Şimdi Ara

Kırım Kurtarma Yardımcısı nedir?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.845
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

MUV. ÖZELLİĞİ: Kırım Kurtarma Yardımcısı

Bu muvazzaf özelliğinde yazan görev tam olarak nedir?

• Uçak ve helikopter kazalarının nedenini, nasıl geliştiğini, ortaya çıkan hasarı karakutular incelenmeden önce ayrıntılı bir biçimde araştıran bağımsız kurul. Havacılıkta tüm kazalara ilk müdahele eden, her havacılık biriminde (havaalanı, üs, teknik bakim merkezi) bulunan, görmüş geçirmiş yetkili bilgili kişilerden olusan ekiptir. Kaza mahallini ilk inceleyip raporu veren bu birimdir.
  • yuki_ kullanıcısına yanıt
    Cevap için teşekkürler ancak ağzımın salyası akarken ''bunu ben mi yapacağım'' demeden geçemedim. :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: sappien

Cevap için teşekkürler ancak ağzımın salyası akarken ''bunu ben mi yapacağım'' demeden geçemedim. :D
    Hergün kaza olmayacağından muhtemelen yatış bi bölüme benziyor 🙂

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuki_ kullanıcısına yanıt

Hocam 22 Aralık'ta terhis oldum. Sülüste yazan kırım kurtarma yardımcılını silip yerine bina elektriçisi yazdılar ve ilk 21 günlük acemiliği saymazsak usta birliği boyunca elektrikçi olarak askerliğimi yaptım. Gerçekten askerliğini en rahat yapan insanlardan biri olduğumu söyleyebilirim. Komutanlar, arkadaş ortamım herşey mükemmeldi. Bu arada kırım kurtarma olarak yapan arkadaşlarımız yangın eriydiler. Gördüğüm en yatış bölümdü ancak benim işim de rahattı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.