Şimdi Ara

Kings Bounty The Legend (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
14.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçememen mümkün değil , ilk doğduğun bölge üzerinde sahil olmalı orada da bir adam var önce ondan gemi almalısın daha sonra bir kaç görev vardı galiba o adam için yapılan onlarıda yap ama tam hatırlamıyorum yoksa da yoktur .
  • Evet gemi alıp diğer adrian adasına gidiyorum orayı bitirmem falan da 1-2 gün sürdü ama başka bir yere geçemedim.
  • Hm .. Valla sonrasına yardımcı olamıyıcam ben Adrian'dan sonra başka adalara geçemedim , oyunda yaşadığım bazı problemler vardı .
    Ama diğer adaya geçiş için ahtapot tarzı bir canavar var onu öldürüp görevi verince geçmen lazımdı bir sorun var heralde .
  • ahtapotu yendimde görevi verecek elemanı bulamadım
  • Çok güzel oyun kaldıki homm5 den daha iyi bence,sprits fo rage için item lazım ama magic okuluna gittim bişeyler bişeyler dedi krala geri gittim item vermedi.nasıl alıcam yani arena dan mı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi garsiya10 -- 24 Ağustos 2009; 11:34:48 >
  • merhaba arkadaşlar bende oyunun dvd si var oyunu yükledim fakat 'Wrong disc inserted. Please insert the original "Kings Bounty" CD/DVD' böyle bir yazı geliyor karşıma crack mi indirmem gerekiyor eğer öyleyse crack için biri link verebilirmi ben bulamadım hala arıyorum gerçi
  • Ben oyunu yükledim fakat "Digital River SecuROM Product Activity Screen" diye bir yer açılıyor ve benden bir code istiyor çözemedim..yardımcı olabilcek misiniz acaba..teşekkürederim..
  • bendede bi sorun var oyunu açıyorum menüye kadar normal geliyor menüye geldiğinden 2 saniye sonra ekran böyle oluyor
     Kings Bounty The Legend

bu çizgilerin bazen rengi değişiyo büyüklüğü değişiyo sonra kayboluyo değişio fln saniyede bi değişiyor
    sistemim:
    ati radeon hd 3450
    3.00ghz işlemci
    1.5gb ram

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi apaty123 -- 14 Eylül 2010; 14:39:43 >
  • Level'in verdiği bu oyunun hastası çok olmasına rağmen ben hiç denemedim x) Çok şey mi kaçırdım.
  • Yardım edecek biri yokmu ?
  • merhaba,

ben bu oyunu 75 gündür oynuyorum 27.lvl'in sonundayım...Param yok:( 86 görev bitirdim,4 tane görev iptal ettim ve suanda bitirmem gereken 7 görev var...
    Param olmadığı için asker alamıyorum ve dvm edemiyorum....Satıcak hiçbir sey de kalmadı....Simdiye kadar hile kullanmadım ve denememe rağmen açamıyorum mesaj kutusunu:(

Shift +~ tuşuna bas diyor ama basıyorum olmuyor....Yönetemi nedir hile açmanın yardım edermisin acaba?
  • tam bir strateji bu oyun bana göre. biraz emek vermek lazım tamamıyla anlamak için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Level'in verdiği bu oyunun hastası çok olmasına rağmen ben hiç denemedim x) Çok şey mi kaçırdım.

Heroes3, yani Heroes of Might and Magic 3 (Shadow of Death vs.) oynadıysan veya benzer tarz TBS oyunlarını seviyorsan, çok şey kaçırdın diyebilirim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: serap730

merhaba,

ben bu oyunu 75 gündür oynuyorum 27.lvl'in sonundayım...Param yok:( 86 görev bitirdim,4 tane görev iptal ettim ve suanda bitirmem gereken 7 görev var...
    Param olmadığı için asker alamıyorum ve dvm edemiyorum....Satıcak hiçbir sey de kalmadı....Simdiye kadar hile kullanmadım ve denememe rağmen açamıyorum mesaj kutusunu:(

Shift +~ tuşuna bas diyor ama basıyorum olmuyor....Yönetemi nedir hile açmanın yardım edermisin acaba?

Hocam iki yöntemi var:

1- Harita harita dolaşıp, savaşmadan yapılabilecek görevleri bulup yapacaksın.

2- Biraz para toplayabilirsen, orduna Robber alacaksın bol bol. Savaşlarda, onun ceset üzerinden para çalma özelliği ile toplayacaksın.

Ben bu şekilde yapmıştım zamanında.

Zaten darboğazı bir açarsan, bir daha ekonomik olarak kötü duruma düşmeyecek şekilde devam ettirirsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ateş ve güneş

quote:

Orijinalden alıntı: serap730

merhaba,

Hocam iki yöntemi var:

1- Harita harita dolaşıp, savaşmadan yapılabilecek görevleri bulup yapacaksın.

2- Biraz para toplayabilirsen, orduna Robber alacaksın bol bol. Savaşlarda, onun ceset üzerinden para çalma özelliği ile toplayacaksın.

Ben bu şekilde yapmıştım zamanında.

Zaten darboğazı bir açarsan, bir daha ekonomik olarak kötü duruma düşmeyecek şekilde devam ettirirsin.

84 görev bitirmiş ve o görevlerde kazanılan paraları orduya harcamış, o orduları da savaşta yitirmiş birisi dediklerini yapabilir mi? Ben şüpheliyim...

Hile soruyor o da zaten... Yapıyordum, şimdi yapamıyorum diyor.

Yoksa bana kalsa, 1 tane ünite vermeden oyunu bitirdiydim de, 5 milyon mu ne parayı rune almaya falan harcadıydım...

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Yunus

OYNAMASI BASİT VE MÜKEMMEL BİR OYUN

• Bu oyun ilgimi çekiyor, orijinalini 5 TL'ye buldum, hemen almalıyım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Bu oyun ilgimi çekiyor, orijinalini 5 TL'ye buldum, hemen almalıyım. :)

Armored Princess ve Crossworld diye 2 expansion daha çıktı.

Armored Princess'i oynadım. Baya daha güzelleştirmişlerdi.

Crossworlds ise daha deneyeceğim.

Onlara da bir bakın derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysselim

quote:

Orijinalden alıntı: emrahrasa

Bu oyun ilgimi çekiyor, orijinalini 5 TL'ye buldum, hemen almalıyım. :)

Armored Princess ve Crossworld diye 2 expansion daha çıktı.

Armored Princess'i oynadım. Baya daha güzelleştirmişlerdi.

Crossworlds ise daha deneyeceğim.

Onlara da bir bakın derim.

Bilgiler için teşekkürler, bahsettiğiniz paketleri de inceleyeceğim.
  • Oyun süper(armored princess). Direk Hard Mod da başldım. Şu an 7 level Paladin, daha Debirden sonra ikinci adada takıldım kaldım. Ama mevzu şu, debir'de kesecek adam kalmadı, sonraki adada paso invincible troop'lar var. Canına yandığım Lethal troop'ları gördüğümde sevinir hale geldim , direk daliyorum. İnvincible'lara dalmak zorunda kaldım. böyle olunca, ne ordu, ne para , ne de kesecek adam kaldı(invinsibıl truuplar hariç). 3. ada( bola idi yanılmıyorsam) da hakeza öyle.
    Tavsiye verebilecek olan var mı? Yoksa para hilesi yazmak zorunda kalacağım gibi?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.