Şimdi Ara

Kış Mevsimi Finali 2016 [Ana Konu] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
326
Cevap
1
Favori
5.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Aseben

quote:

Orijinalden alıntı: Monstaz

Bjk şampiyon olmazsa popoma naru yazıp fotosunu atıcam foruma

?

Bence atmasın yani Sağlımız açısından

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yollasın yaw nolucak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Christopher NoIan -- 3 Nisan 2016; 19:21:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aseben

Yollasın yaw nolucak

Çok mu meraklısın adamın dötünü görmeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Tumble

quote:

Orijinalden alıntı: eulogy

Birileri Elwinde "konumunun, yaşının, kalıbının adamı ol" diye güzel bir tavsiye vermiş. O da nihayet aklı başında röportajlar vermeye başladı.

Tabi bizim millet birinin bir hatasını, ergenliğini ukalalığını görürse affetmiyor bir daha. Çocuk güzel rakiplerini öven yorumlar yaptı yine de millet yuhalıyor.

trashtalk ne haberin var mı? perkz jankos sürekli birbirine laf sokuyo riot yayınında kimsede çıkıp perkz jankosu yenince jankosu yuhlayıp küfür etmiyor. trde thrashtalk falan yapılmaz cidden bunedir ya 1 trashtalk yaptı yok yaşının kalıbının adamı ol :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Dp fanboyluğun tuttu yine sanırım

ne alakası var supermassiveyi destekliyorum.

• Johnny nin yanındaki kim bilmiyorum ama aşırı taraflı anlatıyor.Onun dışında sup iyi oynadı tebrikler

• Adamlar max 15 şampiyonla oynadılar koca turnuvada ben bile arada Kassadin'den sıkılıp farklı şampiyonlarla oynuyorum insaf be.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Walter White kullanıcısına yanıt
    Silver elite or troll?

• Teemo Erdoğan kullanıcısına yanıt
    Humaya geri donecek

• Mac ile ilgili detayli istatistikleri nerden bulabilirim? Vurulan hasarlar,yerlestirilen totem sayilari, runler vs

• maça gidenlere ne hediyeler verdiler beyler bu sene gidemedim işten güçten dolayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlazeR ` myth

Spikerler ve yorumcular gayet iyi. Çoğunuz hayatınızda elinize mikrofon almamışsınızdır. Oyunu bilmek ile bildiğini anlatabilmek farklı şeyler. İnsanları ezmek için yer aramayalım.

Çok abartarak konuşuyorlar ya sanırım ligleriyle felanda alakalı birşey basit bir skil tutuyor çığlık atıyorlar harika felan en son dp-bjk maçında fightta elise full tank rammusa flash e atmıştı regarnur:eliseden inanılmaz bir koza mükemmel diye bağırıyordu kısaca Scarlet harici çok gereksiz ve boş konuşuyor bence

• Xyraz berbattı

• quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

maça gidenlere ne hediyeler verdiler beyler bu sene gidemedim işten güçten dolayı

Müziğin kalbi sona
    Ya gragas yada Gp nin bir fıçısı ayırt edemedim doğrusu ve 100 tl %7 indirimli OHM kodu
  • Suppermasive müthiş team fight yapıyor gerçekten, geçenseneki Beşiktaş i hatırlatıyor,

Ama bir gerçek var ki Dumble ve Naru ciddi anlamda taşıyor bu takımı,o middeki narunun ultisi ve dumblenin ulti zamanlaması,okuyorlar oyunu resmen.
    Birde ilk mactaki soloda 3 kill birden almaları beni benden aldı,kimse ölmedi bide o muhteşemdi,bi an LCS izliyorum sandim.

Achu da fena oynamadı, iyi ADC ben beğeniyorum ama Holy gelse hiç fena olmaz şimdi, yurtdışında başarı sağlayabilirler boyle devam ederlerse,sezonun başındaki sup ile finaldeki sup arasında cok fark var,kompozisyonlari çok iyi ayarliyolar,team fight desen müthiş,birde Naru faktörü devreye girince kitlendiler resmen.

Bu arada Azir OP

• PagRyze kullanıcısına yanıt
    y bro
  • quote:

Orijinalden alıntı: reaktonis

Xyraz berbattı

Bunu yazmak için gelmiştim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

quote:

Spikerler ve yorumcular gayet iyi. Çoğunuz hayatınızda elinize mikrofon almamışsınızdır. Oyunu bilmek ile bildiğini anlatabilmek farklı şeyler. İnsanları ezmek için yer aramayalım.

Çok abartarak konuşuyorlar ya sanırım ligleriyle felanda alakalı birşey basit bir skil tutuyor çığlık atıyorlar harika felan en son dp-bjk maçında fightta elise full tank rammusa flash e atmıştı regarnur:eliseden inanılmaz bir koza mükemmel diye bağırıyordu kısaca Scarlet harici çok gereksiz ve boş konuşuyor bence

+1 Azir u atiyor ortaligi yikiyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Desert Rat

quote:

Bilerek abartıyorlar o hareketlerin 100 katını onlarda izliyor ama heycan olsun diye abartıyorlar pozisyonu. Bazen can sıkıcı olabiliyor.

• Ilk macta attiklari divei ben baska hic biryerde gormedim. Cok temizdi.

• Rival 100 mouse kazandim o televizyonlu çekilişten. Sup ta kazandi benden mutlusu yoktur :D

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.