DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Portal arayüzümüz herkese açık ALFA sürümüne girmiştir, siz de bu deneyime davetlisiniz. Gizle Detaylar ve Geri Bildirim
Kıvırcık ve Dalgası Saçları Düzleştirmek İçin
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
12
Cevap
1
Favori
49.599
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Kıvırcık ve Dalgası Saçları Düzleştirmek İçin
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      18 Mesaj
      05 Eylül 2010 01:14:40 Konu Sahibi
      Evet beyler kıvırcık ve dalgalı saçları düzleştirmek için ne yapabilirim ? Saçlarım çok kırık, düzensiz ve kıvırcık lütfen yardım edin !! :( Yüz tipim gayet iyi fakat saçlardan sürekli kaybediyorum. Yardımlarınızı bekliyorum.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
      |
      |

• Yüzbaşı
      621 Mesaj
      05 Eylül 2010 04:37:38
      Kuaföre git fön çektir veya evde yapmak istiyorsan saç düzleştirici almalısın :)

|
      |

SONY Playstation 4

Apple iPhone 6

• Yüzbaşı
      388 Mesaj
      05 Eylül 2010 04:45:00
      quote:

Orijinalden alıntı: therion-x

Kuaföre git fön çektir veya evde yapmak istiyorsan saç düzleştirici almalısın :)

Asfdxc kuzenler dalgasına saç düzleştirici ile saçımı düzleştirdiler ve açıkcası pek hoşuma gitmedi.Dönme gibi gösterdi -_-" ucu kıvrılan saçlarımı seviyorum ama doğal bir düzlük kazandırabilirsem fena olmaz :<

|
      |

• Emekli Yönetici
      8749 Mesaj
      05 Eylül 2010 05:01:10
      Saç düzleştirme aletleri bir yere kadar etki yapıyor. Kuaförde fön çektirirseniz tam olarak düzleşir ama sizin istediğiniz şekil büyük ihtimalle olmaz. Benim de saçlarım dalgalı ve kuaförde düzleştirdiğimde direk emolara dönüyorum.

Bence saçınızı 3'e vurdunun önce. Daha sonra düzenli olarak kuaföre gidip düzgün kesim yaptırın. Bakın özellikle kuaför diyorum, sakın mahalle berberlerine gitmeyin. Biraz paraya kıyın ve düzgün şekilli bir kesim yaptırın. Kesimlerden sonra saçınızın eski haline göre çok daha iyi gözüktüğünü farkedeceksiniz. Düzleştiriciler o zaman o kadar kötü göstermiyor.

|
      |

“Gregor Samsa bir sabah bunaltıcı düşlerden uyandığında, kendini yatağında dev bir böceğe dönüşmüş olarak buldu…”

• Binbaşı
      1892 Mesaj
      05 Eylül 2010 08:59:05
      Ara makasla kırıkları aldır.

|
      |

Kimilerini boğan deniz, kimilerine yeni kıtalar gösterir.
    • Yarbay
      5489 Mesaj
      05 Eylül 2010 09:13:19
      quote:

Orijinalden alıntı: Einstein

Ara makasla kırıkları aldır.

uzun saçta işe yaramıyor

|
      |

Msi Z77A-G45 /// Intel i5 3570K ||| Corsair 2*4Gb 1600Mhz Vengeance \\\ Gigabyte Gaming Rx570 4GB
      WD Caviar Black 2TB /// Thermaltake Toughpower 750W ||| Corsair Carbide 400r \\\ Thermalright Cogage True Spirit
      Logitech G502 & G610 & G430 /// Xbox One & 360 Controller for Windows \\\ Acer X233Hbd
    • Yarbay
      5853 Mesaj
      05 Eylül 2010 12:23:58
      Bence kesinlikle oynamayın saçınızla. Çoğunun saçından memnun olmadığı ve düzleştirmeye çalıştığı sırıtıyor. Çünkü doğal bir düzlük olmuyor. Aralarda kıvrılmalar felan, fönle kasıldığı sırıtıyor yani. Benim saçımda dalgalı ama aşırı değil. Bazılarının ki yapışık saç kıvrım kıvrım oluyor, iğrenç gözüküyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      390 Mesaj
      05 Eylül 2010 12:48:16
      Kırıklarını aldır ve kafanda güzel olarak belirlediğin bir modele dönüştürmeye çalış saçını.. Bence düzleştirme, eğer uzatıyorsan; hafif dalgalı ya da çok dalgalı saç erkeklerde daha iyi duruyor bence düz saçtan..

Benim saçım uçtan dalgalı, önceden çok kafaya takardım nasıl şekle sokacam bunu çok uğraştırıyor diye ama belli bir miktar uzattıktan sonra şekil yapmaya gerek kalmıyor, kendinden şekilli zaten.

|
      |

• Teğmen
      174 Mesaj
      05 Eylül 2010 15:37:41
      Benim şacımda aynı senin gibiydi.Ve çok sıktı.Ama şimdi iyi düze yakın.Arkadaşlar senin saclar kıvırcıktı,sonrada düzeldi diyorlar ama alakası yok :=) Şampuanla alakalı. Clear'ın Mor Küreli Şampuanından al.Ve şaçını yıkarken 2 defa kullan.Yani bir şampuanla sonra suyla durula,sonra ıslakken tekrar şampuanla.Zaten kıvırcık oldugundan bir seferde etki etmiyor.Kurula sonra cok rahat ve güzel oluyor.Devamlı olarak bu şekilde yaparsa gayet dalgalı bir şaçmış gibi oluyor.

Dahada düz olsun diyorsan.Yine şaçını 2 kez şampuanla.Sonra kurula iyice.Kupkuru olmasın tabikide.Taraklı fön makinesini eline al.Nemli şekilde olan şaçının tamamını geriye doğru tara.2.5 ile 6 cm sacın olması lazım(Daha azı fön çekilmez,daha fazlası çirkin olur.) Sıcak fönle geriye doğru tara hepsini ardından.Öne doğru tara.Şaçın düz olur ve sonra sekil ver fönle yine ... Clear Mor küplü olanı kullan %100 etki her ne olursa olsun

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Eylül 2010 16:01:40
      ya arkadaş ne düzleştirmesi kendinizle barışık olun ya :D benim saçlarım kıvırcık ve şu anda uzatıyorum. 6 aya kalmaz bonus olurum, kıvırcık ve dalgalı olanlar özel genlidir bunu kullanmalıdır. insanların %80 i düz saçlı zaten düz saçlı olup napacaksın?

ccc bonus ccc

|
      |

bir şey abartıldığı zaman anında antileri çıkar!
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      05 Eylül 2010 16:09:16
      benim saçım dalgalıydı eğer saçını uzatmak istiyorsan düzleştirme ama kısa saç dalgalı olunca hiç hoş durmuyor çok garip oluyor eğer kısa saçlı isen benim gibi ben zamanında düzleştirici şampuan kullanmıştım,sende alıp kullanabilirsin sadece bir tane almıştım o da 250 ml di ve düzleşmişti suan hala biraz uzun olmasına rağmen hâla düz

markası ne diye sorarsan,avon

|
      |

-
    • Yüzbaşı
      387 Mesaj
      19 Mart 2017 21:47:19

Kardeşim 7 yıl olmuş, o sampuan hala tedavuldeyse bile icerik formulu degismiste olabilir ama yinede denemek lazim. Bu sampuanin bir fotografini koyabilir misin netten bakip. Bikac tane mor sampuani varda clearin

|
      |
      PapuaYeniGine kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

DIŞIM SÜKUT, İÇİM KIYAMET . . .
    • Yüzbaşı
      821 Mesaj
      21 Mart 2017 19:55:05
      ütü bas

|
      |

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.