Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (68. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam dediğinizi yaptım, ekran kartını güncelleyip nvidia’nın optimasyonlu ayarına göre oynuyorum. Oyun akıcılaştı ancak bazen mouse cevap vermiyor gibi bi his veriyor oyun 1-2 sn’liğine.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doppio

Oyunu çok beğenmiştim ancak o dövüş sistemi sinir stres sahibi yaptı ve daha fazla dayanamayıp sildim. Hele ormana girdiğin an kuman çetesi üşüşüyor ki sormayın gitsin, teke tek zor alırken hepsi bir saldırınca çok az şans oluyor. Dövüş sistemini çözen varsa bravo ama ben yapamadım maalesef.

Bunun dışında iksir hazırlama falan oldukça keyifli ve orjinal, sıkılmadan vakit geçirirsiniz keza aynı şekilde at binme mekaniği de oldukça iyi ve gerçekçi. Gece ve gündüz atmosferini de iyi yansıtmışlar.
    Dövüş sistemi gayet gercekci.. onlara bulaşmadan kacicaksin. Tıpkı gercek hayattaki gibi , ben suan en zorunda oynuyorum.. inan hastalikmi dersin.. yorgunlukmu uykusuzlukmu aclikmi nelerle baş ediyorum..Muhteşem bir oyun yapmişlar alkişliyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Hocam dediğinizi yaptım, ekran kartını güncelleyip nvidia’nın optimasyonlu ayarına göre oynuyorum. Oyun akıcılaştı ancak bazen mouse cevap vermiyor gibi bi his veriyor oyun 1-2 sn’liğine.
    Ayarlari düşürmen gerek , belliki ekran karti ve ram'in zorlaniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Dövüş sistemi gayet gercekci.. onlara bulaşmadan kacicaksin. Tıpkı gercek hayattaki gibi , ben suan en zorunda oynuyorum.. inan hastalikmi dersin.. yorgunlukmu uykusuzlukmu aclikmi nelerle baş ediyorum..Muhteşem bir oyun yapmişlar alkişliyorum :)

Alıntıları Göster
    Görev icabı o çeteyi yok etmek gerekiyor ama. Kaçmak çözüm olmuyor yani

Dövüş sistemi de aşırı gerçekçi olduğu için o çeteyi alt etmekte uzun sürüyor. Üzerine düşülmesi gereken oyun diyebiliriz biraz. Tabi şu da bir gerçek oyun dövüş mekanikleri ve atmosferi ile çok farklı. Piyasada AA diye sunulan çoğu oyunu oynayıp buna başladıktan sonra o farkı hissediyorsunuz zaten.

Ac odyssey’de leblebi gibi düşman kesip ordan oraya uçup kaçarken, KCD’ye başladıktan sonra en basit bir düşmanın bile bir vuruşta sizi indirmesi ve sizin de binbir kılıç savuruşu ile onu anca alt edebilmeniz ile şoke olabilirsiniz

• En son Hans Capon'la avcılık görevini yaptım. Yaklaşık 20 saat oynadım. Oyunu sevdim ama açılmıyor bir türlü. Şans verip devam edeyim mi bilemedim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

En son Hans Capon'la avcılık görevini yaptım. Yaklaşık 20 saat oynadım. Oyunu sevdim ama açılmıyor bir türlü. Şans verip devam edeyim mi bilemedim?
    Çok tuhaf bir yorum. Paradoks gibi bir şey.

• quote:

Orijinalden alıntı: Zebercet

Çok tuhaf bir yorum. Paradoks gibi bir şey.

Alıntıları Göster
    bende içinden çıkamadım yorumun.
  • oyunda özellikle kasaba meydanlarında anlık takılmalar oluyor fps 50 60 iken oyunun optimizasyonunda sıkıntı var gibi
  • quote:

Orijinalden alıntı: bnsera

oyunda özellikle kasaba meydanlarında anlık takılmalar oluyor fps 50 60 iken oyunun optimizasyonunda sıkıntı var gibi
    oyunda öyle bir sıkıntı var videolu sahnelerde 1080 ti'i pcimde 30-35 fps aldığım yerler vardı.

Yine de tavsiye ediyorum. Witcher gibi seri olsaymış çok efsane olurmuş aslında.
  • Oyundan çok çok memnunum, ekran kartım rx 5700 xt, grafikleri çok iyi, oynanış güzel, hikaye anlatımı-sunumu oldukça başarılı. PS4e Türkçe gelmeyince oynamamıştım pcde oynamak nasip oldu.
  • Oyunu satın almayı düşünenleriniz var ise önümüzdeki hafta Epic Store'da ücretsiz olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Oyunu satın almayı düşünenleriniz var ise önümüzdeki hafta Epic Store'da ücretsiz olacak.
    Eger bu dogru ise , Mülkemmel ben bütün dlcsiyle satin aldim.

ALMAYAN ARKADAŞLAR MUTLAKA ALSİNLAR !!! Hikayesi oyunu muhteşem... Optimasyon sorunu yok , Kasma sorunu yok.. HERŞEY tamamiyla muhteşem..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 9 Şubat 2020; 13:12:30 >
  • Oyun an itibari ile ayın 20'sine kadar Epic Games'de ücretsiz!
    https://www.epicgames.com/store/tr/product/kingdom-come-deliverance/home
  • ücretsiz dağıtılan HD Pack ne kadar fark yaratır diye merak ediyorsanız:

• Bu oyunun optimizasyonu sıkıntılı maalesef rahat bi oynanış sunmuyor, çok üst düzey bi pc falan lazım herhalde, gtx 1060 ve gtx 1070 olan 2 bilgisayarda denedik çok yüksek ayarlarda gtx 1070 fps arada 30un altına düşüyor, bulanıklaşıyor vs, gtx 1060 yüksek ayarlarda aynı şekilde.
  • ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AVB44 -- 16 Şubat 2020; 19:38:45 >
  • Arkadaşlar, ben korsan oynuyordum. Epic'den indiriyorum şimdi... Kendi save oyunumdan devam edebilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AVB44

..
    DlcLer de türkçe mi?
  • Oyuna yeni başladım.Sinematikler çok hoşuma gitti.Şuanlık oynayış hakkında konşamamam ama menüsünü biraz daha basit ve güzel yapabilirlerdi diye düşünüyorum.
  • Doppio kullanıcısına yanıt
    Mount and Blade gibi ordu kurabiliyor muyuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 6667686970
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.