Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (20. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Rainbow six geldi mi hiç kaç puanla gitti ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet beyler, benim kumarım biter. Hepinize bolşans.

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..]

• Listede Gta 5 var ama ben hiç tekliflerde görmedim gören var mı acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • (alpaslan) kullanıcısına yanıt
    Şuan var. 1600 basmışlar. Hayvan gibi şii yapıyorlar.
  • Cidden hayvan gibi şey yapmışlar yani diğer hafta 2000 olacak galiba teklif alt sınırı adamlar jetonları faize mi yatırıp çoğaltıyorlar bu kadar ya

• Minecraft alabildim. Adamlar saat 12'de kullanılmış olan kodu yollamış. Ticket açtım bakalım ne olacak.
  • Birden çok hesap açanlar; 1600 ve üstünü rahatlıkla basıyor.Misal; dün hangi oyundu hatırlamıyorum, k****@g**** adlı hesap aynı oyunu 1650 ve 1625' lik tekliflerle ilk iki sırada almış,

ve bu hesap adına oyunları almaya hak kazanan ilk üç liste çoğu kez denk geldim.Belki isim benzerliği olabilir diyeceksiniz ama bu kadar tesadüf bir arada olabilir mi ?
  • ben de birden fazla hesap açtım. 7-8 tane var hesabım. ama hepsinde 200-250 coin var. eski sistem iyiydi bence bir şekilde dandik mandik kapıyorduk
    haftalardır girmiyorum siteye
  • hedgehog24 kullanıcısına yanıt
    Birden çok hesap açsa bile coinleri birleştiremeyecek ki. Birden çok hesap açmanın tek artısı daha fazla oyun almak olur, coinler birleştirilemedikten sonra daha iyi bir oyun almanın imkanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Minecraft alabildim. Adamlar saat 12'de kullanılmış olan kodu yollamış. Ticket açtım bakalım ne olacak.
    hocam kaç coine aldınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knight of Rose

Birden çok hesap açsa bile coinleri birleştiremeyecek ki. Birden çok hesap açmanın tek artısı daha fazla oyun almak olur, coinler birleştirilemedikten sonra daha iyi bir oyun almanın imkanı yok
    Zaten coin birleştirdiğini söylemedim.Misal; x kişi 5 tane hesap açmış olsun.Bu hesapların da üçü ile çeşitli haftalarda oyun almış olsun.Diğer kalan hesaplara da hiç dokunmayıp; bugüne dek biriktirmiş olsun.1650

coin için 33 gün aralıksız her gün 50 coin alman gerek.Hadi diyelim sistem arada sapıtıp; bir kere de 2 tane 50 coin verdi diyelim.Bir insan en az bir ay boyunca hesabındaki coinlere hiç dokunmamış olacak ki;

ancak bu kadar puan toplayabilsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EaGLe Power

hocam kaç coine aldınız

Alıntıları Göster
    950

edit: hala ticket'a geri dönmediler bu arada kullanılmış keyle duruyorum sonuç gelirse editlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi equasezy1 -- 20 Temmuz 2019; 19:57:30 >
  • Deus Ex Mankind Divided 350-400 coinken puan biriktirip istediğim diğer oyunları alırım diye hiç almadım. Şimdi baktım oyun 900-1000 coine alıcı buluyor Üç hafta oldu bir oyun alamadım şu siteden.

• Yeni üye oldum, krown u nasıl kazanıyoruz arkadaşlar, 24 saatte bir 50 krown alınıyor sadece bu şekilde mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Evet beyler, benim kumarım biter. Hepinize bolşans.

1175 Coin'e ben de COD: Advanced Warfare alabildim. Hedefimdeki oyundu zaten. Çok mutluyum

• 650 coin e command&conquer collection origin aldım, aktive ettim herhangi bir sorun çıkmadı. Bu seferki etkinlik gerçekten uğraştırıyor ama değiyor beklediğinize, en azından adam gibi oyun alabiliyor ve seçebiliyorsunuz
  • Hayırlı işler. Aynı coin, şansa bak ki j ile başlayıp başka sitelere ait 2 mail adresi. 2 coinin de aynı olabilmesi garip.

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..]
  • quote:

Orijinalden alıntı: torkema61

Hayırlı işler. Aynı coin, şansa bak ki j ile başlayıp başka sitelere ait 2 mail adresi. 2 coinin de aynı olabilmesi garip.

Maalesef durum bu.Bir şekilde sistemin açık yanlarını kullanıyorlar.Neyse ki dün gece istediğim oyunu zor da olsa alabildim.Gelecek hafta iyi oyunlar 1800-2000 bandını bulur.Bir de dün hangi oyundu

hatırlamıyorum; birinci olan 975 coin vererek oyunu alırken, üçüncü olan ise 75 coin vererek oyunu aldı.Şaka gibi

• torkema61 kullanıcısına yanıt
    Ben mi yanlış görüyorum biri i değil mi onların? Hem adam başka oyun almak varken neden aynı oyunu iki kere almak istesin ki? Ayrıca haftaya bu sistemi de değiştireceklerini düşünüyorum, insanlar şikayetçi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.