Şimdi Ara

Kışlık Bot tavsiyesi.. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
8
Favori
66.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bunu aldım, 209 TL. ve çok içime sindi.Türkiye sayfasında hiçbir açıklama yok ama üretici sayfasında kaymadığı açıkça yazıyor.
    http://shop.timberland.com/product/index.jsp?productId=4204429
  • quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

quote:

Orijinalden alıntı: Slayer_

quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Kışlık Bot tavsiyesi..

379,00 TL

http://www.dalkilicspor.com/Siyah-Adidas-U44451-TERREX-FAST-X-FM-MID-GTX-ADIU44451E10A27-TERREX-FAST-X-FM-MID-GTX-Outdoor-Erkek-Ayakkabi-Bot-Spor-Ayakkabi.4863.html

Normal (:

Dağcı ayakkabıları normale göre daha pahalıdır. Adidasta 150-300 tl arası spor ayakkabı satılırken dağcı botunun 200 e olması beklenemezdi zaten (: Ama baktım 280 e falan bu tarz botlarıda var adidas'ın.

Hocam çok güzel bot bu yaa ama kotun altına gidermi ki acaba ? yada herşeyin altına giyilir mi ?

• Salomon'lara bak derim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MarcusAurelius -- 14 Ocak 2012; 19:44:45 >
  • Kinetix Salvadore botlar ilk çıktığında gerçekten çok kaliteliydi. Ben 5 sene kum rengini giydim ama sonrasında aynı botun siyahını aldım ve 1 kış giydikten sonra botun kalıbı değişti, ön tarafı kat kat oldu. Eski kalitesinde değil, ayrıca şikayet var sitesinde de benzer şikayetler okudum. Ben de Scooter alıp denemeyi düşünüyorum bu yıl. Salomon, Lafuma gibi markaların botları gerçekten çok kaliteli, bu nedenle fiyarları da 300 TL. nin üzerinde. Bu kadar bütçe ayırırım derseniz hiç düşünmeden alın derim.

• Salomon aldım bende kış başında şu an çok memnunum, ayaklarım zerre üşümüyor, terletmiyor, su geçirmiyor. Hem de spor ayakkabı kadar hafif ve inanılmaz dayanıklı. Parasına kesinlikle değiyor.
  • Bu Bot Su Geçirmez + Amartisör Özelliği + Esneklik + Karda Buzda Hayatta Kaydığını Görmedim. Bu Botun Daha Koyu Kahvesinden Aldım Ayakta Diğer Botlar Gibi Kaba Durmuyor Süper Bir Bot YKM'den 179 TL ye Aldım. Ayrıca Taban Ortapedik.

Kışlık Bot tavsiyesi..
  • Elimde adidasın traxion modelinin 43 numarası var ve tek kaldığı için fiyatı 229tl ilgilenen mesaj atabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Airbus A380

Haangar diye bir marka var %100 tr malıymış. Fiyatlar 40-50 tl ve alanların hepsi çok aşırı sağlam diyorlar. Hem parada içeride kalır.

dagcı ayakkabısı aldım , süperstarla girsem (köyde) ayakkabı parçalanırdı , o ayakkabı sadece bi kaç dikiş attı ( süs gibi bişey vardı üstünden onu attı ayrıca girdigim yerden çıktıgımda 2 gün yürüyemedim düşünün)
  •  Kışlık Bot tavsiyesi..

Kışlık Bot tavsiyesi..

• ben şundan sipariş verdim bursada hiç bir yerde 43 numara bulamadım çünkü

Kışlık Bot tavsiyesi..
  • Üzerine bot tanımam. Daha geçen gün yağmurda fare gibi ıslandım ıslanmadığım ve üşümediğim tek yer ayaklarımdı. Hemi de Türk malı. Popüler Kültür ürünü saçma sapan markalara dünyalar dolusu para vermek yerine Scooter diyorum. 2,5 yıldır sorunsuz giyiyorum.

Kışlık Bot tavsiyesi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: killsomething

arkadaşlar cat falan iyi marka mıdır botta. genelde pek bot giymem ama harleyler çok kaba duruyor sanki hangi markalar iyidir ? bu hoş gibi mesela 180 tl

Kışlık Bot tavsiyesi..

Istanbul Yesil magazasindan aldim Farkli renk. 99 TL , indirimde oldu 93 e geldi Bot
    Üst taraftan aldim ama ,Bana uyan numara buldum kaptim hemen Alt kattakilerden hicbir farki yok

• kış geliyor konuyu guncelleyelim.

Kampanya vs varmı bu yakınlarda goretex northface için ozellikle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tonyali61

paraya kıy lafuma al , veya ona benzer goretex olsun da hangisi olursa olsun mesela
    http://www.hepsiburada.com/Liste/bestard-island-trekking-ayakkabisi/productDetails.aspx?productId=sporbh618&categoryId=22003663

bu tür botların en alt modellerinden almıştım , 8 senedir giyiyorum , 8 senede hala su geçirmedi, ayağımı üşütmedi,, linkdeki botu al bıkana kadar giy..

ağırlığı nasıl gecen sene cat aldım ama 1 er kilo ayakkabı sürüyorum ayaklarımı

•  Kışlık Bot tavsiyesi..
  • Geçen sene aldım ama fiyatı biraz tuzludur.Piyasada ayağıma olan tek bot.
     Kışlık Bot tavsiyesi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buck Fuddy -- 16 Eylül 2012; 23:13:37 >
  • Beyler max 100 tl bot önerisi bekliyorum.Tipi aşğıdakine benzesin lütfen

Kışlık Bot tavsiyesi..
  • yeni konu acmadan konuyu guncelleyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .Tolga

ben şundan sipariş verdim bursada hiç bir yerde 43 numara bulamadım çünkü

Kışlık Bot tavsiyesi..

aahahahha aynısı bende var

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.