Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (60. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.615
Cevap
29
Favori
100.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
71. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Gelmesi gerekiyor. Şuan türkçe dilde oynayanların yazdığına göre diyaloglar boşluk olarak geliyormuş. Yani dili ingilizceye çevirmen gerekiyormuş.

Alıntıları Göster
    Yani türkçe desteği olmayacak alamınamı geliyor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Yani türkçe desteği olmayacak alamınamı geliyor bu

Alıntıları Göster
    Oyun ilk çıktığında da yoktu. Yanılmıyorsam oyunçeviri ekibinden bir grup firmayla görüşüp türkçe yamayı resmi olarak vermişlerdi. Oyunda kendi güncellemesine eklemişti. Şimdi facebook grubu üzerinden sordum oyunçeviri ekibine yaparsak facebook sayfalarında paylaşacaklarını söylediler. Yani belli değil.
  • Dlcnin fiyatı adil olmuş yalnız her ne kadar satın almayacak olsam da bu konuda firmayı takdir ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Oyun ilk çıktığında da yoktu. Yanılmıyorsam oyunçeviri ekibinden bir grup firmayla görüşüp türkçe yamayı resmi olarak vermişlerdi. Oyunda kendi güncellemesine eklemişti. Şimdi facebook grubu üzerinden sordum oyunçeviri ekibine yaparsak facebook sayfalarında paylaşacaklarını söylediler. Yani belli değil.

Alıntıları Göster
    Şuanda DLC Türkçe desteklemiyor mu yani?
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Şuanda DLC Türkçe desteklemiyor mu yani?

Alıntıları Göster
    Desteklemiyormuş.

quote:

Kingdom Come: Deliverance From The Ashes genişleme paketinde şimdilik Türkçe dil seçeneği bulunmadığını da belirtelim.

https://www.merlininkazani.com/kingdom-come-deliverance-from-the-ashes-genisleme-paketi-cikti-haber-102405

• Dlc türçeye çevrilmesi adına bir gelişme varmı acaba

• quote:

Dlc türçeye çevrilmesi adına bir gelişme varmı acaba
    En az 1 ay herhangi bir gelişme beklemiyorum.
  • Çok iyi yaa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba

Rattay şehrinde bir adamla kumara oturdum başta iyi Zar geliyodu baktım şansım yerinde bugün, Büyük paralar oynamaya başladım sonra kaybettim tekrar kaybettim tekrar derken adama bütün paramı verdim oyunun da başlarındayım daha o yüzden para çok önemli benin için neyse adam paramı alıp masadan kalkınca çıkarttım baltaı art arda kafasına geçirdim öldü adam sonra paramı lootlayıp şehirden kaçtım şimdi rattayda halk benden nefret ediyor ve görüldüğüm yerde tutuklanma emri var ama rattayda ana görev var yapmam gereken. Bu suçlulıl zamanı ne kadar sürer kaç gün sonra rattaya girebilirim bileb var mı bir de 1k para kastım atım yok daha çnce oynadığım rpglerden tecrübem de dükkanlsrda silah ve zırhlar gereksiz pahalı onları almak yerine çevreden lootlamaya çalmaya çalışıyorum. Sizce bu paraya at mı almalıyım biraz daha biriktirip? Siz ne önerirsiniz oyunun başlarında para nereye harcanmalı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SAHİPKIRAN1 -- 19 Temmuz 2018; 20:5:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SAHİPKIRAN1

Merhaba

Rattay şehrinde bir adamla kumara oturdum başta iyi Zar geliyodu baktım şansım yerinde bugün, Büyük paralar oynamaya başladım sonra kaybettim tekrar kaybettim tekrar derken adama bütün paramı verdim oyunun da başlarındayım daha o yüzden para çok önemli benin için neyse adam paramı alıp masadan kalkınca çıkarttım baltaı art arda kafasına geçirdim öldü adam sonra paramı lootlayıp şehirden kaçtım şimdi rattayda halk benden nefret ediyor ve görüldüğüm yerde tutuklanma emri var ama rattayda ana görev var yapmam gereken. Bu suçlulıl zamanı ne kadar sürer kaç gün sonra rattaya girebilirim bileb var mı bir de 1k para kastım atım yok daha çnce oynadığım rpglerden tecrübem de dükkanlsrda silah ve zırhlar gereksiz pahalı onları almak yerine çevreden lootlamaya çalmaya çalışıyorum. Sizce bu paraya at mı almalıyım biraz daha biriktirip? Siz ne önerirsiniz oyunun başlarında para nereye harcanmalı?
    Kaçak hayat zor olur. Bence yol yakınken teslim ol, paşa paşa yat içeride.

• Bi soylunun hizmetime yazıldım en son tutuklandığımda oyun bitti soyluyla ilgili bir problem oldu galiba :D

• quote:

Orijinalden alıntı: SAHİPKIRAN1

Merhaba

Zenginden alıp fakire verebilirsin :) Hırsız başla eğer oyunun başındaysan.
    Zindanlarda yatmam diyorsan;
    Konuşmayanları da para konuşturur bu oyun da bu var dostum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VII_outLaw -- 24 Temmuz 2018; 11:7:6 >

• arkadaşlar oyunda 2 kişi ve fazla düşmanla birden dövüşürken belli bir taktik var mı, kitlenme sistemi bir ona bir ona kafasına göre kitleniyor adamlar yanıma arkama geçiyor aniden dönüp bir şey yapmak imkansız, ben ancak okla öldürüyorum tek veya iki kalana kadar sonra dövüşüyorum ancak
  • quote:

arkadaşlar oyunda 2 kişi ve fazla düşmanla birden dövüşürken belli bir taktik var mı, kitlenme sistemi bir ona bir ona kafasına göre kitleniyor adamlar yanıma arkama geçiyor aniden dönüp bir şey yapmak imkansız, ben ancak okla öldürüyorum tek veya iki kalana kadar sonra dövüşüyorum ancak
    Onun için bir tuş vardı ya. Tab mıydı c tuşu muydu hatırlamıyorum ama vardı. Tek hatırladığım bu tuşların da aslında bir halta yaramaması. Adamlar arasında geçiş yapmak da hantaldı çünkü. Zaten oyunda birden fazla kişiyle karşı karşıya kaldıysan topuklayacaksın. Ya da at üzerinde elemanları açık araziye çekip koşturacaksın. Ara sırada yanaşıp kılıçlayacaksın. 45 dakika sonra bir tanesini indirebilirsin

Şu sahte para basan tiplerin izini sürdüğümüz bir görev vardı. Görevde Alman bir şovalyeyle kapışıyorduk. Adam bizi ıssıza çekip dalıyordu hani. O görevi ben sütçü beygirim sayesinde geçebilmiştim. Şöyle ki başta kılıç savaşına tutuştum ağazıma etti. Ok denedim yemedi. Herifi peşimden koşturup yakındaki şehrin içine çektim ki şehir muhafızları bana saldırdığını görüp yardım etsin diye. O da tutmadı.(Burası oyuna ağır sövdüğüm ve oyunun ağır batırdığı bir yer. Sen şehir içinde birinin tavuğuna kışt desen tepene binen muhafız bozuntuları, bu oğlancı Alman çomarına hiç bir şey demedi. Olay gözlerinin önünde olmasına rağmen.Ulan herif canımıza illegal şekilde kast etmiş bunlarda tık yok Oyunun yapımcıları oyuncunun o görevde böyle bir şey yapabileceğini düşünmemişler sanırım) En sonunda atıma atladım vur kaç yapa yapa indirdim herifi. Ama çok uzun sürmüştü.

• quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Onun için bir tuş vardı ya. Tab mıydı c tuşu muydu hatırlamıyorum ama vardı. Tek hatırladığım bu tuşların da aslında bir halta yaramaması. Adamlar arasında geçiş yapmak da hantaldı çünkü. Zaten oyunda birden fazla kişiyle karşı karşıya kaldıysan topuklayacaksın. Ya da at üzerinde elemanları açık araziye çekip koşturacaksın. Ara sırada yanaşıp kılıçlayacaksın. 45 dakika sonra bir tanesini indirebilirsin

Şu sahte para basan tiplerin izini sürdüğümüz bir görev vardı. Görevde Alman bir şovalyeyle kapışıyorduk. Adam bizi ıssıza çekip dalıyordu hani. O görevi ben sütçü beygirim sayesinde geçebilmiştim. Şöyle ki başta kılıç savaşına tutuştum ağazıma etti. Ok denedim yemedi. Herifi peşimden koşturup yakındaki şehrin içine çektim ki şehir muhafızları bana saldırdığını görüp yardım etsin diye. O da tutmadı.(Burası oyuna ağır sövdüğüm ve oyunun ağır batırdığı bir yer. Sen şehir içinde birinin tavuğuna kışt desen tepene binen muhafız bozuntuları, bu oğlancı Alman çomarına hiç bir şey demedi. Olay gözlerinin önünde olmasına rağmen.Ulan herif canımıza illegal şekilde kast etmiş bunlarda tık yok Oyunun yapımcıları oyuncunun o görevde böyle bir şey yapabileceğini düşünmemişler sanırım) En sonunda atıma atladım vur kaç yapa yapa indirdim herifi. Ama çok uzun sürmüştü.

Alıntıları Göster
    evet hedef değiştirme tuşu var ama sonra kendiliğinden başka hedefe kitleniyor salak sistem darbe geliyor başka yerden onun nereden geldiği de anlaşılmıyor, at üstünde güzel taktik okla yapıyorum bende uzaktan tek alıyorum bazen :)Ama topluca aralarına dalıp biçmekte isterdim doğrusu :)

• Nekadar güzel manzaralar mekanlar var şu oyunda, çoğu zamanda çevreyi izlemekle geçiyor vakit oyunda

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

• quote:

Nekadar güzel manzaralar mekanlar var şu oyunda, çoğu zamanda çevreyi izlemekle geçiyor vakit oyunda

dimi :) Oyunda bile okuyorum

• arkadaşlar son yamalardan sonra oldu sanki, oyunda dayanıklılığım kendi kendine düşüp artıyor neye göre değiştiğini anlayamadım, buna bağlı olarak eşya taşıma kapasitem de değişiyor tabi bir anda düşünce uyuz oluyorum, ekstra kazanımlar-kayıplar bölümünde de dayanıklığı düşürecek bir şey gözükmüyor, takat ile doğru orantılı mı diye denedim ama değil onunla da
  • oyun güzel ama sanki bir şeyler eksik gibi. bir türlü kendine bağlayamıyor. eleman da çok itici bir tip halk içinde cemcük ağızlı dediğimiz tiplerden. o köyde gerçekten yaşasa şamar oğlanı yaparlardı bunu. onun dışında teknik anlamda örnek verirsem, picklock yapıcam mesela insan önce bir öğretir napacam diye. ilk zırh görevinde ekrana baktım boş boş.
  • VII_outLaw kullanıcısına yanıt
    Rol yapma oyunalrı bana biraz Westworlddeki olayı anımsatır.İçinden geldiği gibi oynuyorsun.Bende soylu sınıfına ve ayaktakımına acımıyorum her türlüğ at hırsızlığı adam öldürme ve siyasi entrikaya karışıyorum :)
    Ama oyunu sildim.Açıkçası RPG oyunalra aşina birisi olarak (daha önce skyrim oblivion witcher 2 oynadım epeyce ) bu oyunu çok yavaş ilerleyen görevlerinin bir kısmı çok güzel olsa da bir kısmı da felaket derecede sıkıcı olan bugdan ilerlenmeyen ekranı kırdıracak derecede sinir bozan yetersiz bir oyun buldum .Tabi ki çöp ya da zaman israfı denemez ama başlayacak arkadaşlara sabırlı olmalarını telkin ediyorum.Fantastik ögeler de olmadığı için harita çok boş kalabiliyor ve sürekli haydut/kuman savaşları sıkabiliyor bir yerden sonra.Ama silmemin en önemli sebebi buglar ve optimizasyondu -1.5 versiyonda oynadım bu arada-
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.