Şimdi Ara

Kingston 3.1 usb bellek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sayın arkadaşlar ve üstadlarım. Resmini gönderdiğim bellekte sürekli yazmaya karşı korumalı diye bir uyarı veriyor, bu uyarıyı kaldırmak için programsal olarak denemediğim yöntem kalmadı.
    donanım olarak üzerinde yapılması gereken bir şey varmıdır bilmiyorum ama.işi bilen bir üstadım çıkar diye umut ediyorum. Yani bu entegrelerin yazma kapısı aç kapa gibi bir yeri varmıdır lehim ile birleştirme veya ekleme yapılabilirmi. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Benzer bir durum sandisk extreme usb 3.0 da başıma geldi. Flash belleğe hiç bir şey yazılmıyor, ama içindekiler okunuyordu ilk başta. Formatlamaya çalışırken hata verdi, hiç bir şekilde formatlanmaz oldu. Her şeyi denedim olmadı, sonra öğrendim ki sandisk bellekler bir hata durumunda kendini yazmaya kapatıyormuş, sadece okumaya açık bırakıyormuş içinden dosyaları kurtar diye. Tek çözüm garantiye yollamaktı benim durumumda, garantiye yolladım yenisini gönderdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternette bir kaç yazılımsal yöntem olmakla birlikte çoğu zaman işe yaramaz.Maalesef bir çözümü yok.Kısacası çöp...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.