Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (67. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.620
Cevap
29
Favori
100.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla ben hep o son dlc nin çevirilmesini bekledim. Bekleye bekleye sonunda gamepass e geldi oyun. Zaten dlc ler de vasatmış bir daha dlc ler için para verip de almam bu oyunu şu saatten sonra.
  • quote:

Orijinalden alıntı: keremec

Valla ben hep o son dlc nin çevirilmesini bekledim. Bekleye bekleye sonunda gamepass e geldi oyun. Zaten dlc ler de vasatmış bir daha dlc ler için para verip de almam bu oyunu şu saatten sonra.
    Dlc'ler konusunda witcher 3 Şaheser sunmuş olsada..

Bu oyunun Dlc'leri aylar gecmesine ragmen hala Türkçe cıkmadi acıkcasi Hayalkırıklıgı..
    son dlc'de cok şey geciyor diye biliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Absnthe

Ben Kontrol Ettim ? Son dlc haric hepsi Türkçe Derken ? Steam'de Öyle gözükmüyor ?
    Son DLC Türkçesi gelecekmi ? bilginiz varmi

Alıntıları Göster
    Steamde yazmıyor olabilir ama son dlc hariç hepsi bende var Türkçe.

Son dlcden önce band of bastards bile Türkçe.
  • quote:

Orijinalden alıntı: VII_outLaw

Steamde yazmıyor olabilir ama son dlc hariç hepsi bende var Türkçe.

Son dlcden önce band of bastards bile Türkçe.

Alıntıları Göster
    Ben Oyunu daha Önce 2 kez bitirdim. 3.kez oynayacagim , ama bu sefer Dlc'leri indirimde almiş halde oynayacagim. Son dlc haric hepsi türkçe Dogrumu anladim ?
    ve Sonlara Extra Dosyalari senmi kurdun yoksa ? varsa öyle birşey link alabilirsem sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MANGUTAY

Geçen yine oynuyorum. Bir göreve gideyim dedim hızlı seyahatle. Yolda olay var diye uyarı geldi. Bir bakayım dedim köylünün teki almış eline sopayı haydutluk yapmaya çalışıyor. Hayırdır dayı yaşamaktan mı bıktın demeye kalmadan alnımın çatına geçirdi odunu. Allahtan kafada şişak var. Doğradım tabi herifi. Üzerinden şarap falan çıktı. Yanıma alınca bunları ağırlık yaptı ,hızlı seyahat yapamaz olunca bir kısmını içeyim dedim. Oyunun alkol mekaniğine alışık değilim ya iki üç şişe götürdüm. Öküz Henry. İnsan bir iki yudum birşey alır. Bütün torbayı kafaya dikmek nedir Neyse yoluma hızlı seyahatle devam ederken çat diye ekran karardı bilincimi kaybettim. Gözümü bir açtım, karanlığın orta yerinde bir tane gözetleme kulesinin üzerindeyim. Kafa olmuş bir milyon. Herif öğürüp duruyor kustu kusacak.Ulan ben buraya nasıl çıktım niye çıktım diye düşünürken, bari gideyim de bir yerlerde yatayım sabaha hem stamina yenilenir hem kafayı toplarız dedim. Açtım haritayı baktım en yakın yerde bir kasaba var. Adını hatırlayamadım şimdi.Şehre gittim in cin top oynuyor. E tabi saat gecenin üçü. Hancıya gittim herif evinde uyuyor. Kapı kilitli. Ahıra gideyim belki uyuyacak bir yer vardır dedim o da yok.

En son aklıma yosma hamamcı geldi. Kapısının kilidi gevşekti tık diye açtım. İçeri girdim. Amacım kadını bayıltıp yerine yatmaktı. İki saat de olsa uyumam lazım çünkü yol gidemiyorum. Kadının dibine kadar girdim bayılttım. Tam sırtlayıp kenara alacam yanlışlıkla F ye basılı tutmuşum kadının boynunu kırıp öldürdüm. Bu olay üzerine büyük pişmanlık duydum ne yapacam ne yapacam derken şeytan dürttü yağmaladım kadını. Alkolün de etkisiyle ben artık iflah olmam deyip ana salonda uyuyan herkesi gırtlakladım. Sonra da hiçbir şey olmamış gibi yatıp uyudum. Sabah kalktığımda ise herşey için çok geçti. Pişmandım. Psikolojim bozulmuştu. Jesus ben ne yaptım dedim. Aynasızlar gelmeden kasabadan tüydüm. Yolda giderken bir rahibe cesedinin başında duran Tüccar kılıklı bir elemana rastladım. Sen mi öldürdün lan kadını deyince bu başladı suçu benim üzerime atmaya. Lan dedim ben şimdi geldim. Bu tutturdu seni ihbar edecem diye. Başladı koşmaya. Tabi durur muyum yakaladım bunu da kestim. Zaten ipimi koparmışım. Oyunun o raddesine kadar masumlara dokunmayan ben seri katil olup çıktım. O günden sonra yemin ettim. Ağazıma içki koymayacağım bundan gayrı. Oyun kanser falan ama bazen güzel role play tecrübeleri yaşatıyor oyuncuya.

Bu da böyle bir anımdır.
    "Hayırdır dayı yaşamaktan mı bıktın"

RPYE BAK YA

• Merhaba Arkadaşlar
    Benim canımı sıkan bir olay ile karşi karşiyayim bindigim attan geri inemiyorum.. böyle 3 günde bir bug olayiyla karşi karşiyayim. bunun çözümü nedir. Saveleri geriye aldigim halde bile inmiyor beni epey huzursuz etti.Bilen arkadaşlarin yardimlarini bekliyorum, Oyunum orjinal bu arada.

Not : Sorun tamamen benden kaynakliydi çözdüm.Oyunda hicbir şekilde sorunla karşilaşmadim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Absnthe -- 18 Kasım 2019; 2:7:29 >

• Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

• ürüng ayıg toyon kullanıcısına yanıt
    Ulan biz preorder aldığımız oyunu oynayamadık optimizasyon yüzünden, milletin yaptığı modlara bak arkadaş.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Gamepassteki Kingdom Come Türkçe mi? Ve Rx 5700 xt ile oynayan var mı performans nasıl?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgennyk

Gamepassteki Kingdom Come Türkçe mi? Ve Rx 5700 xt ile oynayan var mı performans nasıl?
    Oyunu daha yüklemedim ama Türkçe vardır büyük ihtimalle. 5700xt ise 1080p de sorunsuz çalışır ama 1440p için bir şey diyemeyeceğim. Ayar düşürmek gerekebilir.
  • keremec kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam indirince Türkçe durumu ile ilgili yazarsanız çok sevinirim Türkçe değilse boşuna indirmeyeyim

• quote:

Teşekkür ederim hocam indirince Türkçe durumu ile ilgili yazarsanız çok sevinirim Türkçe değilse boşuna indirmeyeyim
    Yakın bir zamanda indirip oynayacağımı sanmıyorum. Biraz uzun ve yavaş tempolu bir oyun çünkü. Oyunun Gog sürümü de Türkçe destekliyor. Windows store dosyalarının da farklı olacağını sanmıyorum.
  • quote:

Oyun Türkçe
    Optimizasyon sorunu tamamen bitti.Oyunda Kasma ve bug tarzi bütün sorunlari çözmüşler.
    benim daha önceki sorunum ise tamamen benden kaynakliydi onuda çözdüm..

Şiddetle Tavsiye ediyorum..

Bu arada bu oyunu Türkçeleştiren ekip en son woman dlc'sini Türkçeleştircekmi acaba ?
  • Oyunun cevirmenleri umarim , son dlc'ye el atar... arafta bırakmaz. Böylesi Mülkemmel oyunu..
  • düzgün bi inceleme bulamadim oynaniş olarak skyrim'e benziyor mu yoksa warband tarzı mı
    skill ağaci vs var mi
  • Absnthe kullanıcısına yanıt
    Bende normalde 40-45 fps almama rağmen takılmalar mevcut.
    Bir çözümü var mı acaba?
    Kart 1050ti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Özellikle dövüş mekanikleri çok zorlayıcı. Skyrim ile kıyaslanamaz. Onun harici klasik Rpg.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kubilay S.

Bende normalde 40-45 fps almama rağmen takılmalar mevcut.
    Bir çözümü var mı acaba?
    Kart 1050ti
    Nvidia Kullaniyorsaniz.
    Nvidia denetim masasini acin / 3d ayarlarinin yönetilmesine tıklayin. genelayarlar/programayarlari (programayarlarina girin )
    Ekle işareti ile oyunu ekleyin.Alt kısımda Baglantili Optimizasyon var Onu Acik Yapin.

Ekran Kartinin Güncel olduguna Emin olun, tekrar girin.Kasma devam ediyorsa ? Pc özelliklerini söyleyebilirmisin.. Ekran kartinin iyi olmasindan ziyade / Ram ve işlemcide mühim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-225FEBD6D

düzgün bi inceleme bulamadim oynaniş olarak skyrim'e benziyor mu yoksa warband tarzı mı
    skill ağaci vs var mi
    Oynaniş skyrim'e benzer , skill agacina gelirsek kendisine has tarzi bir yönelimi var. Şiddetle Oynamani tavsiye ederim..

Gerek Senaryosu gerek oyunun gercekligi ve Rpg faktörü seni oyunun icinden kolay kolay cıkarmayacaktir.. Sinema tadinda oyun oynayacaksin.. Böylesi efsaneyi oynamaman şanssizlik.
  • Oyunu çok beğenmiştim ancak o dövüş sistemi sinir stres sahibi yaptı ve daha fazla dayanamayıp sildim. Hele ormana girdiğin an kuman çetesi üşüşüyor ki sormayın gitsin, teke tek zor alırken hepsi bir saldırınca çok az şans oluyor. Dövüş sistemini çözen varsa bravo ama ben yapamadım maalesef.

Bunun dışında iksir hazırlama falan oldukça keyifli ve orjinal, sıkılmadan vakit geçirirsiniz keza aynı şekilde at binme mekaniği de oldukça iyi ve gerçekçi. Gece ve gündüz atmosferini de iyi yansıtmışlar.
  • 
Sayfa: önceki 6566676869
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.