Şimdi Ara

KIPA TRUST TUNEBOX BLUETOOTH WIRELESS SPEAKER 29.90 [Yerel Olabilir Forum İzmir] (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
281
Cevap
11
Favori
11.730
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • edremit balıkesir kipada 4-5 tane kaldı. ben 3 tane aldım denedim süper ürün kaçırmayın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bender B. Rodriquez

Denizli sumerpark kipa ekstrada baya bir stok var ilgilenenler icin almak niyetiyle geldim ama nedense vazgectim :D

yarın musaıt bı zamnda bende ugrayayım siz neden vazgectınız hocam ?
  • İzmirde hiç stok kalmadı mı ya ? Alıp bana kargolayabilcek mesaja atarsa sevinirim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar1903

edremit balıkesir kipada 4-5 tane kaldı. ben 3 tane aldım denedim süper ürün kaçırmayın derim.

Ben 5 tane aldirdim edremitten ama hala elime ulasmadi o yuzden deneyemedim anlatttiklari kadar iyimi ??

• sendomi S kullanıcısına yanıt
    çok iyi hatta düşündüğümden iyi. bende söyledim şimdi bizimkilere kalanları da aldırıyorum. eşe dosta hediye ederim.
  • 1 adet alablen yok mu yahu bize de :(
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    İhtiyacim olmadigi icin hocam para harcamak istemedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baltazar1903

çok iyi hatta düşündüğümden iyi. bende söyledim şimdi bizimkilere kalanları da aldırıyorum. eşe dosta hediye ederim.

Birak onlari benim onlar ben aldiracagim

• Arkadaşlar Kurtköy viaport kipa dan almıştım. İçini açmadan aldım zaman bulamadığımdan urunu bugün inceleme fırsatı buldum. O da ne. Batarya şişmiş ve batarya kapağı kapanmıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

Senin bu cihazlardan beklentin ne ? Uçmasını mı bekliyorsun ? Aşağıdaki linkteki ürünü zamanında kampanyadan 59 tl ye almıştım çok beğenerek aldığım ve forumda konusu baya aktif bahsetmiş olduğun Leitz den daha iyi olan ürün.Yalnız trust aldım test ettim hem ses şiddeti olarak hem de netlik olarak şaşılacak derecede iyi.Ya sen bu ürünü kullanmadın ya da kulaklarını bence bir test ettir.

http://www.novabazar.com/Aiptek-E15-Bluetooth-Hoparlor

Sen değil siz, öğretmiş olayım bunu ilk olarak. Bir iyiliğim daha dokunmuş olsun hadi. Ayrıca ben uçmuyor kaçmıyor demedim, sadece Leitz in yanında çok daha vasat bir ürün olduğunu belirttim. Aiptek nereden çıktı onu anlayamadım, ben o ürüne bir yorum mu yaptım? Gündelik hayatta ne gibi bir cihazdan müzik dinliyorsunuz gerek mp3 çalar olsun gerek kulaklık olsun yada evinizdeki sinema sistemi hangi komponentlerden oluşuyor bilmiyorum tabi. Ürünü siz üretiyorsunuz heralde, neyin savunması onu da anlayamadım. İsteyen alır isteyen almaz bu beni ilgilendirmez, ben uyarımı yaptım. Ayrıca çok teşekkür ederim, kulaklarım muntazam onu da burdan şahsınıza iletmiş olayım. Yok o da yetmez ise sizi ikna etmeye, size de son önerim bir lokma daha az yürek yiyin bu saatten sonra yok yere parlamazsınız insanlara.

• Bu ürüne kötü diyenin anca ürünü bozuktur. Küçücük aletten o kadar ses çıkması vede son seste bile distorsiyonsuz ses vermesi bence takdirlik bi durum. Ki fiyatına bakarsak kaçırılmadan alınacak bir ürün. Hele ki ihtiyacınız varsa koşarak alınması gereken bir ürün.
  • çakal carloslar hemen ilanı patlatmışlar vay anasını sayın seyırcılerhttp://www.sahibinden.com/listing/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-trust-tune-box-speaker-229282247/detail
  • barbaros5050 B kullanıcısına yanıt
    Forumdan alıp satan kişiliksiz insanlar işete, elleşmeyin elinde patlasın..
  • Adam etlikten satıyor forum ankara kipadan alınma :D
  • Aynı semtde oturuyorum şuan o yüzden dedim zaten. Akıllı olduğunu sanıyor, aç gözlünün teki resmen.
  • Hocam adamın ilanlara baktım trust kablosuz smart tv klavyeside satıyo. Onuda mı forumdan aldı acaba ?
  • 30dan ne kadar fazlasına satabilecekler hayret. Her işte bir hayır varmış bugün forum ankarada 1 tane kalmamış. İyi olmuş her yer hoparlördü, onlar da bakalım satabilecek mi hiç sanmıyorum ama..
  • anladıgım kadarıyla ürünün asıl üreticisi skywave adlı şirket,ürünün pilini çıkartıktan sonra altta skywave'nin internet adresi yazıyordu ordan gördüm.Modelin satıcısındaki model ismi ise SKY-A3.Amazonda şu anda 10 dolar diye gözüküyor.

http://www.skywave.cc/products/59.html
  • Alim gonderebilecek olan varsa pm renk farketmez tskler

• 1 ay kadar önce kipadan 25 tlye Mikado MD-10BT almıştım. 3w rms ses çıkışı, radyosu, mikrosd kart yuvası (mp3 çalar), metal kasası ve küçük boyutuyla bundan çok daha iyi bir cihaz. Siyah-beyaz-kırmızı renkleri vardı. Onu fırsat olarak yazma gereği duymamıştım. Mikadoya bakarsak bence bu cihaz pahalı bile..

http://www.segment.com.tr/urunler/mikado-md-10bt-beyaz-tf-kart-fm-destekli-bluetooth-sarjli-speaker-zgyxp/
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.