Çavuş
25 Nisan 2011
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
360283 Gün Cezalı
357526 gün 3 s. 57 dk. kaldı
Gönderileri

SONUMUZUN HAYIR OLMASI DİLEĞİYLE BİR HAFTADIR BUNU DİNLİYORUM

EDİT: SINAV HAFTASINDAKİ ARKADAŞLARA ARMAĞAN ETMİŞTİM KİMSE TAKMADI İLLA EŞCİNSELLİK Mİ OLMASI GEREKİYOR
Kılıçla sakla traşı alevle saç trasi
Tip 1. Sınıf bilişim dersimiz var nami değer bilgisayar biz sınavları 9:00 da yaparız lafından geç kaldım ve sinava alinmadim
neyseki ortalamama zararı olmuyor şimdilik tesellim bu seneye alicaz heralde
Ne zamandır balik canım cekiyodu değişiklik bi lokantaya gideyim dedim antalya balikevi var bilen bilir gittim öğrenmiş olurum falan yemek salata hos hesap 72 lira geldi neyseki para vardı ödedim Ama bekledigimin iki Kati geldi sadece baliga 52 lira istediler.

Özet: ünide bir buçuk aylık öğle yemeği paramı bi balığa verdim fena içime oturdu
Olay az önce oldu neyseki içerde ve çevrede kimse yoktu çıktığımda görevli haber verdi

Bi garib oldum ama
Kardeşimde lumia 820 var bense htc one kullanıyorum usb üzerinden bilgisayarın internetini kullanabiliyorum lumialarda böyle bi özellik varmı yoksa ilinen bi uygulama varmı yardım bekliyorum
teşekkürler
Haber sşöyle

Batman serisinı olduğunu her fırsatta dile getiren Justin Bieber, Instagram hesabından “Robin?” etiketiyle 'Batman vs. Superman' filminin kendi adına gönderilmiş senaryosunu paylaştı. Sosyal medyayı karıştıran fotoğraf “Justin, Robin mi oluyor?” sorusunu akıllara getirdi.

Olay gizemini korumaya devam etse de yabancı basının tahmini ünlü şarkıcının 'Saturday Night Live' programına ya da 'Funny Or Die' internet sitesi için bir skeç hazırladığı yönünde. Daha önce Twitter hesabından yazdığı “Funny or Die için bir şey yapacağım” cümlesi de bu iddiaları destekler nitelikte.

Henüz Robin karakteriyle ilgili bir açıklama yapılmayan 'Batman vs Superman' filminin 2015 yılında vizyona girmesi bekleniyor. Batman karakteri için Ben Affleck, Superman karakteri için ise Henry Cavill kesinleşen isimler arasında bulunuyor.
Alıntıdır
Kaynak:http://www.ntvmsnbc.com/id/25466881/
Rezilligin daniskasi

Dark knighta olan tüm hayranlığını kaybettim resmen
Kastamonu'daki bir hastanede temizlik işçisi olarak çalışan Kara, gazetecilere yaptığı açıklamada, köpek besleme hobisinin 10 yaşında başladığını söyledi.

İlk önce Alman kurdu beslediğini, daha sonra da kangal cinsi köpeklere merak saldığını anlatan Kara, bu nedenle Sivas'a giderek araştırma yaptığını kaydetti.

Kara, bir arkadaşının aracılığıyla "Boğaç" isimli kangal cinsi köpeği satın aldığını dile getirerek, "Boğaç, şu an 7 yaşında ve yarışmalarda derecesi var. Hem de Türkiye Şampiyonu. Arabamı ve koyunlarımı satarak hayvanımı aldım. En iyi şekilde bakıyorum. O benim gururum. Onun bakışları, benimle gezmesi... anlatılmaz gerçekten. En iyi şekilde bakıyorum.  Çevremden ve her ilden
geliyorlar. İstanbul'dan iş adamları 40 bin lira teklif etti 100 bin lira da verseler hayvanımı satmam" diye konuştu.

Alıntıdır
Kaynak:http://www.ntvmsnbc.com/id/25466290/

özet: adam arabayı koyunu satmış kangal almiş
adam chelsea ye gidiyomuş

http://www.ntvspor.net/haber/dunyadan-futbol/92272/etoo-chelseanin-yolunu-gozluyor

Edit:Konu yanlış yerde değil o kadar geyik var ona atfen
Hakkında
Forum İmzası:
Dostluk ve para zeytinyağı ve su gibidir
Don Vito Corleone
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.714
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 23.475 (Bu ay: 6)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.