Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Kırşehir'in CHP'li başkanı 'Makam araçlarını satalım' dedi, AKP'liler reddetti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
17
Cevap
0
Favori
2.255
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Kırşehir'in CHP'li başkanı 'Makam araçlarını satalım' dedi, AKP'liler reddetti
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      105 Mesaj
      12 Nisan 2019 14:47:21 Konu Sahibi

Kırşehir Belediye Başkanı Selahattin Ekicioğlu var olan makam araçlarının elden çıkarılarak kendi aracını makam aracı olarak kullanmak istediğini söyledi. Ancak AKP’li meclis üyeleri makam aracının satışına onay vermedi. AKP'lilerin muhalefetine rağmen makam aracının elden çıkarılmasına hükmedildi.

Kırşehir Belediye meclisinde ki konuşmasında Ekicioğlu şunları söyledi:

“Şimdi arkadaşlar ben şunu söyleyeyim meclis yetki verirse o arabaların satılmasını istiyorum. Çünkü ben lüksü sevmiyorum. Makam aracı bana tahsis edilmiş bir araç ama ben lüksü sevmiyorum bu konuda sizden yetki istiyorum. Bir de makamda da kendi aracımı kullanmak istiyorum. Mazotunu siz verirseniz kendi arabamı kullanırım bilginiz olsun. Var yemez değilim tabi yaşamdan kısmam ama ülke ekonomisinin de doğru kullanılmasından yanayım. Bu aracın satılması ile ilgili komisyona yetki verilmesini istiyoruz."

Halim Çakır döneminde alınan 40 AK 001 plakalı Mercedes marka araç Yaşar Bahçeci döneminde yeni bir makam aracı alınınca depoya çekilmişti. Bunların dışında Yaşar Bahçeci döneminde bir de Mercedes marka bir de minibüs kullanıldığı biliniyor. Böylece 1 Passat ve 2 de Mercedes marka araç başkana tahsis edilmişti.

Selahattin Ekicioğlu ise kendi aracını kullanacağını açıkladı ve israf olduğunu belirterek önce atıl durumdaki 40 AK 001 plakalı Mercedes marka aracın satışını meclisten istedi. Bu aracın satışı CHP-MHP ve İyi Partililerin verdiği 21 oyla kabul edildi. AKP’li meclis üyeleri ise ret kararı verdi. Yani AKP’li 10 meclis üyesi israfın önüne geçecek bu kararı onaylamadı.

https://t24.com.tr/haber/kirsehir-in-chp-li-baskani-makam-araclarini-satalim-dedi-akp-liler-reddetti,816473

• Yüzbaşı
      696 Mesaj
      12 Nisan 2019 16:30:37
      "Adamlar israfa alışmış bir kere, bırakamıyorlar!
      Rezillik, hastalık, görsün millet bu hastalığı!"

"En faziletli cihat zalim bir idarecinin yanında ona adaleti söylemektir. HZ. MUHAMMED"
      "Bir insan taraf tutmaya başlar başlamaz, dünyada da o gerçekleri o kadar az görmeye başlar. HEYWOOD BRAUN"
      “Eğer birileri oturduğu koltuktan kalkmakta sıkıntı yaşıyorsa, kesin altına pisletmiştir.” Hindistan Atasözü"
    • Yarbay
      2809 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:03:59
      Harama alışan helal lokma yiyemez derdi dedem.Ye kürküm ye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      585 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:09:12
      haydaa mhp-akp çatırdıyor diyebilir miyiz

• Yarbay
      3024 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:16:32
      İŞCILER VE FABRIKADAKI MEMURLAR SERVİS KULLANIYORSA BUNLARDA KULLANMALI
      |
      |

• Binbaşı
      1246 Mesaj
      12 Nisan 2019 19:29:46
      Yarın ahaberde duyarız;

"CEHAPELİ BAŞKAN KENDİ ARACINA KOYMAK İÇİN YAKIT ÇALARKEN YAKALANDI!"

• Çavuş
      61 Mesaj
      12 Nisan 2019 21:34:13
      Bunlar israfa ve harama o kadar alışmış ki yüzleri de kızarmıyor artık
      |
      |

• Yarbay
      7187 Mesaj
      13 Nisan 2019 17:32:27
      kırşehirliyim.durum bu arkadaşlar.mercedes i istemiyorum dedi. kendi aracımı kullanırım.yakıtı devlet verirse yeter dedi. ama itiraz ettiler.
      |
      |

• Yarbay
      4778 Mesaj
      13 Nisan 2019 18:14:32
      Bozkırın ortasında açan tek çiçek, Şirin Kırşehir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Binbaşı
      1554 Mesaj
      13 Nisan 2019 18:16:48
      Akepe haramsever olduğu için itiraz etmişlerdir. Boşuna demedi''Çocuklarıma helal lokma yedirmedim'' diye.
      |
      |

Dün sultanlara taptığı zannolunan bu millet, milli mevcudiyetini tehlikede görünce bir kumandanın emri altına girmiş, hayatını ortaya atarak istiklalini ve istikbalini kazanmıştır.''İstiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düşmanlar, bütün dünyada emsali görülmemiş bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanın, bütün kaleleri zaptedilmiş, bütün tersanelerine girilmiş, bütün orduları dağıtılmış ve memleketin her köşesi bilfiil işgal edilmiş olabilir. Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri şahsî menfaatlerini, müstevlilerin siyasi emelleriyle tevhit edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.'' kısmına geçtik
    • Teğmen
      141 Mesaj
      13 Nisan 2019 18:50:19
      Kudurma sirasi AKP'lilerde
      |
      |

• Yarbay
      6455 Mesaj
      14 Nisan 2019 11:34:59
      atıl durumdaki 40 AK 001 plakalı Mercedes

atıl durumdaki mi ? Allah topunuzun belasını versin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Çavuş
      80 Mesaj
      15 Nisan 2019 12:08:23
      Lüks araçlar elden gidiyeah
      |
      |

• Çavuş
      66 Mesaj
      15 Nisan 2019 14:24:52
      T24

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • 15 Nisan 2019 17:55:44
      Harama alışmışlar baba parası değil sonuçta vazgeçerler mi devletin malı deniz yemeyen ........

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hendrik Johannes Cruijff -- 15 Nisan 2019; 17:56:7 >
      |
      |

La vittoria sara nostra 1903 Força Barça 1899
    • Çavuş
      96 Mesaj
      15 Nisan 2019 17:57:30
      Bunların midesinden helal para geçmez, alışık değiller o yüzden istemiyorlardır..
      |
      |

• Yüzbaşı
      556 Mesaj
      15 Nisan 2019 18:11:17
      1-2 lüks araç neki bu akplilerin redleri yüzünden bu ülke neler kaybetti ne pislikler örtbas edildi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alex59 -- 15 Nisan 2019; 18:12:20 >
      |
      |

Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.