Şimdi Ara

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
187
Cevap
5
Favori
11.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

quote:

Orijinalden alıntı: Executor06

Yurtdışında daha yakışıklıları var diye adam çirkin mi oluyor ? Basbaya tipi karizması ve popisi var

hayır avrupada bu tipler heryerde , bu kadar büyütülmesine anlam veremiyorum

o zaman avrupdan 20-30 devşirme gietirip yıldız yapalım

büyütülmesinin nedeni az olanın değerli olmasıdır. türkiyedeki erkeklerin yarısından fazlası benim de içinde olduğum grupta olduğu gibi esmerse, kalan sarışın-mavi göz kombinasyonları tipsiz olsalar da belirli bir yere gelebiliyorlar. kaldı ki kıvanç tatlıtuğ zaten yakışıklı biri. Yabancı aktörlerden örnek verecek olursak; türkiyedeki insanlara göre en yakışıklı aktörlerden birisi olarak brad pitt seçilirken avrupada genellikle johnny depp gösterilir. bunun nedeni aynı şekilde az olanın değerli olmasıdır.(az olandan anlatmak istediğim tipli-tipsiz olması değil saç, göz, ten rengi gibi özellikler)
  • Kafamı güzel,adam best model seçilmiş,uluslar arası okalar ödülü var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: okaaaaaan

quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Adam yakışıklı, vucudu sağlam ayrıca sarışın değil kumral. Sarışınlar o kadar iyi değil zaten, esmerlere de anca kezbanlar bakar. Ama kumralların her türlü gideri var. Aksini söyleyen eziklik kompleksi yaşıyordur. Kıvanç Tatlıtuğ sıradan bir Avrupa sarışınından çok daha yakışıklı. Zaten direk sarılar çekici değildir pek.

Haklısın ama esmer var, esmer var, sende var mı Burak özçivit gibi tip, ezik tipsiz seni Birisi yakışıklı olunca rengi önemli olmuyor..
    Kız arkadaşında olsa kusura bakma ama imkan olsa gider onu seçer, yan yana koy tercihi o olur, emin ol..

Dost acı söyler kusura bakma ben dürüst bir insanım kim olursa olsun megan fox çirkin brad pit berbat diyen ezik ve zavallı yüzde 90 zaten tipsiz olan adamın karşısındayım, sen beğenmezsin çekici gelmez ancak objektif olarak gerçekçi olacaksın.....Bence megan fox sandra bullocktan güzel amam ben sandra'yı gözümü kırpmadan seçerim çünkü daha sıcak ve sevgi dolu geliyor bana ama daha güzel demem bazı şeyler göreceli değildir...

Kıvaç tatlıtuğa sor bu konuyu açan ezik için sırf kırmamak için fena değil yakışıklı çocuk der ama bizim tipsiz zavallı Allah katında bile kem gözleriyle cehennemlik olan bu Kıvancın tek bacağı olamayacak asla kimsenin arkadaş olmasını tavsiye etmeyecğim sizide kıskanabilir ve kuyu kazabilir potansiyeli olan bu kişi Kıvanç tipsiz diye tutturmuş.....yazık..

Kesin kara kuru esmer bu, nasıl da kudurmuş Burak Özçivit benden yakışıklıdır doğrudur ama Kıvanç'tan değil, zaten konu da ben değilim. Ama yine de olay sadece yakışıklılıkta bitiyorsa senin varsa senin sevgiline talibim
  • Bir laf vardır : El yaprağıyla gerdeğe girilmez, derler. Örnek verdiklerinizin yakışıklı olup ya da olmaması sizin yakışıklı olup ya da olmadığınız gerçeğini değiştirmez.

• quote:

Orijinalden alıntı: unkerr

quote:

Orijinalden alıntı: Sheitani

quote:

Orijinalden alıntı: Hümiyettin

KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR

4+1 dubleks burun bu mu yakışıklı yok artık. O kadarda süs var.

oha artık bunada tipsiz diyip burnuna laf buldun ya kıskançlığın dipi.yuh diyorum başka birsey demiyorum kıvanca bu cocuga fln laf atanlar farkında degıller galba ama maken bunlar top model best model sen nesin peki mahallenin yakısıklısı mı?KIVANCA LAF SOYLEYENLERDE BİR KEZ DAHA ATIYORUM LINKI FRANSIZ GUZEL KIVANCA BITIYO. http://www.youtube.com/watch?v=eqzwmieOeI8

Kıvança laf söyleyen yok kıvanç yakışıklı adam. Karizması yeter. Ama bu ne ? Saçı bile kaç saat uğraşıyordur yapmak için.
  • Asil olay budur.Bu sis atma diyen elemean bile dizilerde oynasa aynisi olurdu. Misal ;

• la bi erkeğin bi erkeğe yakışıklı demesi ve konunun 3 sayfa demesi

havalar ılıdı mı ne erkek resimleri paylaşılmış lan bildiğin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *DeviantART -- 12 Ocak 2013; 15:25:31 >
  •  KIVANÇ TATLITUĞU YAKIŞIKLI SANANLAR

Ha bu adam çok yakışıklı arkadaş hele son Clear reklamında falan baya iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hella

evet kıvanç tatlıtuğu yakışıklı sananlar hayatında yurtdışına çıkmamış insanlardır, çünkü kuzey avrupa ülkerinde yoldan iki kişi çevirin tatlıtuğdan 10 kat yakışıklıdırlar,

Bende böyle düşünüyorum kuzey güney çekimleri için kocaeliye gelmişlerdi gittim gördüm televizyondaki kadar yakışıklı oldugunu düşünmüyorum acaba biz mi onu yakışıklı görmek istyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heaven&Hell

Adam gayette yakisikli bok atmayin hiç

hangi okuldasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

hangi okuldasın

Ne alaka şimdi konuyla bu mesaj ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gandalff

quote:

hangi okuldasın

Ne alaka şimdi konuyla bu mesaj ?

seni hatırladım kilo alan arkadaşsın ygs'ye hazırlanıyordun ne yaptın diye merak ettim
  • adama herşey yakışıyo hala saçmasapan kıskançlıklar komedi ya ayrıca konuyu açan arkadaşın yakışıklı diye koyduğu adamların bi tanesi bile yakışıklı değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

Bu adam kim?İlk kez reklamda gördüm bunu ben oyuncu mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: evsen81

quote:

Orijinalden alıntı: Spoon!

Bu adam kim?İlk kez reklamda gördüm bunu ben oyuncu mu?

Çoluk çocuk dizisi vardı bitane orda görmüştüm bide bi korku filminde vardı
  • yabancılardan ricky martin yakışıklı beckham da olabilir ,türklerden kıvançtan buraktan sonra emre aydın iyi gibi .ılık gibi oldu anasını satim
  • Adam best of turkey secilmis simdi bu adama yakisikli degil diyenler aynaya hic bakiyorlarmi aceba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: EnriqueM

Konuyu açan arkadaş haklı.Türkiyede fazla rağbet görmeyen esmerler avrupada kral olabilir.Burada rağbet gören sarışın erkekler ise avrupada bir hiç olabilir.
    Hatta öyle olur.
    esmer tesllisi
  • meteoroloji'den uyarı geldi. Havalar ılımaya devam edecek.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.