Şimdi Ara

Kingdom Come: Deliverance (2018) [PC ANA KONU] (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.584
Cevap
28
Favori
99.365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar üzücü bir haberim var Warhorse stüdyoya mail yollamıştım konsol platformu için Türkçe dil desteği ile ilgili ve aldığım yanıt olumsuz yani konsollarda Türkçe dil desteği bulunmayacakmış ne yazık ki. PC konusu da olsa paylaşmak istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 6 Mart 2021; 17:14:35 >
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Abi çok saçma değil mi ya? PC'ye geliyorsa neden konsola gelmiyor ki? Ne kadar zor olabilir ki şöyle oyun yapıyorsun ama dil ekleyemiyorsun.
  • Böyle bir ayrımcılık yapılıyor olması üzücü malesef. Bir anlam veremiyorum ben de.
  • konsol sahibi değilim ama bu ayrım hiç hoş olmamış

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bekleyeceğim, eğer resmi olarak Türkçe dil ile çıkartırlarsa şlak diye Steam'den parayı basıp alacağım ama yoksa, selam olsun torrent.
  • Bu oyunda bir türlü içime sinmeyen bir şeyler var. Hani vadettiklerine bakıyorum çok iyi. Ama bir de yayınlanan videolarına bakıyorum. Bir yavanlık var. Kendini tekrar edecekmiş gibi bir his doğuyor içime. Daha önce herhangi bir oyuna ön sipariş vermedim. Oyun çıktıktan sonra deneyip sonra oyunu iade edip paramızı alamıyoruz sanırım. Hani şimdi Türkçe dil desteği de olacakmış o açıdan bir şans vereyim diyorum ama bir yandan da oyun patlayacakmış gibi duruyor. Bilemedim.
  • MANGUTAY kullanıcısına yanıt
    Sonuçta indie bir oyun. Yani bağımsız yapımcılar tarafından geliştirilen bir oyun. Dolayısı ile kendini bir noktadan sonra tekrar edecektir diye düşünüyorum ben de.

• Omer687 kullanıcısına yanıt
    bağımsız yapımcı tarafından geliştirilmesiyle ne alakası var ? indie oyunlar diğerlerinden bin kat daha iyi bu adamlar işini ruhuyla yaparken diğerleri para için yapıyor içinde büyü sihir olağanüstü yaratıklar olmadığı için yavan gelmiştir yoksa bu oyun kendi içinde acayip kapsamlı olay öldür ilerle tarzı değil
  • Orası öyle kesinlikle katılıyorum benim demek istediğim bağımsız geliştiricilerin bir firmanın bünyesi altında olmamalarından ötürü imkanlarının kısıtlı olması aslında.

• Lisans mevzusu var konsollarda. Her dil için tekrar yama-kontrole yollaman gerekiyor ve bunu her yaptığında belli bir ücret talep ediyor Microsoft ve Sony ...

Tamamen bürokrasi yüzünden maalesef. Yoksa 10 mb'lık dosya... Ama ilerleyen günlerde ekleyebilirler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurtleTut

Lisans mevzusu var konsollarda. Her dil için tekrar yama-kontrole yollaman gerekiyor ve bunu her yaptığında belli bir ücret talep ediyor Microsoft ve Sony ...

Tamamen bürokrasi yüzünden maalesef. Yoksa 10 mb'lık dosya... Ama ilerleyen günlerde ekleyebilirler.

PC'de oynama şansım yok maalesef, yamanın gelmesini bekleyeceğim o sıralar oyun oturur sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Sonuçta indie bir oyun. Yani bağımsız yapımcılar tarafından geliştirilen bir oyun. Dolayısı ile kendini bir noktadan sonra tekrar edecektir diye düşünüyorum ben de.

Warhorse firması Mafia 1'in yapan çekirdek kadrodan insanlar. Mafia 2'yi 2K tarafından desteklenerek yapıldığında ne olduğunu gördük oyunu kırptılar sırf DLC ile satmak için. O yüzden bağımsız olarak çıkartacakları bu oyunda dağıtımcı baskısı olmadan daha özgürce vereceklerdir içerikleri.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Faltuner

bağımsız yapımcı tarafından geliştirilmesiyle ne alakası var ? indie oyunlar diğerlerinden bin kat daha iyi bu adamlar işini ruhuyla yaparken diğerleri para için yapıyor içinde büyü sihir olağanüstü yaratıklar olmadığı için yavan gelmiştir yoksa bu oyun kendi içinde acayip kapsamlı olay öldür ilerle tarzı değil

Oyunda bir şeyler eksik hocam bana göre. Yani oyun açık dünya oyunu bildiğimiz üzere. Üstüne bir de RPG. Şimdi bu ikisi birleştiği zaman çok sağlam bir görev çeşitliliği olması lazım iyi bir oyun diyebilmemiz için. Ben steamdeki trailerları izledim. Ana hikayesi her ne kadar klişe olsa da iyi duruyor. Ama bir de oynanış videolarına bakıyorum. Gösterdikleri şeyler bana çok önceden planlanmış, sırf trailerlarda gösterilmek için yapılan, büyük oranda da oyunda pek fazla görmeyeceğimiz olaylar gibi geldi.Mesela videolarda bol bol kalabalık savaş sahneleri görüyoruz. Sonra dönüp oyunun dövüş sistemine bakıp bu şekilde nasıl o savaşları oyuncuya oynatacaklar diye merak ediyorum. Hani mesele içeriğinde fantastik ögeler olmaması falan değil. Onlar olmadan da zengin içeriği olan oyunlar çıkarılır. Umarım oyun iyi çıkar da adam gibi bir medieval-rpg oyunu oynarız.

• Pc de kesin olarak Türkçe çıkacak mı oyun?
  • sırf oyun türkçe çıkacağı için bile alınması gereken bir oyunken bir de dağıtımcısı aral olmadığı için fiyatı sadece 89 tl.
  • gerçek olup olmadığını anlamak için baya bir bakmak gerekiyor özellikle ikincisinde

• Combat sistemi yüzünden oyundan soğudum. Resmen bütün fightlar 2 adamın birbirine gözlerini dikip kılıç sallamasi üzerine tasarlanmış. Bu oyunun sonu For Honor gibi olacak gibime geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

quote:

Orijinalden alıntı: Omer687

Warhorse firması Mafia 1'in yapan çekirdek kadrodan insanlar. Mafia 2'yi 2K tarafından desteklenerek yapıldığında ne olduğunu gördük oyunu kırptılar sırf DLC ile satmak için. O yüzden bağımsız olarak çıkartacakları bu oyunda dağıtımcı baskısı olmadan daha özgürce vereceklerdir içerikleri.

Bu bence firmadan değil günümüzün oyun piyasasından kaynaklanıyor, PS aldık burada bile tam oyun yok, abi tam oyun yapın ya pahalı satın ama tam çıksın.

• Az kaldı çıkışına ön siparişi verdim heyecanla bekliyorum. Umarım çıkışıyla birlikte Türkçe dil desteği gelir.

Firmaya tekrardan bir mail atacağım merak ettim tam olarak.
  • oyun haber siteleri resmi türkçe yama gelecek diye haber yapmasına rağmen yapımcıya sorulduğunda türkçe altyazı olmayacak demesi bir tuhaf.

Umarım resmi olur ve ps4 içinde gelir ne diyelim göreceğiz oyun çıkınca bakalım olayın aslı neymiş
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.