Şimdi Ara

kız arkadaşım ve eski sevgilisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
1
Favori
10.078
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kız arkadaşım var 2 ay olmadı bile. Ama çok seviyorum. Oda beni deli gibi seviyor. Herşeyi yapar benim için, yapıyorda. Fakat bir sorun var. Eski sevgilisi. Kızın eski sevgilisiyle yemediği halt kalmamış. Özellikle sanalda, maşallah konuşmadıkları şey yok. Ben şans eseri yakaladım. Silmeyi unutmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aytacdada -- 23 Mart 2014; 15:18:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hepsi öyle olm onların.Hepsi... Ben bırakırdım.Bırakmıştım da.1 haftada.
  • Ayril, seninle de ayni seyleri yasayip sonra baskasini bulacak onunla da ayni seyleri yasiyacak.

• Bilemem
  • Sende onunla daha fazlasini yaşayıp eskisini unut

• quote:

Orijinalden alıntı: Linken's Sphere

Ayril, seninle de ayni seyleri yasayip sonra baskasini bulacak onunla da ayni seyleri yasiyacak.

Yok ben ayrılırsam ölür. Cidden çok seviyo beni. Öyle tabiri caizse kaşar tipli bir kız değil. Ama ben böyle bir geçmişi olan bir kızla birlikte olmayı gerçekten istermyim? Kendime sorduğum soru bu

• iki aydir tanidigi biri olmadan olecek yani

• Hocam geçmişi için yargılayamazsın sevgilini,o artık sana ait sende ona.Geçmişine perde çek ve önüne bak derim zaten bu zamanda geçmişinde böyle şeyler yapmamış kız kaldı mı ki?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SolSerçe

Sende onunla daha fazlasini yaşayıp eskisini unut

Benimde aklıma bu geldi. Oturup kızla konuştum. Ben senle evlenmek istiyorum, senin için ona yaptıklarımın 10 katınıda yaparım diyor. Acaba bu unutturur mu?

• Sen daha once baskalariyla biseyler yasadiysan zaten sesini cikarmaya hakkin yok ama yasamadiysan ve eğer kizda gercekten begenmedigin o tarzda tavirlar varsa istersen ayrilabilirsin bence

• quote:

Orijinalden alıntı: ascd

Hocam geçmişi için yargılayamazsın sevgilini,o artık sana ait sende ona.Geçmişine perde çek ve önüne bak derim zaten bu zamanda geçmişinde böyle şeyler yapmamış kız kaldı mı ki?

Sende haklısın. Önümüze bakmak lazım. Zaten bende çok kapalı görüşlü değilim. Ama yazılanlardan ben bile utandım ya. Erkek halimle utandım. Aklım çok karışık

• ayrılmalısın kesinlikle.
  • Burada sorulması gerekn en önemli sorular;

1- kız arkadaşın, kız mı? (anladın sen)
    2- seni ileride terk edebilir mi?
    3- aşkın yaşı 3 senedir, buna inanıyor musn?

Ben de 23 yaşındayım kardeşim, 4 senelik ilişkimiz var. Çok şükür onun benden önce olmamış ama öyle olmasına rağmen kaç defa yüzük attık aramızda. 2 ve 3. senelerde biraz ilişki farklılaşıyor. Ya eveleneceksin direk ya da uzatmayacaksın ilişkiyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytacdada

quote:

Ayril, seninle de ayni seyleri yasayip sonra baskasini bulacak onunla da ayni seyleri yasiyacak.

Yok ben ayrılırsam ölür. Cidden çok seviyo beni. Öyle tabiri caizse kaşar tipli bir kız değil. Ama ben böyle bir geçmişi olan bir kızla birlikte olmayı gerçekten istermyim? Kendime sorduğum soru bu

içi seni yakar dışı başkasını bende arkadaşa katılıyorum 2 aylık tanıştığı olmadan nasıl yaşayamayacakmış
  • quote:

Hocam geçmişi için yargılayamazsın sevgilini,o artık sana ait sende ona.Geçmişine perde çek ve önüne bak derim zaten bu zamanda geçmişinde böyle şeyler yapmamış kız kaldı mı ki?

+1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • qnq tam olarak ne konuşmuşlar pm atsana ona göre yazıyım
  • quote:

Kız arkadaşım var 2 ay olmadı bile. Ama çok seviyorum. Oda beni deli gibi seviyor. Herşeyi yapar benim için, yapıyorda. Fakat bir sorun var. Eski sevgilisi. Kızın eski sevgilisiyle yemediği halt kalmamış. Özellikle sanalda, maşallah konuşmadıkları şey yok. Ben şans eseri yakaladım. Silmeyi unutmuş. Haklıda çok zamandır kullanmıyormuş o konusma programını. Yalnız yazılanlar konusulanlar azimsancak birsey değil. Çok acamiyorum konuyu. Siz anlayın, anladığınızı ikiyle çarpın. Gerçekte 2-3 kez birseyler yaşadıklarını soyluyor. Yalnız bana çok masumca anlattı, gerçekte olanlar madumdur da belki. Ama çocuk tam bir hayvanmış. Okuduklarım şok etti. Web cam açmalar falan zaten ... diycem o ki. Ne yapmalıyım. Kendi yerinize beni koyun. Yaşım 23 artık çocuk ta değiliz. Siz benim yerimde olsanız ne yapardınız?

2 ay olmadan evlenmek? sırf bunu yazmak için giriş yaptım

• quote:

Orijinalden alıntı: xBerk

Sen daha once baskalariyla biseyler yasadiysan zaten sesini cikarmaya hakkin yok ama yasamadiysan ve eğer kizda gercekten begenmedigin o tarzda tavirlar varsa istersen ayrilabilirsin bence

Evet çok güzel soru. Bende biriyle daha önce birkez birlikte oldum. Sanaldan da bir 2 kızla birseyler konuştum. Çok uçkur düşkünü biri değilimdir. Ama bunun konuştuklari yanında ben tamamen bi odunmuşum. Malmışım ben. Çok saf mışım :(

• quote:

quote:

lan kaşarı mı kalmış çedar peynirine dönmüş kız kendin diyon
  • quote:

quote:

Sende haklısın. Önümüze bakmak lazım. Zaten bende çok kapalı görüşlü değilim. Ama yazılanlardan ben bile utandım ya. Erkek halimle utandım. Aklım çok karışık

Empatiyle düşün hocam,aynı şey senin başına gelse sırf senin pişmanlık dolu(belki kız pişmandır) yada unutmak istediğin kötü geçmişin yüzünden canından çok sevdiğin kız senden ayrılsa ne düşünürsün?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.