Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
11
Favori
11.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yibo90

Hocam görevliye sordunuz mu ? Yok muymuş ?

Hocam öğlen vaktim kısıtlıydı sormadım ama tüm elektronik bölümüne baktım, özellikle hoparlörlerin olduğu reyona dikkat ettim, hem ürün yoktu hem de fiyat etiketinin olduğu bölüm yoktu.
  • biraz sonra sancaktepe kipaya gidiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: FormuLAkers

quote:

Orijinalden alıntı: yibo90

Hocam görevliye sordunuz mu ? Yok muymuş ?

Hocam öğlen vaktim kısıtlıydı sormadım ama tüm elektronik bölümüne baktım, özellikle hoparlörlerin olduğu reyona dikkat ettim, hem ürün yoktu hem de fiyat etiketinin olduğu bölüm yoktu.

Sağ olun hocam. Bazı arkadaslar göremedik ama başka bir yerdeymiş falan yazınca ondan sordum. Boşuna yorulmayım o zaman

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şarjı ne kadar gidiyormuş forum da uzak atlantiste olsaydı iyi olurdu yahu
  • Su an Antalyada 5 kırmızı 2 sari ve 2 beyaz var

• forum ankarada daha var mı?
  • SailorTurkey kullanıcısına yanıt
    Denizli sumerpark kipa ekstrada baya bir stok var ilgilenenler icin almak niyetiyle geldim ama nedense vazgectim :D

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Denizli sumerpark kipa ekstrada baya bir stok var ilgilenenler icin almak niyetiyle geldim ama nedense vazgectim :D

sümerpark kipada tahmini kaç adet vardı hocam birde ne tarafda diye soracağımda ordada toptancılar devreye girecek diye tırsıyom silseniz iyimi edersiniz ne mesajınızı....
  • Viaport kipa da var mı acaba?
  • İzmir, Gaziemir'de son 1 tane kaldı
  • Bi vazgecmedi forum ahalisi turuzttan sorun yasayanlari alip 10gun sonra bozanlari gormuyormusunuz ne...

• Forumdan bir tane de ben aldım. Son 2 tane kırmızı kaldı.
  • Balçova Kipa'da saat 21 de baktığımda iki adet sarı bir adet beyaz vardı. Üçü de açılmıştı sanırım. İkisinin batarya kapağı kapanmıyordu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çanakkale de daha 7-8 tane var.siyah renk kalmadı.
    11 tane gönderdim forumdan isteyenlere.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 4 Eylül 2015; 0:59:12 >
  • alacak olanlar line in girişini de kontrol etsin Balçova kipaya bir tane iade ettim bugun. sadece Bluetoothu kontrol edip almayın

• Sırf sıcak fırsat diye alasım var :) Bu yüzden konuya girmiyorum. İyi ki yakındaki yerlerde bitmiş.
  • Herkes güle güle kullansın, umarım ihtiyaç sahipleri faydalanmıştır toptancı kardeşlerden çok
  • Bir biz alamadik ihtiyaç olduğu halde.

• bornova kipa ya bakan oldumu
  • hunt_etehen kullanıcısına yanıt
    Trust ürünleri kolay bozuluyor mu demek istiyorsunuz? Ya da ben sizi yanlış anlıyorum
    Trust Touch Mouse konusunu da ben açmıştım vakti zamanında Kipa'da 19.90 a satılıyorken, herhangi bir sorununu görmedim
    Keza 7/24 trust hoparlörü kullanıyorum şimdi, dizüstü bilgisayar için ve araçta en ufak bir problem olmadı.
    Bence teknoloji biraz şans işi, bi de markaların her ürünü güzel olmuyor, sizin güvensizliğiniz trust a mı kipa ya mı?
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.