Şimdi Ara

Kışlık Bot tavsiyesi.. (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
8
Favori
66.898
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne olursa olsun tabani 5 kilo kaucuktan olup seni hamal yapan, ust kismi komplentek parca deri olup su gecirmezlik adi altindan ayagini icerde terde yuzduren, hava aldirmayan, mantar ve bir cok ayak sagligi riski olusturan ayakkabilardan SAKIN ALMA!

Ozellikle timberland vs.den kesinlikle uzak dur.

Imkan varsa goretex astarli outdoor markalarindan almaya bakin. Spor gibi gorunur, hava alir ama su gecirmez. imkan yoksa goretexe benzer astarlari olan modeller var; ornegin lafuma argentera (kullaniyorum su anda)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bot giymeyi hiç sevmiyorum. Ama yine de boğazlı bir şey almayı istiyordum. Bunu aldım çok mesuudum.

Kışlık Bot tavsiyesi..
  • takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxelll

salomon ya da asolo botlardan dusunuyorum ama denemedende almak olmaz istanbulda nerelerde bulup deneyebiliriz acaba. ?

Kadikoyde rihtima 5dk yurume mesafesinde k2outdoor var. Ayrica karakoyde hemen karakoy tramvay duraginin sag tarafinda atlaskamp var. Buralardan bakabilir, deneyebilirsini. Ama almadan once fiyat arastirmayi unutmayin netten.

Bu arada hala timberland diyenler var. Ayaginiza zarar yav 2dk arastirin, olmezsiniz. Birde saglam diyorlar olacak tabi; nefes bile aldirmiyor odun gibi astarsiz ayakkabilar. Yoksa heryeri terli ayak kokutan sizlet misiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

salomon ya da asolo botlardan dusunuyorum ama denemedende almak olmaz istanbulda nerelerde bulup deneyebiliriz acaba. ?

Kadikoyde rihtima 5dk yurume mesafesinde k2outdoor var. Ayrica karakoyde hemen karakoy tramvay duraginin sag tarafinda atlaskamp var. Buralardan bakabilir, deneyebilirsini. Ama almadan once fiyat arastirmayi unutmayin netten.

Bu arada hala timberland diyenler var. Ayaginiza zarar yav 2dk arastirin, olmezsiniz. Birde saglam diyorlar olacak tabi; nefes bile aldirmiyor odun gibi astarsiz ayakkabilar. Yoksa heryeri terli ayak kokutan sizlet misiniz

aslında zaman olsada gitsem k2 ve atlasa zaten internetten onların sitelerinden alısveris dusnuyordum mont ve bot için olmazsa. bu arada dukkan ile net fiyatları aynımıdır. tekirdagdan gidip alıp gelmeye deger mi indirim yaparlarmı ki?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

aslında zaman olsada gitsem k2 ve atlasa zaten internetten onların sitelerinden alısveris dusnuyordum mont ve bot için olmazsa. bu arada dukkan ile net fiyatları aynımıdır. tekirdagdan gidip alıp gelmeye deger mi indirim yaparlarmı ki?

Nakite biraz indirim yapiyorlar ama fazla beklemeyin. Ben gidip denersiniz diye dusunmustum ama uzaksiniz. Bence telefon acip su marka ayakkabida su numarayi giyiyorum vs. gibi sorun. Arrik olmazsa geri kargo :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Smoch

Kışlık Bot tavsiyesi..

http://www.zizigo.com/salomon-deemax-2-dry-w-6

bu modelden kullandın mı daha once

• bende arıyorum takip
  • quote:

quote:

Kışlık Bot tavsiyesi..

Hayır ama almayı düşünüyorum. ve almışken de iyi bir şey almak istiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Be Happy

quote:

Orijinalden alıntı: Katre.

Kışlık Bot tavsiyesi..

ne tarafından baktında bota benzettin su alır la o :D

Kocaman gore tex yazıyor görmüyor musun ?

• quote:

Orijinalden alıntı: exe_genesis

quote:

Orijinalden alıntı: IDesmond

quote:

Kışlık Bot tavsiyesi..

Bu ürünü nerden bulabiliriz acaba?

Adidasta.

TERREX FAST X MID GTX diye geçiyor adı.

Daha çok trekking ayakkabısı gibi duruyor. Dağda yürüyüş falan için. Ama görüntüsünü sevdim benimde ilgimi çekti.

Acaba kaydırması nasıl. Kullanan birinin fikirleri var mı. Kar üstünde spor ayakkabı gibi olmasın ?

Böyle spor ayakkabı versiyonu var. Altı yukardakiyle aynı.

Kışlık Bot tavsiyesi..

Ben 1,5 senedir kullanıyorum kotla herşeyle güzel gidiyor karda kayma gibi bir durumu yok mermer zeminde ıslaklığa göre hafif kaymalar oluyor ben aldığımda 364 TL idi yağmur ve kar da rahatlıkla giyebilirsin adidas mağazasında bilen bir personelden aldığında kumaşı ile ilgili bilgi verirler

• quote:

quote:

quote:

Kışlık Bot tavsiyesi..

bende bu modelden almayı dusunuyorum ama zizigo urun gondermiyor su sıralar kargo da sorunlar var galiba.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Kışlık Bot tavsiyesi..

bende bu modelden almayı dusunuyorum ama zizigo urun gondermiyor su sıralar kargo da sorunlar var galiba.

36.2/3 37.1/3 38 38.2/3 39.1/3

numara kavramını çözebildin mi ?

Ben Havale ile satın alacağım beğenmezsem geri göndereceğim.

Ama Zizigo'ya mail attım biraz daha indirim yapar mısınız DH olarak alacağız diye

200 TL olsa kaç kişi alır acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okanb3

Bot giymeyi hiç sevmiyorum. Ama yine de boğazlı bir şey almayı istiyordum. Bunu aldım çok mesuudum.

Kışlık Bot tavsiyesi..

Yağmurda test ettin mi ?
  • Etmedim. Ama bot almayacağım için alacağım her türlü ayakkabı öyle ya da böyle su geçirecekti çok aşırı yağmur yağdığında.
  • bende ariyorum surda mesajim bulunsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: vassago111

http://www.yalispor.com.tr/?sayfa=urun-AEV22179-BC8-adidas_winter_hiker_speed_cp_pl#more

Su ayakkabiyi almayi dusunuyorum ama dayanikliligi konusnda kararsizim dag yuruyuslerinde tasa carpma caliya takilma vs durumlarina dayanabilir mi? Acilma yirtilma patlama yapar mi acaba diye dusunmekteyim. Yardimci olabilirseniz sevinirim.

++++++++++++

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • forumun hepsi erkekmis :D

CAT diyorum sadece
  • quote:

Kışlık Bot tavsiyesi..

bayan için olanı indirimde ama erkek modeli yok aynı sitede
    http://www.sporjinal.com/urun/adidas-terrex-fast-x-mid-gtx-w-kadin-su-gecirmez-bot/105377/

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.