Şimdi Ara

Kışlık lastik hangi marka almalı ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • s.a arkadaşlar 2017 model aracıma kış lastiği almak istiyorum tavsiye edeceğiniz marka model nelerdir acaba ???

• 7805 7 kullanıcısına yanıt
    Aleykümselam. Şu an f/p olarak Goodyear ug8 var. Bütçe sorunu yoksa Michelin Alpin, bridgstone blizzak çok güzel lastiklerdir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Ben geçen hafta yeni aracım için Continental Wintercontact TS870 aldım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yerli üretim Ug8'ler ıslakta iyi değil, ayrıca imalatı da sorunlu olabiliyor. topuk bölümünde oturmama, hava kaçırması, balans sorunu gibi.

o fabrikada üretilen eagle sport'da hiç iyi bir lastik değil..

Yerli goodyear'lardan uzak dururdum. Lassa'lar kalite standardı olarak daha iyi ama pahalı.

Bütçe lastiği aranıyorsa Sava eskimo Hp2 veya Debica Frigo Hp2. en garanti seçenekler.

Onun harici Hankook bakardım. Michelin Conti bunlar abuk sabuk pahalı. hankook'un geri kalır yanı yok ama o derece pahalı değiller.

• Goodyear,Michelin,Bridgestone,Continental veya Hankook tercih edilebilir.Şahsi tercihim Continental TS870 veya Michelin Alpin 6 olurdu.F/P'da ise Bridgestone Blizzak LM005 şuanda çok çok iyi bir seviyede.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PoloClassic75 -- 2 Kasım 2022; 10:22:31 >
  • Uygun ebat varsa Continental TS870

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Estonya Feribotu kullanıcısına yanıt

eyvallah ustam bıridstone blizzak kaç lira acaba 5 bin varmıdır ???

• BPG2004 kullanıcısına yanıt

fiyatı nedir ???

• 7805 7 kullanıcısına yanıt
    Hocam lastik ebatınızı bilmediğim için bakamıyorum. Akakçe cimri gibi yerlerden bir bakın isterseniz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.