Şimdi Ara

Kış Mevsimi Finali 2016 [Ana Konu] (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
1
Favori
5.684
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yine Azir farkı . Oyuna çok fazla etki ediyor. Sabaha kadar oynasınlar bu beşiktaş yine banlamaz
  • digitürktende mi yayınlanıyor bu
  • iyi oynadı fab da helal olsun thaldrini sevmiyordum.Zaten 1-2 aydır knight oynamaktan lolü 2 günde 1 oynuyordu, dün gece bile knight oynuyodu çocuk yazık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Yine Azir farkı . Oyuna çok fazla etki ediyor. Sabaha kadar oynasınlar bu beşiktaş yine banlamaz

Azir banlasalar bile çeviremezlerdi diye düşünüyorum.
  • AslanAvda kullanıcısına yanıt
    Yapcak bir şey yok supp takımı picklerinden oyundaki rotasyonlarına kadar hak etti. Helal olsun dışarda bizi en iyi şekilde desteklemelerini bekliyorum.
  • azir banlamazsan kaybetmeyi hakedersin bjk..
  • o naut hook un tutmaması lazımdı tam remake diyecektim ace attılar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PagRyze

quote:

Orijinalden alıntı: Kriger

Yine Azir farkı . Oyuna çok fazla etki ediyor. Sabaha kadar oynasınlar bu beşiktaş yine banlamaz

Azir banlasalar bile çeviremezlerdi diye düşünüyorum.

Adam azirle şov yapıyor çok rahat oynuyor bu kadar ezılmezlerdi en azından ayrıca Bardı da açık bırakıyolar sureklı dumbledoge efsane oynuyor
  • Achu'yu %90 ihtimalle gönderecekler ama bu çocuk iyi oynuyor aslında. Holyphoenix gelecek çok çok yüksek ihtimal ama ters tepmese bari. Holy'nin geleceğini de şu hakan baş'ın attığı tweet'den yola çıkara söylüyorum. Holy ile fotoğraf çekilip ";)" yazmış başına.
  • Çok easy oldu . Son 2 maçta bjk toplam 7 skor alabıldı Sup 29 skor aldı . Ezdıler resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Janus

3-1 yada 3-0 SUP alacak gibi duruyor.
    Nedeni ise Beşiktaş'ın freni olmamasından kaynaklanıyor. Eğer Supermassive oyunun erken safhasını iyi götürebilirse maçı kazanacaktır. Beşiktaş oyunun erken safhasını önde bitirse bile maçı her an satabilmeye hazır bir takım gibi oynuyor. Üstelik Xyraz şuan çok kötü durumda. Ad carry farkını katmayacağım, çünkü aralarında fark yok.

• Bamgün oyna oyna nereye kadar. (Finale kadar)
    Top, jungler ve sup değişmeli.
    Ruve için bir şey diyemiyeceğim. İyi oynarsa maçı alıyor, kötü oynarsa bronzlara taş çıkartıyor.
  • naruyu hiç sevmem ama azirle bu kadar rahat dominant oynayan görmemiştim
  • achuu yu nereye kadar taşıyacak bu fab ve naru
  • bjk çok amatördü , dumbledoge un bütün şampiyonları oynayabildiğini bildikleri halde ısrarla onun üzerine ban attılar çok gereksizdi narunun azirini açıkta bıraktılar bunun üstüne başlangıç rotasyonlarında hep geri kalınca bot lane bütün seri boyunca geriye düştü
  • fabu'nun almasına sevindim bence çok iyi oynadı bu mevsim.hazihazi'de ilginç sorular soruyor.
  • mvp ödülünü fab'a verdiler. mevsim boyunca pek oynamasa da final serisinin iyilerindendi. tebrikler
  • şu 1 hafta maç başı 2 azir görmezsek toto fotosunu atıcam buraya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Monstaz

Bjk şampiyon olmazsa popoma naru yazıp fotosunu atıcam foruma

?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özet olarak riot tr; teknik aksaklıklar ile bir event in içine daha sıcacak diye düşünüyordum. Gerek 0 sorun üstüne bir de digiturk 91. Kanal da uzanarak izlemek, gerçekten müthişti. Bu adamlar bu işin altından bu şekilde düzgün kalkarlarsa bi dünya sponsor gelir e spora

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.