Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (22. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende listeyi paylaşmaya gelmiştim. Uğraşmayacağım tekrar demiştim ama oyunları gördükçe puan biriktirmeye devam ediyorum. Herhalde anca 2 hafta sonra hit oyunlara girebilirim. 250 crown oldu şimdilik.

@Neco.

Heh iyi o zaman. En iyisi tek hesapla devam etmek.
  • Hedefim Shadow of the tomb raider alabilirsem iyi olur fiyatı daha düşmedi gözüme çarpan oyun bu oldu bakalım 1600 lerin üstünde teklif veren olursa alamam herhalde nasip diyelim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu hafta da elim boş dönmedim Kholat ve South Park aldım siz ne aldınız

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • r6 bekleyenler var mı benim gibi hala bekliyorum kaç gündür gelmedi bi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balikekmekyedim -- 27 Temmuz 2019; 19:48:58 >
  • BlokShot kullanıcısına yanıt
    Need for Speed Shift origin versiyon 351 puan :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: equasezy1

Böyle saçmalık olmaz Minecraft keyini alabilmiştim 2 gündür kullanılmış key yolladıkları için ticket yazdım adamlar tek tek her şeyin kanıtını istediler teker teker yolladım en sonunda stoklarımız bitmiş bizim hiç bir hesaba Minecraft yollayamıyoruz isterseniz kullandığınız coinleri geri yollarız o da anca bir kaç iş günü sürer yazmışlar.

Adamlar oraya zaten stoğu bitmiş oyunların keylerini koyuyorlar kim bilir benim aldığım key kaç sene önce biri tarafından kullanılmıştır. Yukarıda bi arkadaş da yazmış benimki de kullanılmış diye boşuna beklemesin bence büyük ihtimalle senin keyin de yıllar önce kullanılmış bir keydir. Sitede kazananların %90'ına da keyleri yolladıklarını düşünmüyorum nasılsa site benim diyerek "stok bitti yeaa" diyip geçiştirebiliyorlar.

hocam 6 gün oldu dönen bile olmadı...

• Killing Floor 2'ye 1125 vermişler. Bid olayı başlamadan önce 250'ye kapmıştım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • EaGLe Power kullanıcısına yanıt
    ResolutionCenter'a yazıyorsanız oradan cevap vermiyorlar profile girip oradan Customer Support'a ticket açmanız lazım fakat anca coinleri geri alırsınız kod falan hikaye
  • equasezy1 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam
  • https://kinguin.ly/crazy-free-weekends-2-august/
    2-3-4 ağustos etkinlik oyunları belli oldu jetonları olana iyi şanslar biz tükettik jetonları...

• nedense hiç sevmedim oyunları ya
  • Bu haftakiler biraz tırt gibi. Dragon’s Dogma Dark Arisen dışında ilgimi çeken bir oyun göremedim. Zaten pazar günü 700 puanım olmuş olacak, ben direk pas geçiyorum.
  • gta5 bekliyorum 1 hafta daha bekleyeceğim

• ilkermurat kullanıcısına yanıt
    Hocam yazmayan oyunları da koyuyorlar genelde, ben her hafta 1 veya 2 defa gta5'e denk geldim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Msevinc

Hocam yazmayan oyunları da koyuyorlar genelde, ben her hafta 1 veya 2 defa gta5'e denk geldim.
    teşekkürler hocam bu hafta kontrol edeceğim

• Sanki beklesekte oyun alamıcakmışız gibime geliyor Nier için 1950 puanım vardı adam 2125 bid verdi 75 te açması bu fark kapanmıcak galiba :S
  • Sabredin illa iyi bir oyun tutturursunuz pazar gününü bekleyin bırakın millet jetonları eritsin

• (alpaslan) kullanıcısına yanıt
    1500 puana dragon dogma'yı aldım. Kafam rahat şimdi :)
  • puan biriktiriyoruz ama bi anda dükkanı kapayıp gitmeseler bari

• bu hafta yine leş oyunlar puan biriktirmeye devam 1700 puan oldu hala alacak oyun bulamadım
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.