Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
11
Favori
11.731
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gaziemir/Balçova/Çiğli üçünde de bitti herhalde biz gelene kadar. Kaçırdık resmen
  • Adı bile trust. Güvenin bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul/bakırköy şubesinde gören var mı? Telefonla ulaşmaya çalışıyorum numaraları bile yanlış diyor nasıl bir mağazaysa artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yysoylu

Su an Antalyada 5 kırmızı 2 sari ve 2 beyaz var

ürünü gelip mediamarktta soran sizmiydiniz hocam :D forumdaki başlığı - fotoğrafı gösterdiniz
  • Hayır ben elimle koymuş gibi telekom standının yanından aldım. Kipa Antalyada 24.50ye radyolu bluetooth hoparlörde var ayrıca bayağı sağlam duruyordu. Yine 24.50ye mikado md404 vardi.

• kusura bakma dostum, bi arkadaş gelip ürünün fiyatı 30 tl değilmiydi, etikette 100 tl, sırf bunun için geldim dedi, forumdan fotoğrafı gösterdi ,sadece bu etiket bizim değil kipanın etiketi diyebildim yanımda yönetici vardı yönlendiremedim arkadaşı
  • quote:

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

İstanbul/bakırköy şubesinde gören var mı? Telefonla ulaşmaya çalışıyorum numaraları bile yanlış diyor nasıl bir mağazaysa artık.

haberdar olursanız bana da habe edermisiniz?
  • Lagari Hasan Çelebi kullanıcısına yanıt
    Ederim hocam, bana yürüme mesafesiyle uzak kalıyor biraz şirinevlerde olduğum için, boşa gidip gelmekte istemiyorum giden biri söyler inşallahta gidip alırız.

Ya da yarın müşteri hizmetlerini arayıp bakırköy şubesine ulaşamıyorum diyeyim bakalım ne diyecekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonacoDoom -- 5 Eylül 2015; 2:02:28 >
  • Arkadaşda Aldı bugün
    Telefona 2 tanesinde bağladık ama tekinden ses geliyor
    Birini durdurunca diğeri Çalıyor :)

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Aynı anda 2 kişiye dosya gönderimi yapabiliyormusunuz BLUETOOTH üzerinden? Aynı anda 2 ağa bağlanabiliyormusunuz Wi-Fi üzerinden? Bu beklenti içerisinde olmanız tuhaf değil mi acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CanERYVZ

Aynı anda 2 kişiye dosya gönderimi yapabiliyormusunuz BLUETOOTH üzerinden? Aynı anda 2 ağa bağlanabiliyormusunuz Wi-Fi üzerinden? Bu beklenti içerisinde olmanız tuhaf değil mi acaba?

bluetooth sinyalleri aynı isimde gözüktüğü için denedik.
    2 cihaza aynı anda bağlanılabiliniyor.

aux out olsaydı cihazda süper olacaktı :(
  • Merhaba, İzmir'de herhangi bir yerde gördünüz mü yarın gidip alacağım da,bornova forumda var mıdır, son alan arkadaşlar?
  • İzmir bornova Forum kipada o kadar baktım göremedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ankara forumdayım kalmadı bt hoparlör diyorlar

• http://www.indirimplus.com/trust-urbanrevolt-kablosuz-bluetooth-hoparlor

merhaba bana mail gelmiş. İnidirimplus dan 30 TL ve üzeri alışverişe bu hoparlör 19,95 TL imiş. site hakkında fikrim yok hiç alışveriş yapmadım.
  • edremit ayvalık burhniye tarafında oturan arkadaşlar,edremit mağazasında vardı,bir arakdaşa aldırmıştım halada vardır sanırım
  • Arkadaşlar Çorlu kipada 15 tane var o tarafta olanlar alabilir.

• beyler viaportta varmı?yarın gidip alıcam
  • Çok da ihtiyacım olmamasına rağmen gerçekten sıcak fırsat olduğu için sadece teşhir ürünü kalmasına rağmen aldım.
    30TL ye hayli hayli değecek bir ürün. Ses kalitesi boyutuna göre oldukça iyi.
    Haber veren arkadaşa teşekkürler.
  • Mersinde var mı acaba giden oldu mu ? Varsa alıp gönderebilirim de
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.