Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
11.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Paylaşım için teşekkürler.

Şarj kablosunun fotosunu ekleyebilir misiniz? Normal usb kısmın iç tarafını özellikle.

Ben sizlerin paylaşımları sayesinde beyaz olanı satın aldım, fakat bana şarj kablosu çok kaliteliymiş gibi gelmedi, oyuncak gibi duruyor ( usb kısmın plastiği ) üstelik siyah lekeleri var.

Mesajım yanlış anlaşılmasın lütfen.
  • Orda görevliye dedim batarya bozuk ürünler olabiliyor diye bir test edelim tabiki dedi. Hemen bağlandı tel ile bir müzik açayım dedim, dubstep denk geldi ortalığı inletti. Sesini çok sevdim doğrusu.
  • Keşke gitmişken şu kablosuz smart tv klavyesinede baksaydınız. Ben göremedim ama birinin gördüğünü başkası göremiyo.
  • Alıp kargolayacak yok mu yahu? İhtiyaç var bulamadım burada..
  • Arkadaşlar alıp gönderebilecek varsa yardımlarını bekliyorum...
  • ben de beklemedeyim alıp gönderecek varsa.
  • Yukarıda Forum Ankara'dan aldım diyen arkadaşlardan biri saat 18:30 civarlarında gözümün önünde telefonuyla bağlantı kurup deneyerek aldı. 2 arkadaş gelmişlerdi.
  • -Nautilus- kullanıcısına yanıt
    Klavye ihtiyacım yokta kulaklık 5TL ise alırdım. Acaba kolonlardaki cihazlarla kasa aynı sisteme mi bağlı .d Belkide duvardaki okutma cihazı güncellenmemiştir.

Ayrıca klima kumandası 5TL, Universal Akıllı kumandalarda 10TL idi. İhtiyacı olan alsın .d
  • Bursa korupark kipada yok bilginiz olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

Yukarıda Forum Ankara'dan aldım diyen arkadaşlardan biri saat 18:30 civarlarında gözümün önünde telefonuyla bağlantı kurup deneyerek aldı. 2 arkadaş gelmişlerdi.

O kişi ben oluyor isem kardeşimdi o

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadcav

Bursa korupark kipada yok bilginiz olsun...

Bursada ne var ki zaten. Acaba gorukle kipada var midir

• izmir kipa çiğlide en son 3 kırmızı 1 beyaz vardı,beyaz olanı ben aldım,haber veren arkadaşa teşekkür ederim.Ürün gayet şık ve başarılı.Sahilde otururup bişeyler içerken,gayet tatlı oldu.
  • Salih kullanıcısına yanıt
    Koskoca dh'de ürünü istanbuldan alan yok mu şaka gibi
  • MonacoDoom kullanıcısına yanıt
    Kardeş ben aldım. Kurtköy viaport kipa daha 30 tane stok vardı
     KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir]

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Forum bornovada bir beyaz bir de sarı vardı. Beyazı ben aldım geriye bi tek kutusu daha önce açılmış sarı kaldı. Alacaklara duyrulur.
    Bu arada alet boyutuna göre süper bir ses veriyor. Ses kalitesi de hoşuma gitti.
  • Balçova kipa bitmiş gibi bir şey. Cuma günü ben gelene kadar Gaziemir kipada da biter. Geçmiş olsun bana
  • Bugun Balcova kipada 2 tane beyaz 6 7 tane siyah sari olanindan vardi, az gezineyim donuste alirim beyazin birini dedim bi baktim 1 tane kalmis, son beyaz olanini ben aldim. 6 7 tane siyah sari renginden vardi, baska renk yok bilginize. Ihtiyacim olmamasina ragmen, indirimden faydalanmak icin tutamadim kendimi aldim

Edit: Test etme imkanım oldu. Bu aletten bu sesin çıktığına inanamadım, resmen şok oldum. Beklentimin baya üstünde bir ses düzeyine sahip bir alet, kaçırmayın alın arkadaşlar kesinlikle pişman olmazsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FakirHerif -- 3 Eylül 2015; 17:03:38 >
  • Ankara Taurus Kipa'da ürünü bulamadım. Gidecek olan varsa bilgi vermek istedim.
  • Hocam görevliye sordunuz mu ? Yok muymuş ?

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.