Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.616
Cevap
29
Favori
100.402
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun diğer sitelerde 71 lira civarı. Al diye şeytan dürtüyor.
  • Oyun yarın öğlene doğru çıkacak fakat Türkçe yamasının uyarlanması sanırım 1 hafta sürer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BR9

Oyun yarın öğlene doğru çıkacak fakat Türkçe yamasının uyarlanması sanırım 1 hafta sürer.

resmi olarak eklenmesi 1 hafta sürecekse yine iyi valla
  • yarın sabah 11 de açılacak pre load olmazsa bir 10 saatte indirmesi

türkçe yamada büyük ihtimal bir sonraki büyük patch ne zaman gelirse o zaman eklenir oyunçeviriye test etmek için kopya vermediklerini varsayıyorum o yüzden onlarda anca yarın test etmeye başlarlar
  • Türkçe dil desteği hangi gün gelecek bilgi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Türkçe dil desteği hangi gün gelecek bilgi var mı ?

oyunçeviri daha yama bitmedi dedi en kısa sürede eklemeye çalışacağız diyorlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

quote:

Orijinalden alıntı: xX.3B.Xx

Türkçe dil desteği hangi gün gelecek bilgi var mı ?

oyunçeviri daha yama bitmedi dedi en kısa sürede eklemeye çalışacağız diyorlar

Resmi çeviri olacağı için yakın zamanda çıkacaktır ama bi tarih verseler de ona güvenip oyunu satın alsak. İnceleme puanları gelmedi mi oyun sitelerinden?
  • Önsipariş ile oyunu satın aldım,yalnız az önce yapımcı firmaya mail attım ne zaman eklenecek Türkçe diye, malesef eklenmeyecek cevabını verdiler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9856402CE -- 12 Şubat 2018; 19:8:58 >
  • yama işi yalan oldu heralde bütün türk oyunculara aynı cevabı veriyorlar
  • Yapımcı firmanın haberi yoksa bu çeviri resmi değil heralde?
  • eğer yapımcı hala öyle diyorsa oyunçeviri yaması resmi olmayacak ve korsan olarak paylaşacak demektir.Ps4 işi de yalan olur o zaman.

Her türlü alıp türkçe oynayacağım tabiki de ama keşke böyle yapımları resmi görseydik
  • ön yükleme açıldı 31.7 gb HYPE
  • Türkçe yama çıkana kadar oyunu yalayıp yutmuş olacağız muhtemelen.
  • Arkadaşlar acaba oyunceviri bizleri trollüyor olabilir mi.

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU]

"Birkaç kişi bunu sordu, ancak ne yazık ki bilgiler doğru değil. Üzgünüm ama oyunun Türkçe yerelleşmesi olmayacak."

Olarak bir cevap aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BR9 -- 12 Şubat 2018; 22:50:0 >

• quote:

Arkadaşlar acaba oyunceviri bizleri trollüyor olabilir mi.

"Birkaç kişi bunu sordu, ancak ne yazık ki bilgiler doğru değil. Üzgünüm ama oyunun Türkçe yerelleşmesi olmayacak."

Olarak bir cevap aldım.

Birileri d...ak mı geçiyor, ne oluyor arkadaş, bi var bi yok?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jacques Reverdi -- 12 Şubat 2018; 23:9:43 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

quote:

Arkadaşlar acaba oyunceviri bizleri trollüyor olabilir mi.

Olarak bir cevap aldım.

Birileri d...ak mı geçiyor, ne oluyor arkadaş, bi var bi yok?

Oyunceviri resmi bir şekilde var diyor. Bu kon uhakkında herkese ciddi ciddi cevaplarda veriyor. Fakat oyun yapımcıları böyle bir şeyin olmadığını ve pek çok sorulmasına rağmen kesinliklede olmayacağını söylüyorlar.

Oyun yapımcıları söylememekten yana sürpriz yapmaya çalışıyorlar gibi bir şey geldi aklıma lakin çok saçma bir şey neden uğraşsınlar.

Acaba oyunceviri bizleri mi trollüyor bunu yapıp sonra şaka yaptık diyip sistemi kapatıp gitmesinler.

• BR9 kullanıcısına yanıt
    Oyun şirketi yok diyorsa resmi gelmez zaten ama umarım oyun çeviri bireysel olarak kendi yapıyordur diyeceğim ama oyun çıkmadan nasıl çeviriye başladı bu adamlar o zaman?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jacques Reverdi

Oyun şirketi yok diyorsa resmi gelmez zaten ama umarım oyun çeviri bireysel olarak kendi yapıyordur diyeceğim ama oyun çıkmadan nasıl çeviriye başladı bu adamlar o zaman?

Hocam işin garip yani her şeye cevap veren oyunceviri bu sorumuza cevap vermiyor. Bende sordum bir başkasıda sordu fakat yok kesinlikle cevap vermiyor.

Şaka bir yana Oyuncevirinin'de bizi trolleyeceğini sanmıyorum ben.
  • BR9 kullanıcısına yanıt
    oyunçeviri CM ile iletişime geçmiyor yerelleştirme ile ilgilenen birimle iletişime geçiyor o yüzden böyle bir karışıklık olmuş olabilir CM de önünde olan bilgiye göre gelmiceğini söylüyor daha çeviri teslim etmemişler o yüzden onların kesin bir şey konuşmaması normal
  • yapımcılar bu kadar kesin konuşuyorlar ama oyunçeviri oyunun nasıl konuşma textlerini alıp çevirmiş?

ya oyunçeviri bizle dalga geçiyor ya da yapımcıların kafası güzel .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 12 Şubat 2018; 23:30:1 >
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.