T

Çavuş
14 Eylül 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba finansal okur yazarlık öğrenmek istiyorum nereden başlayabilirim. Grafikleri destek direnç nedir hepsini sıfırdan öğrenebileceğim herhangi bir uygulama kanal vs var mı acaba
Merhaba , yurt dışı planlarım lduğu için online olarak İngilizce öğrenmek istiyorum bu konuda kurs veren kurum ya da şahıslar var mıdır tavsiye edebileceğiniz ya da nereleri araştırmamı önerirsiniz
Herkese merhaba garanti bankasinda esimin maaş hesabı mevcut. 1 adet kart var ve 5 ayrı vadesiz hesap var uygulamada. Yine uygulamada ben karta tanımlı maaş hesabını değiştirdim çünkü eşimin ek hesabını kullanmak durumunda kaldim eşimin eksiyi görmemesi lazim kartı taktiginda bu benim adıma sıkıntı olabilir. Sorum şu uygulama üzerinde karta tanımlı hesabı değiştirdim maaş artık yeni hesaba mi yatar yoksa yine o eksi bakiyeli hesaba mi ? Bilenler yanıtlarsa sevinirim
Merhaba, başlıkta da belirttiğim gibi para kazanmaya nereden nasıl başlamalı ? 30 yaşındayım fabrika da çalışıyorum evliyim ve 2 yaşında kız evlat sahibiyim. Çok bunaldım bu maddi imkansızlıklardan
Merhaba , 3 yıllık evliyim ve 1 tane 2 yaşına yaklaşan kızım var. Eşim benden ortada şiddet kötü söz hakaret yok iken sırf annemi sevmediğinden ayrılmak istiyor. Annem ile alakalı en ufak şeyi abartıp büyütüyor ve kavga çıkarıp boşanmaya çalışıyor. Ben tabikide kızımdan ayrı yaşamayı istemiyorum o benim en değerli varlığım. Nasıl bir yol izleyebilirim yol yordam gösterebilecek var ise şimdiden çok minnettarlık duyarım çok teşekkür ederim
Merhaba yapikredi den kullanmakta olduğum kredier var ve ödemede 35 gün gecikince yine aynı bankada olan maaş hesabıma bloke koyuyorlar. Bu yasal mıdır
Arkadaşlarım iyi geceler , evli çocuklu bir abiniz kardeşiniz olarak bir sorum olacak. Kendime ek gelir yaratmak istiyorum malumunuz şu zamanda geçim derdi büyük bir sorun. Sorum şu, İnternetten makale yazarak para kazanabileceğim siteler uygulamalar nelerdir ? Bilgisi olanlar cevaplarsa çok sevinirim. Ya da farklı önerisi olanlar var ise yine çok mutlu olurum. Teşekkürler şimdiden.
Arkadaşlar elimde bir ss var orada ki tarihi fotoşop ile değiştirebilecek birileri var mıdır acaba tarihi 13 Eylül olanı 20 Eylül yapmalıyım
Arkadaşlarım merhaba , öncelikle avukat bir arkadaşımız abimiz yardımcı olursa çok sevinirim. Eşim ile boşanma aşamasındayız. Eşim boşanmak istiyor açıkçası ama ben 8 aylık kızımdan kopmak istemediğim için huzursuz bir şekilde evliliğime devam ediyorum. Eşim bu süre zarfında beni yıldırmaya çalışıyor. Psikolojik baskı ( ütünü yemeğini kendin yap gibi ) hakaret kişiliğime karakterime saygısızlık ve gizliden ses kaydı.. Ki bunlara karşılık hiç bir şiddet veya hakaret kullanmadım.
Benim isteğim çocuğumun velayetini almak. Hangi durumlarda bu mümkün olur. Dediğim gibi bal kızım 8 aylık henüz
Valla hayat çok yordu. 30 yaşımıza iyi gelmişiz diyorum. Çok güzel giden 28 yılın ardından 2 yılda çekmediğim kadar acı ızdırap çekiyorum. Sebebi ise hayat şartları borçlar kira çocuk masrafı vs. Allah da yardımcımız olmuyor. Kimsenin tavuğunu da kovalamadık. Nasip bundan sonrası
Hakkında
Forum İmzası:
Nefretiniz elektriğe dönüştürülebilseydi, bütün dünyayı aydınlatırdı.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 353
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 12.823 (Bu ay: 450)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 36 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.