Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Coimbra
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.319
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Twitch yayını üzerinden cevap verdiler. Dil dosyasını biz teslim etmek üzereyiz daha sonra çıkartıp çıkartmayacakları onlara kalmış biz bilemeyiz fakat onlar çıkartmaz iseler biz çıkartacağız dediler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 26 Şubat 2018; 20:5:42 >
  • Aynen keşke şu 1.3 yamasına yetisseydi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun Bug dolu arkadaşlar. Benim ve birçok arkadaşın Save edememe sorunu yüzünden saatlerce oynadıkları boşa gitti. İyi patch gelene kadar bekleyin derim.
  • Sınırsız save modunu kullanın arkadaşlar. Görevlerde bug'a girebiliyorsunuz ve sık sık save yapmadan bu oyun oynanmaz.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    Hahaha...Topu çevirmeye başladılar yine......

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    resmi resmi resmi diye günlerce yazdılar şimdi onlar çıkartmasa bile biz kesin çıkartacağıza döndü

birde en geç 15 gün dendi , şuan ise yaklaşık 20 gün oluyor galiba

yani yine klasik oyunçeviri kalitesi
  • 1.3 patch ne zaman gelecek bilgisi olan varmı acaba .? Sanırım Türkçe yama işi başka bahara kaldı
  • nvidia 391.01 güncellemesinden sonra baya bir fps artışı oldu sanki
    oyunu sevdim ama düşmanları biraz kolay öldürüyorum ve para toplamak da kolay Burak isimli arap atını aldım 2000 liraya
  • ah oyunçeviri ah daha bugüne kadar 1 kere dedikleri zamanda yama çıkardıklarını görmedim, yine şaşırtmadılar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ah oyunçeviri ah daha bugüne kadar 1 kere dedikleri zamanda yama çıkardıklarını görmedim, yine şaşırtmadılar.

1.3 yaması bekleniyor o çıktığında Türkçe dil gelmez ise muhtemelen çoğu kişi laf yapmaya başlayacaktır. Verilen söz bu yöndeydi keza 2.haftayı geçmiş bulunmaktayız zaten.
  • Sanırım 2014 yılında açılmıştı oyunun Kickstarter'ı gerçekten bu süreyi iyi kullanıp sözlerini tutmuşlar.

• ne bi açıklama var. nede başka bişe. Emeklerine çok büyük saygım var. Ama bari 2 hafta demeselerdi. İnsanlar beklenti içine giriyor. Neyse yapacak bişe yok. Sabırsızlıkla beklemedeyiz. :))
  • Yaza kadar çıkarsa şükredin.
  • baştan yanlış yaptılar hiç söylemeyeceklerdi, kimse bilmeyince bu problemlerde çıkmayacaktı, reklam yapalım derken batırdılar, elbet çıkar ama bu kadar tartışma sıkıştırma yaşanmazdı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

baştan yanlış yaptılar hiç söylemeyeceklerdi, kimse bilmeyince bu problemlerde çıkmayacaktı, reklam yapalım derken batırdılar, elbet çıkar ama bu kadar tartışma sıkıştırma yaşanmazdı..

Sıkıntı zaten bu konudan çıktı bir beklentiye soktular insanları, oyuna başlayacaklarda yamayı bekledi.
  • oyunda dokular geç yüklenme sorunu var değilmi, çok fazla stuter olmasına neden oluyor buda maalesef
  • Enis Kirazoğlu şöyle bir video yapmış, almayı / oynamayı düşünenler göz atabilir:

• arkadaslar oyunu yan gorevlerle 100saat civari oynayip bitirdim,guzel bir oyun yapmislar, tavsiye ediyorum
    oynayacakalara birkac kucuk onerim olacak,
    -eger save sistemi degismeyecekse,uygun fiyatla save potion yerine (saviour schnapps) kendiniz chemical benchlerden olusturun,1dk aliyor,herblerin fiyatlari uygun,direk save potion 100civari iken bunu yapmak 6-7coin civarina geliyor,oturdum 30tane kaynattim ben oyun sonuna kadar 3-5 takviyeyle yetti.
    hadi tarifi de yazayim
    benche geldiginizde nettle ve belladonnayi rafa koyun, sol taraftan wine(sarap) tiklayip kazana dokun,1adet nettle icine atip 2tur kaynatin(q tusuna basarak)sonra belladonnadan 2 tane alip mortara koyun pestle ile ezin(belladonnayi karabiber gibi cekiyoruz)sonra atin onuda kazana bir kez daha kaynatin(q tusu) sonra yine sol taraftan bir sise alip kazana dogru tutup e tusuna basili tutun islem tamam.
    eger alchemy skilli 10yaparsaniz otomatik uretime de basliyorsunuz.
    -ozellikle bandit kamplarina saldirmadan mutlaka kaydedin 3-4 kisi saldirdiginda beklenmedik bir kombo yiyip olebiliyorsunuz.
    -oyunun basinda biraz vakit ayirip 2-3 treasure chest bulursaniz guzel itemlar savaslari cok kolaylastiriyor.
    -rattay upper gatedeki arenada antremani bol tutun kilic, defence, warfare gelsitirin mumkun oldugunca.

• Çeviri beklemeyin bence. Steam'de oynadığınızda Shift+tab yapıp bilmediğiniz kelimeleri aratıp çevirin. 5sn'nizi alır. İngilizcenizi geliştirirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zero2900

Çeviri vs yok hikaye anlattı oyun çeviri. Firmanın haberi yok. Bunlar firmadan para alırız diye show yaptı. Firma kabul etmedi. Çevrilmiş bir şey de yok. Dediğim gibi hepsi bir reklamadı. Şuan çevirmeye başladılarsa bilemem 1.5 seneye anca hazır olur. Kısaca GG... siz oyunu oynayın oyun çeviri felan hikaye.

haklı olma ihtimalin çok yüksek..
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.