşver.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evlenip napcan serbest takıl valla abi kardeş tavsiyesi benden. Yaşım 29

• Hocam aynı dertten muzdaribiz benimde bı senem kaldı bitmesine. Sosyal medya harbiden cok boş iş. Neden?

Sosyal medyadan kadınlara 50 kişi yazıyor iyiside yazıyor kötüsü de yazıyor ve bir çoğu da iyi kötü diye sınıflandırmıyor. Nasıl sınıflandırma yaptığına siz karar verin.

Sosyal medyada çok aktif değilsen ortamlara takılıp fotoğraflar paylasmazsan kadınlar direk asosyal olarak görüyor veya hiç düşünmeden reddediyor. Zaten bu kafa yapısında ki kadınlardan da benim bı beklentim yok.

Üniversite hayatımda pandemiden önce yaşadıklarım çok ders oldu her ne kadar bilsem de bı kez daha doğruladı PARA güçtür. Para her kapıyı açar mı? AÇAR.

IŞIN ÖZETI hayat ne getiricek bilemiyorum ama tabiri caizse rakip çok hayattan beklenti yok umarım herşey yoluna girer. Biraz karışık yazmış olabilirim kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2pac. -- 5 Mart 2021; 12:38:6 >
  • Eskiden evlenmek daha kolaydı. Keşke beni 18 yaşında evlendirecek büyüklerim olsaydı..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DambıIdor -- 5 Mart 2021; 11:48:5 >
  • Bulursun hocam. Ama okul büyük bir fırsattı çok fazla insanla aynı ortamda bulunuyorsun. İnstadan olma ihtimali 0 . Günlük hayttan bakıcaksın. Kasiyere değil ama işten falan senle denk seviyede birini bulursun.

• belki ilerde olur, ben de aynı durumdayım. belki de yalnız takılmak daha iyidir kim bilebilir.

• 3.5 yıldır yanlızım sankı daha biriyle birlikte olamayacakmışım geliyo

• Hocam böyle şeyler peşinden koşmaya değmeyecek şeyler. Olacağı varsa olur olmazsa olmaz sen hayatını ona göre şekillendirmelisin. Ayrıca günümüzde evlenmek de hiç mantıklı bir şey değil açıkçası sen bakma öyle milletin evliyim mutluyum tavırlarına hayatı yok çoğunun  

• quote:

Orijinalden alıntı: Hkikomori

Hocam böyle şeyler peşinden koşmaya değmeyecek şeyler. Olacağı varsa olur olmazsa olmaz sen hayatını ona göre şekillendirmelisin. Ayrıca günümüzde evlenmek de hiç mantıklı bir şey değil açıkçası sen bakma öyle milletin evliyim mutluyum tavırlarına hayatı yok çoğunun  

evlenenlerin çoğu zaten şakayla karışık hata yaptıklarını söylüyor  

gerçekten günümüz dünyasında evlilik işi sıkıntılı

evlilik "toplumsal görev" olarak görülmese çoğu kişi umursamaz bile

• Knk Türk olması şart değil atla uçağa git Ukraynaya oradan bir hanım bul al getir işte zor değil, benim çok arkadaşım Türkiye’de kız bulamadı da oradan kız bulup evlendiler

• Türk kızları biraz anormaldir. Çok da kafaya takmayın. Acaba bende bir sorun mu var diye düşünmeyin. Türkiyede çok yakışıklı erkekler var. Yurt dışına çıkmış biri olarak aöylüyorum. Bu rekabetin altında ezilirsiniz. Dil öğrenin yabancı Rus kızlarına gidin. Onlar tam aşk kadını. Siz ona sevgi gösterdiğiniz sürece size kendinizi erkek gibi hissettirir. Komünist rejimden kalma bir huy mudur nedir Rus kızları tipe bakmıyorlar. Ve size kendinizi çok iyi hissettiriyorlar. Ben 4 kere Rus kızla sevgili oldum. Hayatımın en güzel günlerini yaşadım. Ama şöyle olumsuz bir yönleri de var çoğu ingilizceyi iyi bilmiyor. Bu da aklınızda kalsın. Bir de kıskanç iseniz Rus kızları size göre değil. Giyimlerine karışmamalısınız, kızı sıkmamalısınız. Bir kaç tane böyle püf nokta var. Bunlara dikkat etseniz yeter.

• Türk kızlarının çoğu türbanlı. Bu kızlar 30 undan sonra evlilik arayan kızlar. Amacın aşkı yaşamak ise Türkiyede biraz zor. Üniversitelerdeki kızların bile yüzde 60 ı türbanlı. Bir türbanlı ile sevgili olsan bile ne yapabilirsin ki. Çoğu zaten flörte karşı.

• Kızlar da aynı şeyi düşünüyor emin olun

• Aşk acısı veya boşanma durumu yaşamaktansa yalnız kalmak daha iyi..

• Mesutzgvn M kullanıcısına yanıt
    5 yıldır evliyim o kadar pişmanımki, anlatamam.. bunu evliler bilir genellikle
  • Toplumsal görev , adet vs komple saçmalık hepsi. Asker misin de toplumsal görev yapıyorsun sanki. Çoğu kızların oyunlarına gelip evleniyor sonra hayatları bitiyor ölene kadar çalış şimdi istediğin hiçbir şey yapama   Hayat amacı olmayan evlensin. Karılarıyla oynarlar ölene kadar  

• Cross Thread kullanıcısına yanıt

Türbanlıları türbanlılar diye flörte falan karşı sanıyorsan hiçbir şey bilmiyorsun hocam  

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.