Şimdi Ara

Kitap Alışveriş Sitesi Önerisi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
5
Favori
3.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kitapyurdu platin üyeliğim var arkadaşlar %10 ekstra indirim sağlıyor kitaplarda isteyen olursa ücretsiz kullandirabilirim hesabımı 5 Şubat'ta bitiyor platin avantajı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armag3d0N

Hepsiburada, BKM Kitap, D&R, İdefix. Bu sitelerden kesinlikle uzak durun. İndirim olsa bile bir şey almayın sonra pişman olursunuz.

Babil, Eganba, Odakitap hepsi aynı şirketin. Ancak son zamanlarda hem çok geç gönderiyorlar hem de gönderdikleri kitaplar ya hasarlı ya da çok kirli oluyor.

Kitapyurdu çok iyiydi ancak bunlar da bozdu. Hem kitaplara hem de kargo ücretlerine zam yaptılar. Ayrıca hasarlı gelen kitabı iade etmek istersen kargo ücretini keserek parayı iade ediyorlar. Kendi hataları olmasına rağmen üç kuruşun hesabını yapıyorlar.

Nerden alalım peki, mahalle kitapçısından mı?
  • Takip

• Kitapyurdu ehven-i şer. amazon Avrupa'dan gümrüğüydü dağıtımıydı derken hepi topu 4 günde ulaştırabiliyorken kitapyurdunda bile 10 gün beklediğimi bilirim. İdefix D&R falan hak getire.

Ha bir de hepsinden alın da bkmkitap'tan eganba'dan vs almayın. Bunları kifayetsiz muhterisler. Hem kapasiteleri yok hem de booktuberlara bedava kitap yollayıp reklam yaptırtıyorlar. Bu kadar da şark kurnazı bunlar.

Kitapyurdundan yıllardır düzenli olarak her ay en az 100 liralık kitap alırım. Bir iki istisna dışında bir sorun çıkmadı. Elimde olsa kitapyurdundan da almam. Bunca yıldır bu kadar tonla para döktüm "al kardeş doğum gününde de 10 lira hediyemiz olsun" demedi cimriler. Zaten bundan sonra her ay almayı da düşünmüyorum. Artık iki ayda bir falan alırım belki alırsam. Ya da üç ayda bir.

Amazon pazara girince düzelecek inşallah. Girerse tabii bu berbat ortama.

• Odakitap ve bkmkitap kullanıyorum. İkisinin de birbirlerine göre güzel kampanyaları oluyor, bir sorun da yaşamadım. Deneyebilirsin.
  • İlknokta nasıldır? Genellikle ithaki yayınlarının kitaplarını alıcam da kitapları hasarsız gönderiyor mu? Yoksa penguen kitabevindeki hasarlı kitapları mı yollar

• john ciga J kullanıcısına yanıt
    Toplamda oradan yaklaşık 25 kitap aldım. 24 tanesi sıfır hasarlıydı. O bir tanesi kargo hasarı değildi, bildiğin yıpranmıştı, mağazandan yollanmış belli. Onun dışında paketleme güzel, ayraçlar ayrı bi güzel. Aşağı yukarı her siteden alışveriş yapmış biri olarak, hala benim için en iyisi ilknokta.
  • Konunun ilgi görmesi güzel.
    Babil'e üye olduğumu yazmıştım. Maalesef kötü oldu. Kitapların teslimi sürecinde problemler yaşandı. Kitaplarda yırtık sayfalara rastlandı. Üyeliği sonlandırıp başka bir siteye üye olacağım. Tavsiye veren herkese teşekkürler. Devam edelim.
  • Şimdiye kadar sadece kitapyurdu sitesini kullandım. Bir sıkıntı yaşamadım.
  • Kitapyurdu kullanıyorum gayet memnunum sorunlarını görmedim aldığım gün kargoya veriliyor stoklu kitaplar

• Eskiden hep büyük yerlerden alışveriş yapardım güvenilir olsun diye. Şimdi ise butik cafeler de oturuyorum güvenilir farklı bir kaç siteden alışveriş yapıyorum. hem daha çok ilgileniyorlar. hem daha tatlı oluyorlar ve özel hissettiriyorlar.

2 ay öncesinde limonkitabevi.com dan alışveriş yaptım. Bulamadığım kitabı temin edip yolladılar. Çok fazla ilgileniyorlar, kargonun içine hediye ayraç koymuşlar :D Fiyatları da uygun diğer sitelere göre. Kargosu hızlı geliyor, gün içerisinde veriyorlar kargoya. Özenli paketli geliyor hiç bir zarar görmemiş şekilde. Tatlı minnoş bir yer bence :) :) Şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım. Whatsapp dan sürekli irtibat kurabiliyorsun. Artık kitaplarımı buradan alıyorum size de tavsiye ederim :D :) :)Kitap Alışveriş Sitesi Önerisi

• Şimdi Reklamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: E-Nazmi

Şimdi Reklamlar...
    Bu reklam bile değil ki, sadece reklamın kötü bir taklidi.

• Internetten kitap almiyorum. Kadikoy'de Imge, Akmar Pasaji ve Tunel'deki Kirmizi Kedi... Kurcalamadan, ayakustu gozatmadan alamam. Surekli ayni kitapcilara gitmek cok daha avantajli ustelik.

• bkmkitap'a üye oldum. Umarım problem çıkmaz.
  • Hmm simdi okuma kitabimi yoksa ders kitabi falan mi alacaksin? Ona gore siteler oneririm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hocam okuma kitabı için var mı site tavsiyen?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Alternatif Kitap sitesinden alışveriş yapıyorum. Tavsiye ederim

• ben genellikle kitapyurdu kullanıyorum ama bkm kitap da kapıda ödeme özelliğiyle tercih ettiğim bir site. Ayrıca kitap önerileri ve incelemerini paylaştığım bloğum var incelemek isterseniz linkihttps://www.zencefillikedi.com/
  • Kitapyurdu kullanmayınız.

Kitap Alışveriş Sitesi Önerisi
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.