Şimdi Ara

Kız Bana Vurdu, Kahveyi Suratıma Fırlattı, Bende Karşılık verdim ! (bolca zulüm içerir) SS Eklendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
164
Cevap
5
Favori
26.094
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
107 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 16 Şubat 2021; 7:23:6 >

• Okurken gerildim hocam o kız bir canavar keşke kendinizi tutup vurmadan evden cıkıp kıza yol verseydiniz. Lakin bu dedigimin kolay olmadıgını biliyorum insan çok sinirlenince aniden bir tokat yumruk gibi şeyler sallayabiliyor özellikle karşıdan bir hamle gelince. Kızı ve destekcilerini gormezden gelmenizden baska care yok, yav he he modunda takılın.
    Hukuk sistemimiz ve toplum kızlar arasında art niyetli,kötü karakterli kişiler yokmuş gibi davranmasından dolayı bu duruma düşmüşsünüz.Düşünün metroda,otobüste veya kalabalık bir yerde bir kız durduk yere birisini gösterse ve ''Bu herif beni taciz etti' dese o kişi orada linç edilir.Çünkü kimse bir kızın yalan söyleyebileceğini,iftira atabileceğini vs düşünmez.Aslında düşünür fakat dile getirmeye cesaret edemez.Nitekim bundan dolayı Adana'da 15 yaşında bir genç sevgilisi olmadığı bir kız tarafından ''Bana tecavüz etti'' iftirasına uğramış,kızın babası da gelip çocuğu öldürmüştü.Sonrasında öldürülen çocuğun ailesinin talebi üzerine DNA testi yapılmış ve kızın öldürülen çocuk tarafından hamile bırakılmadığı anlaşılmıştı.Polisin sıkıştırmasıyla kız bir başkası ile birlikte olduğunu,babasının bu olaydan dolayı çok sinirlendiğini ve birlikte olduğu kişiyi öldürmesinden korktuğu için normal arkadaşının adını verdiği ve babasının da o çocuğu öldürdüğünü itiraf etmişti.Düşünün gencecik bir çocuk şuan toprak altında bir o'punun yüzünden çürüyor.

Peki medya bunu hiç gündemine aldı mı?Hayır.Olay aydınlanmadan önce çocuğun fotoğrafları boy boy televizyonlarda verildi.Her yerde ''Tecavüz etti ve öldürüldü'' manşetleriyle haberleri yapıldı.Sosyal medyada kızlar ve kızların kölesi olmuş erkekler tarafından çok ağır küfürlere maruz kaldı.Peki ama gerçek ortaya çıktığında ne oldu?Medya bu olayı bir dram olduğunu anlatan haberler yaptı mı?Uzmanlar televizyonlarda bu konuyu tartıştı mı?Sosyal medyada iftira sonucu öldürülen bu çocuğa küfür edenler laflarını geri aldı mı?Hayır...Dosya öylece kapandı gitti..Hiç kimse bu vahim durumu tartışmadı...

Türkiye;erkeği ve kadınıyla beraber anormal bir toplum.Erkeğin dişisine yaptığı şiddeti engellemek için diğer anormal grubu yüceltmek dengesiz bir tutumun ortaya çıkmasına neden oluyor.Düşünün bir kız gelse,sizin yüzünüze küfürler savursa,tokat atsa hatta yumruk atsa,aşağlasa bile erkeğin susması öğütleniyor.Yanılmıyorsam televizyonlarda bir feminist kadın sunucu buna benzer bir şeyler söylemişti.Erkek ne olursa olsun kadın karşısında susmalıymış vs...Neden?Kadınlar peygamber mi?Evliya mı?Ermiş mi?Derviş mi?Neden erkek onun her türlü aşağlamasını, çirkefliğini, terbiyesizliğini çekmek zorunda?Neden?Verdikleri cevap:''Kadın olduğu için''...Hem cinsiyetçilik yapma derler ama her konuda cinsiyetlerini öne atarak kendilerine bir koruma alanı oluşturmaya da çalışmaktan geri durmazlar...

Bu nedenle konu sahibinin açtığı bu konu belki gerçektir belki değildir.Fakat toplumumuzun böyle kanayan bir yarası olduğu da ortadadır.Daha bir hafta kalıp boşandığı eşine eşi evlenene kadar nafaka ödemek zorunda kalan dahası işsiz olduğu için nafakayı ödeyememesinden dolayı hapse birkaç kere girip çıkan Trabzonlu genç bir çocuk olduğu gibi Adana da bir iftira sonucu öldürülen genç bir çocukta önümüzde duruyor.Bu nedenle genç arkadaşlara her zaman söylediğim gibi asla kızlara güvenmeyin.Sizin o çok sevdiğiniz,bağlandığınız kızlar yarın bir gün ayrılırsanız adınızı etrafa yaymaktan,sizi kötülemekten ve dahi eğer psikopatsa iftira dahi atmaktan çekinmeyecek türden yaratıklardır.O nedenle hiçbirine bağlanmayın.İhtiyacınızı görün geçin...
    1. Ailesinin haberi yoktu, ilk ünimde 3 yıl başka bir kız ile, burada ise 2.5 yıl bir kız ile aynı evde kaldım. İstediğiniz zaman Türkiye mürkiye dinlemiyor. Kıza o güveni verin olay bitiyor. Daha sonradan ailesine intikal edince hatta evde kalma durumumuza bile inanmadılar kıza hak verdiler yine, evin kira kontratını çıkarmak zorunda kaldım. Bana sapık muamelesi yapacaklardı neredeyse de öyle susturudum.

2. O 2.5 yılın son 0.5 yılı cinnet hali ile geçti. İlk iki yıl cennet gibiydi. Ama son 5-6 ay her gün kavga her gün yarım yamalak küslüklerle geçe geçe ilişkiyi yıpratan bir hale gelmiştik. Bir kaç defa el kol yaptık bir birimize, ama asla bu kadar ileri gitmedik. Kapıların camların kırılmışlığı var. Neticede uzun olur kimse okumaz diye fazla uzatmak istemedim ama ona rağmen uzun oldu gördüğünüz gibi ... Yorumunuz toyluk kokuyor. Böyle birikir birikir ve patlar olaylar, daha öncede başıma geldi ama kız hiç bir zaman vurmamıştı.

3. Burasına koca bir "ahhahahahahah" çekmek istiyorum. Hayatınız boyunca savcı karşısına geçmemişsiniz. Babamın bir kavgası, kendi kavgam, bundan önce yine farklı bir konuda toplam 4 defa savcı karşısına çıktım. Hepsinde yaratana şükür haklı bir şekilde o odadan ayrıldım. Çay söyleyen, sakinleştiren, odaya polis çağıran, memeleket muhabbeti yapan savcılar dahi hepsini gördüm. İfademi karakol aldı, daha sonra savcı çağırdı, önce dava açıp mahkemede görülmesini düşünmüş ama sonradan bir uzlaşmaya çağırayım demiş (aile mahkemelerinde en sık rastlanan mevzudur). İyi de oldu, olay onun sayesinde kapandı. Ha söyleyeyim günün sonunda 2 ayda uzaklaştırma aldım !
    Bu kadar uzun yazmama rağmen saçma sapan sorular geldi ... Saçma sapan yerlere takılındı. Daha kapsamlı bile yazmak gerekiyor.

İnsanların olayı tam olarak kafalarında oturtup, empati kurabilmelerini sağlmak adına detaylı yazdım. Ayrıca buna uzun diyorsanız vah ki ne vah... Ülkemizdeki okur yazarlık düzeyi maalesef. Bilirim o whatsapp konuşmalarını "knk, ss, nerde, kk, tmm, bende tmm". Dil kullanmayı bilmeyen adamın ercasıdır bunlar.

Birazdan SS atıyorum, utanırsınız umarım. "İlişki-sevgili-çift" meselelerine adli suç olmazsa Aile mahkemeleri bakıyor. Böyle cehalet olamaz ya. Birde coolmuş gibi çok biliyormuş gibi yazıyorlar. Suç bende neden en başından beri SS eklemiyorsam.

Ayrıca bana yapılan bir yanlış yüzünden ben mi evimi değiştireceğim ? Uzaklaştırma kararı; sen bir daha gidip muhattap olma diye verilen bir karar. Bununda kategorileri var. Ailesi, çevresi, olası tehditler, çalıştığı yer vs vs

Hastahane okul vb umuma açık 'hizmet' alanları hariç (eğer çok ciddi konular olursa oralardanda uzaklaştırılabiliyorsunuz)

Ben bu kıza bir şey yapmadım neden uzaklaştırma alıyorum, aksine ondan uzaklaşmaya çalışan benim. Ben bunu savcıdan istediğimde sadece kadınlara yapabiliyoruz 6284 kadını koruma kanuna ilişkin alıyoruz bu kararları diyor. Bense bana hak verdiği noktada dahi bu kararı vermesini anlamlandıramıyorum ! Mevzu bu. Polis bana akıl veriyor, savcı bana hak veriyor, kız bizzat kendi söylüyor saldıranın kendisi olduğunu DA neden buna 6284 veriliyor ? Niye yani ? Resmi bir karar sonuçta, tamam bir zararı yok bana ama hakkımda hüküm neredeyse ? Bu nedir ?
    Millete kendimi açtım, belki bir destek bulur görürüm, olaya farklı bir bakış açısı gelir diye ... Herkes CSB'yi basmış ... Uzun zamandır konu dışına girmiyordum ülke gündemi hariç. Milletin güvenini nasıl kırıp yok ettilerse kimse inanmıyor, çok şaşırdım.

Karakol ve savcılık kağıtlarını sansürleyip ss diye koysam mı diye düşünüyorum da onları sansürleme ile kim uğraşacak diyorum bir yandan.

Konu ciddi ve gerçek arkadaşlar. Tek tesellim bana bunları yapmış olan-yapailecek potansiyeli de taşıyan birisine karşılık vermeden gitmemiş olmam. Yedi o tokadı. Birde bir iki küfürle, itişmeyle falan bunlar başıma gelmiş olsa delirirdim herhalde.

Eskiden bu tür konularda insanların tecrübesizliğine verirdim ama yok arkadaş, karı kız konularında dikkatli olun, hepsi birer bomba, ülke fena halde buga girmiş gibi, açık bulmuşlar mis gibi kullanıyorlar. Höt deseler polis kolunuza giriyor. Dikkat edin kendinize...
    Ucuzunda ucuzu atlatmışsınız, yine vurmuşsunuz, bakmayın.

Çok sevdiğim bir arkadaşım, gözümün önünde merter kavşağında caddenin öteki tarafında 2-3 metre ötesinden bir kız geçerken iftira atıyor (izliyorum görüyorum ama otoban olduğu için karşıya geçemiyorum) çocuğa ağız yüz daldılar, karakolda ben dahil itelediler ötelediler, arkadaşımın ailesi geldi karakolu bir birine kattı (bu çocuk karıncayı incitmez ve çıldırıyorum) kamera görüntülerini istedik her şeyi istedik elimiz ayağımız durmuyor.

Kızın ailesi geldi, bizim kızımızın sağlık problemleri var bu ilk değil dedi, oralarından buralarından 3-5 kağıt rapor çıkardılar, gittiler. Bizim halimiz ne olacak dedik, polise direndiniz, üzerine birde üst başımıza zarar verdiniz, sessiz sedasız kapatalım, yoksa olan sizede olur denip gönderildik, hala kabuslarıma girer o an.

Bir akrabama, 9-10 yaşlarında bir kız "X benim kocam olacak" dedi diye linç kampanyası başlatıldı bu X adlı akrabama, ölüme kadar gidiyordu. Sonradan kızların arasında bir oyun-rekabet olduğu, kendi akrabalarına kadar bu tarz isimleri betimlemeleri defterlerine yazdıkları ortaya çıktı.

Ben şu anda üniversitede kızların yoğun olduğu bir wp grubundayım, daha 2-3 ay önce bir kızın eski sevgilisi ile yaşadığı olay sonucu yazışmalar orada duruyor. "Yanımdan geçerken kendimi yere atacağım, burnumu ona çarpıp o kırdı diye iftira atacağım, kamerasız izbe bir yerde buluşup daha sonrasında taciz diyeceğim" diye aralarda tonlarca random gülmeceler ekleyerek plan yapıyorlardı. "janım ne zaman karartıyoruz hayatını gavoşun" gibi neler neler okudum ben !

1 yıl peşimde koşan kıza en sonunda "yeter ya artık sevmiyorum seni, hoşanmıyorum, lütfen artık üsteleme" dedim diye her yerde arkamdan "solcu terörist" demesi, sonra bunu savcılağa vereceğimi söyleyince köpek gibi evimin kapısında elinde pasta ve şarapla belirmesi falan ... off off yine gittik yine dellendik.

Lütfen Mad Mikkelsen'in baş rolde olduğu Jagten, diğer ismi ile The Hunt ve bizim dile Onur Savaşı olarak çevrilmiş, filmini izleyin izlettirin. Tam olarak bu mevzulara inanılmaz derecede kan dondurucu gerçeklikte değinen bir başyapıt.

Bir iftira neler yapabilir.

Büyük geçmiş olsun tekrardan.
  • Umarım csbdir ya. Böyle şeylerin olduğuna inanmak istemiyorum çünkü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Einar Solberg

Umarım csbdir ya. Böyle şeylerin olduğuna inanmak istemiyorum çünkü
    Şerefim üzerine yemin ederim ki değil ... Neyse onu yazdım. Ki belki benim görmediğim bir şeyi görür insanlar ve içimdeki bu yangını söndürür diye...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 19 Şubat 2019; 13:15:35 >
  • Okurken gerildim hocam o kız bir canavar keşke kendinizi tutup vurmadan evden cıkıp kıza yol verseydiniz. Lakin bu dedigimin kolay olmadıgını biliyorum insan çok sinirlenince aniden bir tokat yumruk gibi şeyler sallayabiliyor özellikle karşıdan bir hamle gelince. Kızı ve destekcilerini gormezden gelmenizden baska care yok, yav he he modunda takılın.

• bana csb geldi konu

1.birlikte yaşıyoruz demişsin kaç tane sevgili birlikte yaşıyo burası türkiye gerçekçi gelmedi burası

2.kız tokat attı diyosun 2.5 sene şiddet eğilimi olsa kızın zaten önceden bunu yapardı yenimi aklına geldi sana saldırmak

3.savcı demişsin savcı çekip senle muhattap olmaz

bana fake konu geldi
  • Konu sahibi yemin falan etse de inanmiyorum artık burda kanitli manitli ne konular açıldı da sonra csb çıktı hepsi.
    Birisi annesini savunmak için avukat falan istiyordu hatta.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • csb mi lan bu

• Cinli seks basligi mi ya bu csb

• quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

bana csb geldi konu

1.birlikte yaşıyoruz demişsin kaç tane sevgili birlikte yaşıyo burası türkiye gerçekçi gelmedi burası

2.kız tokat attı diyosun 2.5 sene şiddet eğilimi olsa kızın zaten önceden bunu yapardı yenimi aklına geldi sana saldırmak

3.savcı demişsin savcı çekip senle muhattap olmaz

bana fake konu geldi
    1. Ailesinin haberi yoktu, ilk ünimde 3 yıl başka bir kız ile, burada ise 2.5 yıl bir kız ile aynı evde kaldım. İstediğiniz zaman Türkiye mürkiye dinlemiyor. Kıza o güveni verin olay bitiyor. Daha sonradan ailesine intikal edince hatta evde kalma durumumuza bile inanmadılar kıza hak verdiler yine, evin kira kontratını çıkarmak zorunda kaldım. Bana sapık muamelesi yapacaklardı neredeyse de öyle susturudum.

2. O 2.5 yılın son 0.5 yılı cinnet hali ile geçti. İlk iki yıl cennet gibiydi. Ama son 5-6 ay her gün kavga her gün yarım yamalak küslüklerle geçe geçe ilişkiyi yıpratan bir hale gelmiştik. Bir kaç defa el kol yaptık bir birimize, ama asla bu kadar ileri gitmedik. Kapıların camların kırılmışlığı var. Neticede uzun olur kimse okumaz diye fazla uzatmak istemedim ama ona rağmen uzun oldu gördüğünüz gibi ... Yorumunuz toyluk kokuyor. Böyle birikir birikir ve patlar olaylar, daha öncede başıma geldi ama kız hiç bir zaman vurmamıştı.

3. Burasına koca bir "ahhahahahahah" çekmek istiyorum. Hayatınız boyunca savcı karşısına geçmemişsiniz. Babamın bir kavgası, kendi kavgam, bundan önce yine farklı bir konuda toplam 4 defa savcı karşısına çıktım. Hepsinde yaratana şükür haklı bir şekilde o odadan ayrıldım. Çay söyleyen, sakinleştiren, odaya polis çağıran, memeleket muhabbeti yapan savcılar dahi hepsini gördüm. İfademi karakol aldı, daha sonra savcı çağırdı, önce dava açıp mahkemede görülmesini düşünmüş ama sonradan bir uzlaşmaya çağırayım demiş (aile mahkemelerinde en sık rastlanan mevzudur). İyi de oldu, olay onun sayesinde kapandı. Ha söyleyeyim günün sonunda 2 ayda uzaklaştırma aldım !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 19 Şubat 2019; 14:35:8 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Antikaruh

Alıntıları Göster
    tamam şuan inandım sana dostum öncelikle bazı şeylere olumlu yanından bak baya yakışıklısın galiba ki 2 tane kızla yıllarca aynı evde yaşamışsın burda tipi olduğu halde ben gibi çok zor kız bulan insanlar var bence haline şükretmelisin çünkü o yetenek sende var tekrar birini bulursun bizede taktik ver nasıl kızları bu kıvama getiriyosun

• Sözlendikten sonraki gece ayrılan çift CSB si skandalından sonra bu tür hikayelere artık inanasım gelmiyor hiç
  • CSB ne yav? Buralarda yeniyim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: cartok

CSB ne yav? Buralarda yeniyim de
    Cahilleri Suistimalle Bezdirmek yani insanların iyi niyetini kullanarak forumdan bezdirmek
  • Hocam okurken sinirlendim ancak ne yalan söyliyim bir kız bana aynı muamelede bulunsa ben de sağlam yapıştırırdım bir tane. Bana vuran kişi ister erkek ister kız ister yaşlı olsun, aynısını yemeye hazır olacak.
  • Millete kendimi açtım, belki bir destek bulur görürüm, olaya farklı bir bakış açısı gelir diye ... Herkes CSB'yi basmış ... Uzun zamandır konu dışına girmiyordum ülke gündemi hariç. Milletin güvenini nasıl kırıp yok ettilerse kimse inanmıyor, çok şaşırdım.

Karakol ve savcılık kağıtlarını sansürleyip ss diye koysam mı diye düşünüyorum da onları sansürleme ile kim uğraşacak diyorum bir yandan.

Konu ciddi ve gerçek arkadaşlar. Tek tesellim bana bunları yapmış olan-yapailecek potansiyeli de taşıyan birisine karşılık vermeden gitmemiş olmam. Yedi o tokadı. Birde bir iki küfürle, itişmeyle falan bunlar başıma gelmiş olsa delirirdim herhalde.

Eskiden bu tür konularda insanların tecrübesizliğine verirdim ama yok arkadaş, karı kız konularında dikkatli olun, hepsi birer bomba, ülke fena halde buga girmiş gibi, açık bulmuşlar mis gibi kullanıyorlar. Höt deseler polis kolunuza giriyor. Dikkat edin kendinize...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Antikaruh -- 19 Şubat 2019; 16:58:35 >

• tüm sıkıntı kadın beyanının esas olması valla 1 cümleleriyle adamlara uzaklaştırmayı yapıştırıyolar cidden ,geçmiş olsun
  • son kısımdaki bug konusunda haklısınız hocam. dikkat etmek lazım. böyle olaylar karşısında sakin kalmak gerekiyor. umarım yakın zamanda bu ülkeden uçarız da kurtuluruz saçma sistemden
  • quote:

Orijinalden alıntı: YigitErkin20

tamam şuan inandım sana dostum öncelikle bazı şeylere olumlu yanından bak baya yakışıklısın galiba ki 2 tane kızla yıllarca aynı evde yaşamışsın burda tipi olduğu halde ben gibi çok zor kız bulan insanlar var bence haline şükretmelisin çünkü o yetenek sende var tekrar birini bulursun bizede taktik ver nasıl kızları bu kıvama getiriyosun

Alıntıları Göster
    ''tipi olduğu halde ben gibi çok zor kız bulan insanlar var'' ahaha ben gibi

kardeşim tipin iyi olsa çok zor kız bulmayı bırak, kızlar seni bulurdu. kendini yakışıklı sanıyorsun, yanılıyorsun

• Hukuk sistemimiz ve toplum kızlar arasında art niyetli,kötü karakterli kişiler yokmuş gibi davranmasından dolayı bu duruma düşmüşsünüz.Düşünün metroda,otobüste veya kalabalık bir yerde bir kız durduk yere birisini gösterse ve ''Bu herif beni taciz etti' dese o kişi orada linç edilir.Çünkü kimse bir kızın yalan söyleyebileceğini,iftira atabileceğini vs düşünmez.Aslında düşünür fakat dile getirmeye cesaret edemez.Nitekim bundan dolayı Adana'da 15 yaşında bir genç sevgilisi olmadığı bir kız tarafından ''Bana tecavüz etti'' iftirasına uğramış,kızın babası da gelip çocuğu öldürmüştü.Sonrasında öldürülen çocuğun ailesinin talebi üzerine DNA testi yapılmış ve kızın öldürülen çocuk tarafından hamile bırakılmadığı anlaşılmıştı.Polisin sıkıştırmasıyla kız bir başkası ile birlikte olduğunu,babasının bu olaydan dolayı çok sinirlendiğini ve birlikte olduğu kişiyi öldürmesinden korktuğu için normal arkadaşının adını verdiği ve babasının da o çocuğu öldürdüğünü itiraf etmişti.Düşünün gencecik bir çocuk şuan toprak altında bir o'punun yüzünden çürüyor.

Peki medya bunu hiç gündemine aldı mı?Hayır.Olay aydınlanmadan önce çocuğun fotoğrafları boy boy televizyonlarda verildi.Her yerde ''Tecavüz etti ve öldürüldü'' manşetleriyle haberleri yapıldı.Sosyal medyada kızlar ve kızların kölesi olmuş erkekler tarafından çok ağır küfürlere maruz kaldı.Peki ama gerçek ortaya çıktığında ne oldu?Medya bu olayı bir dram olduğunu anlatan haberler yaptı mı?Uzmanlar televizyonlarda bu konuyu tartıştı mı?Sosyal medyada iftira sonucu öldürülen bu çocuğa küfür edenler laflarını geri aldı mı?Hayır...Dosya öylece kapandı gitti..Hiç kimse bu vahim durumu tartışmadı...

Türkiye;erkeği ve kadınıyla beraber anormal bir toplum.Erkeğin dişisine yaptığı şiddeti engellemek için diğer anormal grubu yüceltmek dengesiz bir tutumun ortaya çıkmasına neden oluyor.Düşünün bir kız gelse,sizin yüzünüze küfürler savursa,tokat atsa hatta yumruk atsa,aşağlasa bile erkeğin susması öğütleniyor.Yanılmıyorsam televizyonlarda bir feminist kadın sunucu buna benzer bir şeyler söylemişti.Erkek ne olursa olsun kadın karşısında susmalıymış vs...Neden?Kadınlar peygamber mi?Evliya mı?Ermiş mi?Derviş mi?Neden erkek onun her türlü aşağlamasını, çirkefliğini, terbiyesizliğini çekmek zorunda?Neden?Verdikleri cevap:''Kadın olduğu için''...Hem cinsiyetçilik yapma derler ama her konuda cinsiyetlerini öne atarak kendilerine bir koruma alanı oluşturmaya da çalışmaktan geri durmazlar...

Bu nedenle konu sahibinin açtığı bu konu belki gerçektir belki değildir.Fakat toplumumuzun böyle kanayan bir yarası olduğu da ortadadır.Daha bir hafta kalıp boşandığı eşine eşi evlenene kadar nafaka ödemek zorunda kalan dahası işsiz olduğu için nafakayı ödeyememesinden dolayı hapse birkaç kere girip çıkan Trabzonlu genç bir çocuk olduğu gibi Adana da bir iftira sonucu öldürülen genç bir çocukta önümüzde duruyor.Bu nedenle genç arkadaşlara her zaman söylediğim gibi asla kızlara güvenmeyin.Sizin o çok sevdiğiniz,bağlandığınız kızlar yarın bir gün ayrılırsanız adınızı etrafa yaymaktan,sizi kötülemekten ve dahi eğer psikopatsa iftira dahi atmaktan çekinmeyecek türden yaratıklardır.O nedenle hiçbirine bağlanmayın.İhtiyacınızı görün geçin...

• Anlattıklarına inandım elbette ki ama sakin kalmadan olayı dusunup dusunup icinde buyutmemen de fayda var kendi kendine kurma oturup elbette seninde yakın dostlarin vardir onlarla iletisim halinde ol kurtulduguna şükret kavga nedeninin sacmaliginin da farkinda olup seni sikayet etmesi filan oda elalemin doldurusuna gelmis belli ki yasamis oldugun bi tecrube he gerek varmiydi boyle bi tecrubeye hayir ama olan olmus hayatina devam et soylenenlere de kulak asma herkes o an da o tepkiyi verebilir di dogru degil ama refleks demek istiyorum.
    Gecmis olsun

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.