Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.615
Cevap
29
Favori
100.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
32. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lauc Umut

Ahanda yazıyorum....

PATLAYACAKKKK.....

Videolarda patlak duruyo ki zaten
  • Oğlum adamı heyecanlandırmayın türkçe çıkıcak falan diye, umuda kapılıp hüsranla bitmesin sonu Daha kickstarter başlamadan önce bile takip ediyordum oyunu vallahi türkçe olursa basar alırım direk.

Tek korkum combat sistemi onun haricinde herşey çok güzel gelişti, birde şu bende UI tasarımcı olarak ui tasarımcısı değişseydi :D inventory ok farklı bir tarz ama böyle çok eski duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wight Lord -- 2 Şubat 2018; 10:55:33 >
  • Beyler hayırlı olsun oyun PC tarafında Türkçe olacak. Umarım konsolu es geçmezler.

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 2 Şubat 2018; 13:16:24 >
  • İlk duyurulduğundan ilk alpha'sına kadar oynadım ama gelişimi ve inanılmaz derecede kötü optimizasyonu yüzünden beklemekten ve oynamaktan vazgeçtiğim oyundur kendisi
    Belki de 0.9 mu ne o alpha'sının 90012 kez oyundan atması, hata vermesi ya da oynatmaması yüzündendir, bilemem..

Ha çıkınca bi oynayışına, buradaki yorumlara bakarım ama alma şimdilik ihtimalim sıfır.
  • 89 TL, Türkçe var. Artık 'Türkçe yok, oyunlar ayarlanmıyor Türkiye'ye göre' diyen korsancı arkadaşları bekliyoruz.
  • Türkçe desteği ile gelirse alır oynarım ben, fiyatı da makul.
  • Türkçe dil desteği olmasına çok sevindim. Beklediğim bir oyundu.
  • Bende sordum az önce cevap verdiler. Kesin olarak Türkçe artık

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]
  • umarım bu haber üzerine gerekli destek verilir ben çok yakında ön siparişi geçiyorum
  • PC ye Türkçe getirip PS4 getirmemezlik yapmazlar herhalde saçma olur bence..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • inciteen kullanıcısına yanıt
    Harika bir haber
  • 1 saatlik gameplay yayınlanmış ama almanca biraz baktım adam bir yerde kamerayı hızlı çevirince takılmaların olduğundan falan bahsediyor sanırım sonra bizdeki tam sürümü değil falan da diyor da o tam sürümde de değişmez büyük ihtimal

bu oyunla ilgili tek sıkıntı performans olacak gibi

• Ön siparişi verdik bakalım beklentileri karşılar umarım.
  • Karakterlerin yüz animasyonları gayet iyi olmuş,çok uğraşmışlar belli.
  • Güzel görünüyor cidden de oyun. Mount and Blade kendini iyice unutturmuşken iyi bir çıkış yapacak gibi duruyor. Alıp oynayacağımı bilsem alırdım da iki saat oynayıp unutacağım oyunu Witcher 3 veya Gta V'te olduğu gibi.
  • Oyun türkçe altyazı ile geliyormuş. Önsiparişi geçtim. Tek sıkıntı OyunÇeviri'nin yapması. Umarım eskisi gibi performans gösterirler.

http://www.oyunceviri.com/devam-eden-projeler/kingdom-come-deliverance-resmi-turkce-yama-calismasi/
  • Ön sipariş verdim. Beklemedeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sabah verdim ön sipariş ve tek istediğim temiz 30 fps fazlasında gözüm yok yeter ki oynaya biliyim 2 yıl önceki beta 20-30 fps arası gidip geliyor
  • Alınır.
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.