Şimdi Ara

Kings Bounty The Legend (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
111
Cevap
0
Favori
14.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yeniden başladım, noral mod açtım. İyi gidiyor. Ama oyunun başı mage karakterle kastı biraz. Sonrası paso duplication basa basa gidiyorum, baya kolaylaştı.
  • bende şu anda the legend oynuyorum.Baya görev yaptım ilerledim. normalde oynadığım halde zor geldi.zaman zaman altın sıkıntısı çekiyorum. denemek isteyen arkadaşlar fikri olmayan arkadaşlara kesinlikle öneriyorum oynayın çok güzel sarıyor baya.
  • ya oyunda para sıkıntısı çok çekiyorum . Baya ilerledim . Birde The Black Mark görevini ne kadar load yapsamda failed veriyor anlamadım gitti bende bıraktım o görevi.
  • Beyler asıl mod en son mod imiş. Orada oyun bariz daha dengeli. Oyun süper. Müziklerini bilgisayarıma ayrı bir yere kopyaladım, sıkıldıkça dinliyorum. O kadar hoşuma gitti.
    İtem setleri konusunda yuhh dedim. Setlerin tamamını koymamışlar. Oyunu 2 defa bitirdim, sadece 2. oyunumda dandik bir seti tamamladım, onu da kullanmadım zaten.
  • ya oyunda para sıkıntısı çok çekiyorum . Baya ilerledim . Birde The Black Mark görevini ne kadar load yapsamda failed veriyor anlamadım gitti bende bıraktım o görevi.

Para sıkıntısı çekmek istemiyorsanız, zor ölecek adamlardan seçin tayfanızı. Mesela RuneMage'ler (kırmızı 5 level olan mage) HP'leri sağlam. Kolay kolay ölmüyorlar. Ben bu yöntemle hiç para sıkıntısı çekmedim.
    Bir diğer tavsiyem de ejderha ile savaş alanındaki sandıkları çıkartılabilir. Bu özelliği son haline kadar geliştirip, bir savaşta 3 sandığı da çıkardığım çok oldu. Hoş, benim sandıktan beklentim rune'lar idi para değil.
  • Oyunu en az 10 defa bitirdim, hala da oynuyorum. HMM serisini severek oynayan bir kişi bu oyundan asla sıkılmaz. HMM'e göre çok daha fazla + yanı var. İç karartıcı değil, börtü böcekten geçilmiyor. Manzaralar, grafikler birer şaheser. Benim gördüğüm en büyük eksiklerinden bir tanesi tüm yaratıkları öldürdükten sonra bir daha gelmemeleri ve savaşıcak bir şey bulamamak. HMM'deki gibi her hafta başka adam gelmiyor yani. Bu yüzden de savelerden sonsuza kadar devam etmek gibi bir şey yapamıyoruz.

Neyse ki bir oyundan sıkılınca diğerine geçiyorum. Armored Princess. Armored'ten sıkılır Legend'e geçerim. İkisi de birbirini tamamlayan harika oyunlar.

En sevdiğim ırklar undead'le demon zaten.

Black Knight Knight'ı döverkine.

• Oyunu anlamadım ya.Başlar başlamaz ilerledim savaşa girdi,kaybettim oyun bitti.Zaten savaş olayını da anlamadım.
  • normalde bitirdim hardda tekrar oynayacağım tavsiye var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • barisdragon B kullanıcısına yanıt
    konuyu tam 10 yıl önce açmışım, bu nasıl bir horttur
  • 10 yılda pek bir şey değişmemiş bknz.:
    bu nasıl bir oyundur?
    bu nasıl bir horttur?
  • hort olması neyi değiştirir anlamadım tavsiyeniz varsa yazın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.