Şimdi Ara

Kinguin Crazy Weekends Etkinliği (ANA KONU) [Bu hafta GTA V, CIV V(Complete Edition), Doom..] (34. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
667
Cevap
12
Favori
36.264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
Giriş

Edeceğiz falan demişlerdi fakat Black Friday döneminden beri hareket yok. Bir umut biriktiriyoruz. 

Ben Call of Duty: Advanced Warfare, Deponia: The Complete Journey ve Dishonored 2 kazandım. Aslında Dishonored DotO oyunun ismi vardı fakat 2 verilmişti, onu da oyunun çevirisini yapan arkadaş hediye ettim. İyi ekmeğini yemiştik etkinliklerinin. 

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Edeceğiz falan demişlerdi fakat Black Friday döneminden beri hareket yok. Bir umut biriktiriyoruz. 

Ben Call of Duty: Advanced Warfare, Deponia: The Complete Journey ve Dishonored 2 kazandım. Aslında Dishonored DotO oyunun ismi vardı fakat 2 verilmişti, onu da oyunun çevirisini yapan arkadaş hediye ettim. İyi ekmeğini yemiştik etkinliklerinin. 

Aynen iyi yedik ekmegini bende minecraft almistim kullanilmis key vermislerdi ticket attim crown geri yuklemislerdi.Ben bayadir girmiyordum siz diyince aklima geldi. :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar geçen kinguin üzerinden bir oyun aldım. Ödeme alındı ama key verilmedi. Sipariş direk iptale düştü. Ticket dışında iletişim kurulabilecek yer var mı? 2 gün geçti hala ticket olduğu gibi duruyor. Bunlar çok yavaş ve düzensiz. Pişman oldum ve bu ilk ve son oyunumdu.

• Herhalde hâlâ biriktiren 3-5 kişiyiz. 20.000 puan oldu bugün itibari ile. Totem babında yazayım dedim. 

• Ufak bir hort yapayım. Dün itibari ile 30.000 puan oldu. Alışkanlık oldu, dailycase aldığım bir sitenin yanında günlük olarak buradan da puan alıyorum. Selam olsun devam eden varsa. 

• quote:

Orijinalden alıntı: FORZAFATHER

Ufak bir hort yapayım. Dün itibari ile 30.000 puan oldu. Alışkanlık oldu, dailycase aldığım bir sitenin yanında günlük olarak buradan da puan alıyorum. Selam olsun devam eden varsa. 

Selam hocam , ben de 30k bandına yeni ulaştım :D Uzun zamandır boş boş biriktiriyoruz. yılbaşı belki bir etkinlik yaparlar umudu var.

• 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.