Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (59. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Ben dlc olarak ufak bir mini hikaye bekliyordum açıkçası. Başka bir karakterle oynadığımız. Ama gel gör ki bizim Henry malına toprak neyin vereceklermiş. Köy yönetecekmişiz de köylülerin sorununu çözecekmişiz de. Bina yaparız bugda kalıp üzerimize yıkılır ölürüz falan. Aman abi ben almayayım.Bedava verirlerse belki oynarım dlcyi.
    Torpak ağası olacaksın işte daha ne istiyorsun Yok bunlardaki dlc mantığı, episode kafası. Hikayeyi bölmüşler sanırım 4 e. Sezon sezon basacaklar. Ve adım gibi biliyorum bütün dlc'leri alacağım. Ne zaman alırım bilmiyorum ama alırım el mahkum.

• Oyun ilk çıktığında buradaki gazın etkisiyle de almıştım. Ama gelin görün ki toplasan 7 saat ancak oynamışım. Bildiğiniz amelelik simulation. O kadar saat oynamışım halen milletin getir götüruyle ugrastiriyor. En sonunda Witcher'da olduğu gibi dayanamayıp sildim. İleride belki yine oynarım ama eski hevesim yok artık.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DLC Türkçe olarak gelecek mi acaba? Steamde Türkçe dil seçeneği yok gözüküyor. Ek olarak bu DLC ücretli olarak mı gelecek arkadaşlar?
  • arkadaşlar oyunun 1.5 ve 1.6 update lerini yaptınızmı ben bunları yaptıktan sonra, karekterin üzerindeki giysiler ve zırhlar birbiri içine geçmiş alttaki giyse üste çıkmış vs. bu gibi kötü hatalı gözükmeler oluyor bunun bir çözümü varmı acaba

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evohan -- 1 Temmuz 2018; 19:25:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: N. Chomsky

Oyun ilk çıktığında buradaki gazın etkisiyle de almıştım. Ama gelin görün ki toplasan 7 saat ancak oynamışım. Bildiğiniz amelelik simulation. O kadar saat oynamışım halen milletin getir götüruyle ugrastiriyor. En sonunda Witcher'da olduğu gibi dayanamayıp sildim. İleride belki yine oynarım ama eski hevesim yok artık.

Witcher ı da dayanamayıp silmişsin. Bence sorun sende. Başka türlere yönelmelisin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun gerçekten harika bir rpg arkadaşlar, kendine has bir çok özelliği var (silah kullanımı, gelişim, detaylı simyacılık, simule oynanış vs. ) ilk başta dövüş sistemi ve mekaniklere alışmak bir hayli zorluyor burada sıkılıp bırakmayanlar ise asıl keyfi oyunu kavradıktan sonra çıkartıyorlar, çokta güzel adam pataklanıyor bu oyunda
  • Oyun gerçekten güzel ama çeşitli eksiklikleri var.
    Mesela hikayeye çok hızlı bir giriş yapıyor. Yan karakterlerle doğru dürüst bir etkileşimimiz olmadan 2-3 basit görev sonrası hop hepsi öldü kaç intikam alacan sonra olayına giriş yapıyoruz. Öyle olunca tam olarak o atmosfere giremiyoruz tabi. Misal o gece bianca ile basit bir dans görevine bile gitsek onun ölümü daha bir şok verici olurdu. Bunun dışında çok saçma görevleri var. Dün at çiftliği görevindeydim. Haydutlardan kızıl diye birini duyduk. Kızılı ararken güneydeki kömürcüye gidiyorum orası yok kuzeydeki kömürcüde diyor. Kuzeydekine gidiyom ordaki kömürcü yok nehir boyunca bir kömürcü daha var oraya sor diyor. Tam oraya gidecekken yolda kumanlar çıktı kesti beni attığı kayıt en başta güneydeki kömürcüye gitmeden önceki durum. Yani ne bileyim çok sıkıcı geldi bu görev tarzı. Onun dışında dövüş sistemi ve şehir ortamı gayet güzel. İkinci bir oyunu yaparlarsa kusursuzluğa ulaşabileceklerini düşünüyorum.

• Şu Kuman kampını bastığımız ana görevde bırakmak zorunda kaldım. 35 saat olmuş daha fazla çekemeyeceğim. İçerik olarak harika ancak oyunda optimizenin osu yok. Bahsettiğim görevde fps 0-1 gibi değerlere düşüyor ve işlemci kullanımı yüzde 60larda gezdiği halde böyle. Gerçi 95 100 olsa da değişen bir şey yok. 7700k 1080 ti ile freezing yaşıyorum oynayamıyorum diye isyan ediyor adamlar kimin umurunda Vavra beyimiz dlc çıkarsın. Hayır erken erişim olur anlarım ya da oyunun ilk çıktığı aylarda dersin ki kardeşim param yok satılsın gelirle güncelleyeceğiz tamam 1.6 sürümü olmuş hala neden bir gelişme yok o kadar satmışsın. Oyunun başlarında bu kadar kassaydı iadeyi basardım ancak her ne hikmetse tutorial bittikten sonra kasmaya başladı. Gene de parasında değilim 35 saat çoğu oyun için bile uzun bir süre ancak ayıp ya. Enhanced sürüm falan çıkarsalar bari yakın gelecekte hatalardan arınmış bir şekilde. Canım da nasıl oynamak istiyor var ya Allahın cezası şeyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: BR9

DLC Türkçe olarak gelecek mi acaba? Steamde Türkçe dil seçeneği yok gözüküyor. Ek olarak bu DLC ücretli olarak mı gelecek arkadaşlar?
    dlc türkçe ve paralı olarak gelecektir sanırım

resmi çevirilerde öyle oyunun yarısını çevirip dlc'lere yama desteği koymamak olmaz herhalde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Şu Kuman kampını bastığımız ana görevde bırakmak zorunda kaldım. 35 saat olmuş daha fazla çekemeyeceğim. İçerik olarak harika ancak oyunda optimizenin osu yok. Bahsettiğim görevde fps 0-1 gibi değerlere düşüyor ve işlemci kullanımı yüzde 60larda gezdiği halde böyle. Gerçi 95 100 olsa da değişen bir şey yok. 7700k 1080 ti ile freezing yaşıyorum oynayamıyorum diye isyan ediyor adamlar kimin umurunda Vavra beyimiz dlc çıkarsın. Hayır erken erişim olur anlarım ya da oyunun ilk çıktığı aylarda dersin ki kardeşim param yok satılsın gelirle güncelleyeceğiz tamam 1.6 sürümü olmuş hala neden bir gelişme yok o kadar satmışsın. Oyunun başlarında bu kadar kassaydı iadeyi basardım ancak her ne hikmetse tutorial bittikten sonra kasmaya başladı. Gene de parasında değilim 35 saat çoğu oyun için bile uzun bir süre ancak ayıp ya. Enhanced sürüm falan çıkarsalar bari yakın gelecekte hatalardan arınmış bir şekilde. Canım da nasıl oynamak istiyor var ya Allahın cezası şeyi.
    optimizasyon sıkıntılı baya. gtx1070 amd ryzen 1700 le 70 fps ort ile oynadım. Anlık fps düşüşleri texture yüklenmlerindeki gcikmeler gırla doluydu. Oyun güzel oyun ama tabi kusurlarıda az değil. Kısacası mükemmel bir oyun değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lyrazed

Torpak ağası olacaksın işte daha ne istiyorsun Yok bunlardaki dlc mantığı, episode kafası. Hikayeyi bölmüşler sanırım 4 e. Sezon sezon basacaklar. Ve adım gibi biliyorum bütün dlc'leri alacağım. Ne zaman alırım bilmiyorum ama alırım el mahkum.

Alıntıları Göster
    Oyunu dün bitirdim, oyunun sonu ile ilgili şaşkınlıkta kalan sen miydin hocam? Eğer öyleysen çok haklıymışsın, tam başka bir bölge göreceğim yada hikayeye devam edeceğim derken oyun bitti
    Sonrasında oyunu hemen kaldırdım, dlc alana kadar da yüklemem sanırım.
    Bu arada 2-3 ay oyunu oynamamıştım ve dün girip son kısmı bitirdim... Oyunda her 10 saniyede bir fps drop yaşadım, ne değişti böyle anlamadım ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi xX.3B.Xx -- 4 Temmuz 2018; 12:20:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Oyunu dün bitirdim, oyunun sonu ile ilgili şaşkınlıkta kalan sen miydin hocam? Eğer öyleysen çok haklıymışsın, tam başka bir bölge göreceğim yada hikayeye devam edeceğim derken oyun bitti
    Sonrasında oyunu hemen kaldırdım, dlc alana kadar da yüklemem sanırım.
    Bu arada 2-3 ay oyunu oynamamıştım ve dün girip son kısmı bitirdim... Oyunda her 10 saniyede bir fps drop yaşadım, ne değişti böyle anlamadım ki.

Alıntıları Göster
    Şaşkınlık az kalır, etkilerini yeni yeni atlatıyorum.

Hikaye öyle öküz gibi sonlandırılmaz. Böyle bir oyun sonu yok. Veya sonlandıracaksanda bunu hissettirirsin oyunda. Ama oyuncu oyun boyunca intikam questini görevler ekranında gördüğü için, sabit topic gibi iğnelenmiş şekilde. Diyorsun ki içten içe intikam yaklaşıyor. Caponla gidip şerefsizin tepesine bineceğim diyorsun. Ama işte öyle babası belli olmayan çocuklar gibi bırakıyor oyun seni orada.

Bu sonla alakalı yabancılarda gırla konu açmış. Merak ettim bu travmayı yaşayan tek ben miyim diye. Sonra gördüm ki millet baya rahatsız olmuş. Bir sürü konu açılmış ve grup terapisi havasında herkes birbirini teselli ediyor. DLC gelir heralde böyle olmamalı vs.

Benimkisi işin abartısı biraz ama ilk kez böyle birşey görüyorum.

• quote:

Şaşkınlık az kalır, etkilerini yeni yeni atlatıyorum.

Hikaye öyle öküz gibi sonlandırılmaz. Böyle bir oyun sonu yok. Veya sonlandıracaksanda bunu hissettirirsin oyunda. Ama oyuncu oyun boyunca intikam questini görevler ekranında gördüğü için, sabit topic gibi iğnelenmiş şekilde. Diyorsun ki içten içe intikam yaklaşıyor. Caponla gidip şerefsizin tepesine bineceğim diyorsun. Ama işte öyle babası belli olmayan çocuklar gibi bırakıyor oyun seni orada.

Bu sonla alakalı yabancılarda gırla konu açmış. Merak ettim bu travmayı yaşayan tek ben miyim diye. Sonra gördüm ki millet baya rahatsız olmuş. Bir sürü konu açılmış ve grup terapisi havasında herkes birbirini teselli ediyor. DLC gelir heralde böyle olmamalı vs.

Benimkisi işin abartısı biraz ama ilk kez böyle birşey görüyorum.

Alıntıları Göster

Oyunun credit bölümü geçtiğinde oyunun bittiğini düşündüm, sonrasında ise eski babası ile annesini gördü vs orada oyun bitecek sandım ama sonra baktım oyun devam ediyor sevindim
    Kaç dakka capon ile aynı hızda atı sürmeye çalıştım ona yanıyorum Acaba 2. oyunda mı devamı gelecek diye de düşünüyorum?
    Bu arada Henry de tam bir p.çmiş, Sör Radzig'in babası olduğunu öğrenince hemen nasıl da benimsedi anlamış değilim

Bunca oyuncu bununla ilgili konu açtı ise muhakkak dlc ile getirmeleri lazım ama adamlar optimizasyonu bile düzeltemedi ki bunu mu yapacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Oyunun credit bölümü geçtiğinde oyunun bittiğini düşündüm, sonrasında ise eski babası ile annesini gördü vs orada oyun bitecek sandım ama sonra baktım oyun devam ediyor sevindim
    Kaç dakka capon ile aynı hızda atı sürmeye çalıştım ona yanıyorum Acaba 2. oyunda mı devamı gelecek diye de düşünüyorum?
    Bu arada Henry de tam bir p.çmiş, Sör Radzig'in babası olduğunu öğrenince hemen nasıl da benimsedi anlamış değilim

Bunca oyuncu bununla ilgili konu açtı ise muhakkak dlc ile getirmeleri lazım ama adamlar optimizasyonu bile düzeltemedi ki bunu mu yapacak.

Alıntıları Göster

Credit bölümüde ayrı i.nelik zaten. Onu bende yaşadım. Credit geldi sövmeye başladım sonra tekrar devam eder gibi yaptı. O caponu yavaş yavaş takipleme olayını bende yaptım. Sonra bir daha bitti. 2 kere ölüm yiyorsun. Sir Radzig'i bu kadar çabuk kabullenmesi banada abzürd geldi. İnsan bir hesap sorar arkadaş. Anında ikna oldu bizim süzük. Baba babacığımm! diye boynuna sarılmadı o da bişeydir.

• Arkadaşlar save dosyası arıyorum. Oyunda kaldığım yer olarak son hatırladığım şey, bizim köyü basan adamların yerini bulmuştuk en son. Sonra komutana haber verip köyü basan adamlara saldıracaktık. Bu civarlarda olan bir arkadaş save dosyasını atarsa çok memnun olurum
  • quote:

Credit bölümüde ayrı i.nelik zaten. Onu bende yaşadım. Credit geldi sövmeye başladım sonra tekrar devam eder gibi yaptı. O caponu yavaş yavaş takipleme olayını bende yaptım. Sonra bir daha bitti. 2 kere ölüm yiyorsun. Sir Radzig'i bu kadar çabuk kabullenmesi banada abzürd geldi. İnsan bir hesap sorar arkadaş. Anında ikna oldu bizim süzük. Baba babacığımm! diye boynuna sarılmadı o da bişeydir.

Alıntıları Göster

Henry'nin kanında varmış p.çlik, o yüzden hemen kabullendi bence Oyun bitmeden hemen önceki gördüğü rüyasında da ölen babasını benimsiyor ama hemen öncesinde skallige'de Sir Radzig'in boynuna sarılmadığı kaldı, anlamış değilim ben bu çocuğu.

Hikayede de boşluklar vardı, oyunun genel yapısında da (bug, optimize vs)... Umarım 2. oyunda kaldığı yerden devam eder ve 1. oyundaki tüm eksiklikler giderilmiş şekilde gelir. Bu tarz RPG oyununun kıymeti bilinmeli bence.
    DLC'deki köy inşa edip yönetme olayı nasıl olacak merak ediyorum, çok yüzeysel olmaz umarım.

• Hani DLC bugün çıkmıyor muydu.

NOT : Sandım ki hikayenin devamı gelecek bu DLC ile. Meğer ise bina falan kurup yönetim yapıyormuşuz. Almayı pek düşünmüyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 5 Temmuz 2018; 0:10:47 >
  • Arkadaşlar dlc türkçe olcakmı, birde ana hikaye bitmeden ikisini aynı anda oynayabilirmiyiz acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: evohan

Arkadaşlar dlc türkçe olcakmı, birde ana hikaye bitmeden ikisini aynı anda oynayabilirmiyiz acaba
    Gelmesi gerekiyor. Şuan türkçe dilde oynayanların yazdığına göre diyaloglar boşluk olarak geliyormuş. Yani dili ingilizceye çevirmen gerekiyormuş.
  • quote:

Gelmesi gerekiyor. Şuan türkçe dilde oynayanların yazdığına göre diyaloglar boşluk olarak geliyormuş. Yani dili ingilizceye çevirmen gerekiyormuş.

Alıntıları Göster
    Yani türkçe desteği olmayacak alamınamı geliyor bu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 5758596061
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.