Şimdi Ara

KİTAP TAVSİYELERİ [ ANA KONU ] (125. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.768
Cevap
46
Favori
276.230
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ynal

quote:

Orijinalden alıntı: DuŞ3Ş

Fantastik kitap serisi önerebilecek varmı ? Yüzüklerin efendisi ve KKG yi okudum. Beni alıp götürecek başından kalkamayacağım bir seri lazım

Çok fazla fantastik öğe barındırmasa da
    Buz Ve Ateşin Şarkısı

Hocam aslında ilk tercihim o fakat dizinin 2 sezonunuda izledim. Bu yüzden ilk iki kitap beni sıkar gibi düşünüyorum. Bilmem doğrumu bu düşüncem...
  • quote:

quote:

quote:

Fantastik kitap serisi önerebilecek varmı ? Yüzüklerin efendisi ve KKG yi okudum. Beni alıp götürecek başından kalkamayacağım bir seri lazım

Buz Ve Ateşin Şarkısı

Hocam aslında ilk tercihim o fakat dizinin 2 sezonunuda izledim. Bu yüzden ilk iki kitap beni sıkar gibi düşünüyorum. Bilmem doğrumu bu düşüncem...

Tabi seçim sizin dilerseniz Kılıçların Fırtınasından devam edin okumaya ama dizi ile kitaplar belli bir yerden sonra tam çakışmıyor.

Miras Serisinide öneririm büyük bir keyifle okumuştum ve bitti diyede üzüldüğüm bir seridir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Buz Ve Ateşin Şarkısı

Tabi seçim sizin dilerseniz Kılıçların Fırtınasından devam edin okumaya ama dizi ile kitaplar belli bir yerden sonra tam çakışmıyor.

Miras Serisinide öneririm büyük bir keyifle okumuştum ve bitti diyede üzüldüğüm bir seridir.

Peki hocam teşekkürler. Galiba Taht oyunlarına 1. kitaptan başlayıp okuyacağım . Sağolun...
  • Bana sorarsanız en iyisini yaparsınız. Kitabın verdiği tadı ben dizide bulamadım.

• Tesekkurler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesekkurler

• DnR da indirim varken kitap almak istiyorum arkadaşlar. Çok büyük kitap geçmişim malesef yok bundan önce olasılıksızı ve harry potterı 7. Kitabı tek solukta bitirdiğimi hatırlıyorum. Onun dışında ayda yılda bir okurum. Yaşım 18. Acaba sherlock holmes serisini alsam mı diyorum ama sarar mı emin değilim tavsiyelerinizi alabilir miyim?

• Servet-i Fünun döneminden hangi kitapları okumamı tavsiye edersiniz?
  • pozitivizm ve pesimizm üzerine kitaplar arıyorum, şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

quote:

Orijinalden alıntı: uGuR_OzTuRk

türk edebiyatı tavsiyesi ??

Anayurt Oteli. Eskici Dükkanı.

cevabın için teşekkürler
  • Karamazon kardeşler'i okumalı mıyım ? Her nekadar konusu ilgimi çekmese de...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Karamazon kardeşler'i okumalı mıyım ? Her nekadar konusu ilgimi çekmese de...

Acele etme. Hatta hiç acele etme. Çok sonraları oku o kitabı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Loney

Karamazon kardeşler'i okumalı mıyım ? Her nekadar konusu ilgimi çekmese de...

3cilt olan kitabin 3.cildin yarisida kaldin.askerlik bitti cunku oradayken okuyordum.biter birgun. Ancak yer yer dialoglar cok guzel.hem Allah sevgisi hem Allaha isyan filan. Ancak gereksiz fazla uzun. Ama rus edebiyati işte. Ama okunmali.

• quote:

Orijinalden alıntı: atarli ergen

DnR da indirim varken kitap almak istiyorum arkadaşlar. Çok büyük kitap geçmişim malesef yok bundan önce olasılıksızı ve harry potterı 7. Kitabı tek solukta bitirdiğimi hatırlıyorum. Onun dışında ayda yılda bir okurum. Yaşım 18. Acaba sherlock holmes serisini alsam mı diyorum ama sarar mı emin değilim tavsiyelerinizi alabilir miyim?

Sarmaz. 10 tane kisa kisa hikaye var.1-2 si ilgi cekici. Film ya da dizisi gibi zevk vermez.

• Arkadaşlar sade ve sadece bir şeyler öğrenebileceğim bir kaç kitap almak istiyorum. Alanı herşey olabilir. Psikoloji, sosyoloji, felsefe, ilginç hikayeler...

Öykü yazdığım için birçok konuda kendimi eğitmem gerekiyor. Roman, öykü kitabı dışı, faydalı olabileceğini düşündüğünüz bir kaç kitap tavsiyesi...
  • !

• arkadaslar, dinamik, orijinal hikayesi, heyecanlandiran bir kitab tavsiye eder misiniz?
    tesekkurler
  • Kızılderililerle ilgili kitap tavsiye eder misiniz ?
  • Değerli okur arkadaşlarım, bu aralar bende bi Almanya merakı başladı (yanlış anlamayın gidip çalışmayı düşünmüyorum) Almanların günlük hayatlarını işleyen tarihleri kültürleri kısaca konusu Almanya ile ilgili olan kitapları araştırıyorum. Sizlerden tavsiye bekliyorum.
  • Kitap tavsiyelerinin tek baslık altında toplanması , kitap bölümünü iyice durağan hale getirmedi mi?
  • 
Sayfa: önceki 123124125126127
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.