Şimdi Ara

King Kong vs. Godzilla (2020) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
198
Cevap
3
Favori
10.070
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: melkor23

Çocuk filmi olmuş, Adam Wingard'dan zaten bir beklentim yoktu ama bu kadarını da beklemiyordum. İlk filmin bir ağırlığı vardı, ikinci filmde bunu kısmen bozdular fakat bu filmde ise iyice suyunu çıkarmışlar. Kurgu da berbat olunca çekilmez hale gelmiş, bir de Godzilla ve Kong'a insansı tepkiler verdirmeye uğraşmışlar, manasız bakışmalar, artistik kaçışlar falan yapıyorlar artık ne gereği varsa, sadece dövüş koreografisi anlamında başarılıydı bence ama onun da tadı damağınızda kalıyor.

Bu bahsettiğin insansı tepki konusu kong üzerinde çok fazlaydı, Kendi filminin aksine daha kararsız ve çekingen bir yapıdaydı sanki, İki yaratığın arasındaki güç farkını güzel yansıtmışlar bence, Benim en çok beğenmediğim şeyler birincisi çok fazla gereksiz rengarenk ışık gösterileri ve amacı olmayan 3-4 karaktere sırf vakit kazanmak için sahneler eklemeleri olmuş, Yani konu var ama gereksiz şeylerle uzatılması uzaklaştırıyor izleyeni bu konuda.

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

Spoiler,

mesajı görmek için tıklayın.
    yürü köyüne mi? kong olmasaydı godzillanın 2 dakikalık ömrü vardı, mecha ağır şamar oğlanına çevirdi godzillayı.

Alıntıları Göster

Spolier....spolier....spolier....spolier......

Spoiler,

40 yaşında adamım ,fantastik bir flimde senin baban benim babamı döver mevzusuna döndürmek komik oluyor biraz ama vakit geçiriyoruz işte :).pandemide zaten kafayı cozuttuk böyle şeylere karşı değilim valla :p.sanki Kong teke teke flimde yarattiklari mechagodziyle versus atsa aynı dayağı yemeyecekti. İlk sahnede 5000 km uzaktan kongun kokusunu alıp mekan basan godzi kongun ölü numarasını yedi bastı gitti,hadi ona bişe demiyorum su altında kongun hiç şansı yok teknik olarak zaten,uçakların savaş gemilerinin yardımıda saymıyorum.karadadaki savaş bir tokat godzi bir tokat Kong al gülüm ver gülüm giderken sonunda godzi zivanadan çıkıp tokat manyağı yaptı kongu.gogsunu delik deşik etti,yatırdı yere verdi kuskuyu .gebertecekken muhattabim değilsin,git işine dedi şafagina bağışladı bastı gitti.yoksa kongun helvasını yiyorduk hepimiz.

Spoiler,

Bu arada transformers çekerler ,uzaylı makineleri liseli ergenler kurtarır,iki dev titan kapisir bir kezban,iki dombik ikisini kurtarır.ne anliyolarsa.şu flimde şu kız ile yanındaki sebeklere ayırdıkları her kare flimi geriye götürmüş .sadece i sahneleri cikarsalardi flim daha güzel olabilirdi.onu yapsalardi bunu yapsalardi demiyorum bak
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt

işte demek istediğim tamam zilla yendi ama öyle fena harcadığı bir durum yok. kong çok iyi mücadele verdi hatta kavga başa baş gitti diyebiliriz. bir iki hamleyi ıskalamasa godzillayı öldürebilirdi.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

işte demek istediğim tamam zilla yendi ama öyle fena harcadığı bir durum yok. kong çok iyi mücadele verdi hatta kavga başa baş gitti diyebiliriz. bir iki hamleyi ıskalamasa godzillayı öldürebilirdi.

Spolier...spolier...spolier...

Spoiler,

İşin geyiği bir kenara daha ilk flim cekilirken herkesin ortak kanısı bu iki karakterden birini harcamazlar ,batman-spo geyigine doner ya destroyah yada mechagodziye karşı birleşirler savı doğru çıktı,fragmanlarda da megagodzi kesinleşince filmin malesef gazi kaçtı.boyle olcagini bildiğimden hedef flimim direk rodan oldu benim.onu bekliyorum açıkçası.insallah seriye mechagidorah ile devam etmezler boku çıkar.konga da bir ara King unvanını vermeleri lazım .ve yukarda transformers örneğini vermistim.mechagodziyi ele geçiren gidhorah in zihni olayı bildiğin megatron-galvatron un çakması olmus
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Filmi izledim. Çerezlik, vakit geçirmelik bir film olmuş. Aksiyon sahneleri ve efektleri çok beğendim. Bu filmin en büyük problemi gereksiz mizahi karakterler, çocuklar yaratarak hikayeye yapaylık katmaktı açıkçası. Filmin en olgun olabilecek yerlerinde karakterler çok gereksiz espriler yaparak işin bu atmosferde olabilecek olgunluğuna ket vuruyorlar.

• Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt

transformer ne ne değil bilmez atar tutarsın filmler olmamış ki... animasyon serilerin alakası yok... hatta ilk seri ile alaka 0... King Kong vs Godzilla için muhtemelen filmi izlemeden yorum yapmak hata olur... ters köşe yaparlar...

• Godzilla artık baydı ve kingkong la karşılaşması ayrı bir saçmalık.
  • Koskoca King Kong'un hayatını defalarca insanların kurtarması bir tek beni irrite etti sanırım. Hatırladığım kadarıyla bu sahneler:

Spoiler,

Gemi ters dönmüşken zincirlerin açılmasıGodzilla Kong'u denize sürüklerken bomba atılmasıGodzilla öldü sansın diye geminin faaliyetinin durdurulmasıKing Kong'a CPR yapılmasıMechagodzillayı bir süreliğine etkisiz hale getirmeleri
  • Dün itibariyle Godzilla vs. Kong ile Monsterverse evrenini şimdilik bitirdik. Dört film de izlenesi. Görsel efekt ve CGI sırıtmıyor, gayet yerinde. Türü sevenleri memnun eder. Özellikle bu dönemde. Kong'u bayağı sevdim ama solo filminin aksine burada bayağı bir ikinci plana atılmış ve tabiri caizse ezik, evcil maymun göstermişler. Bir de PJ'nin çektiği King Kong'u izleyelim bakalım.

Üst mesajlarda okuduğum kadarıyla Rodan filmi de gelecekmiş sanırım. 3. filmde bayağı sevmiştim kendisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 3 Nisan 2021; 18:7:2 >
  • önceki filmlere göre ağır çöp oldukça sıkıcı

• Godzillada kong da saçmalamaya başladı. Skull İsland gayet güzeldi, ama saçmalamaya başlayan godzilla serisine dahil ederek güzelim kong da rezil ettiler.

• İzlemeyin izlettirmeyin...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ugah6aiw

transformer ne ne değil bilmez atar tutarsın filmler olmamış ki... animasyon serilerin alakası yok... hatta ilk seri ile alaka 0... King Kong vs Godzilla için muhtemelen filmi izlemeden yorum yapmak hata olur... ters köşe yaparlar...

Neyi atıp tutuyorum yahu.sinema köşesi burası,transformers in animasyonu sinemaya geldi de haberimiz mi yok.sinematik evreni tartışıyoruz burda,çizgi roman yada animasyonu değil.iki seride de insanların heleki sümüklü ergenlerin işin icine cıvık bir şekilde dahil edilmesi fazlası ile irrite edici.ha bu flimler ağırlıklı kitlesi belli bir yaş düzeyine etki ettiğinden elbetteki insan figürü eklenmesi normal ,ama daha iyi yedirilebilirdi,bu flimi izledinmi bilmiyorum ,godzi ile kongun mecha ya karşı mücadelesinde insanların(3 tane idiyot) un günü nasıl kurtardığını görsen yerlere yatarsın.hadi kurtarma sahnesini geçtim ,3 unun flim boyunca sahneleri flimden çıkar flim 1 Gr geriye gitmiyor .gereksiz ve leş

• Uzun uzun değerlendirmeye gerek yok. Film 3-4 tane CGI varlığın birbirlerine dalmasından ve 2 tane ergenin anlamsızca Dünya'yı kurtmaya çalışması ama aslında hiçbir boka yaramamaları üzerine kurulu. Görselliği dışında hiçbir şeyi olmayan bomboş bir yapım. Hatta neon ışığı tarzı efektleriyle bir o kadar itici olmuş bir film. Godzilla izlemek isteyen 1998 yapımı olanı izlesin buna bin basar. En azından mantık çerçevesinde yazılmış bir senaryosu var.

• quote:

Orijinalden alıntı: GeraltofRiviaCiri16

Bu mesaj silindi.

kongun yenmesi saçma olur diyenler, 1960'lardaki godzilla vs kong filmine bakın derim. Kong yeniyor o filmde. o kadar yapımcı saçma olur diye düşünmemiş mi acaba  

• Diğer 2 godzilla filmini izlemeden bu filmi izledim. Filmi beklentim olmadan izledim ve izlerken zevk aldım. Cgi başarılı buldum. Sadece şu kısmı anlamadım.

Kong filminde King Kong adadaydı. Bunda bir tesiste tutuyorlardı. Ne ara getirdiler ben mi kaçırdım o sahneleri?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Film HBO'da rekor izlenmeye ulaşmış ilk 4 gün itibariyle. ZS Justice League'nin rekorunu da kırmışlar, izleyenler tarafından beğenilmemesine rağmen.

• Film muhteşemdi. Ama takmış bazıları 3 tane ergen olayına

Bence bu filmi bu kadar ağır eleştirenler açık açık marjinal olmaya çalışıyorlar kendilerince

Spoiler,

Herşeyi geçtim Kong ve Godzilla'nın birleşip Mechagodzilla'yı ezmelerini de mi beğenmediniz be?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biotin. -- 8 Nisan 2021; 23:19:8 >
  • bu arada merak ettiğim birşey?

Spoiler,

mechagodzilla kontrolden çıktıktan sonra nasıl kendi kendini yönetti? Yoksa King Ghidorah'ın zihni mi devreye girdi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bobsantino

Diğer 2 godzilla filmini izlemeden bu filmi izledim. Filmi beklentim olmadan izledim ve izlerken zevk aldım. Cgi başarılı buldum. Sadece şu kısmı anlamadım.

Kong filminde King Kong adadaydı. Bunda bir tesiste tutuyorlardı. Ne ara getirdiler ben mi kaçırdım o sahneleri?

Spoiler,

O tesis de yaşadığı adadaydı. Adadan dışarı çıkıp, Godzilla onu bulmasın diye, adada tekrar sanal bir ada kurup, hapsetmişler. Antarktika'ya götürürlerken de yolda karşılaşıyorlar zaten.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.