Şimdi Ara

King Arthur: Legend of the Sword (2017) | Charlie Hunnam | Guy Ritchie (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
2
Favori
4.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Filmden az önce çıktım. Fragmandan da anlaşılacağı üzere Mad Max gibi, özgün bir tarz yakalanmak istenmişti. Bunu biraz başarmışlar. Öyle ki, bazı sahne geçişi, çekim açıları ve bunu destekleyen müzikler kelimenin tam anlamıyla eşsizdi. Ama bu tür sahneler hem kısa sürüyor hem de filmin küçük bir parçasını oluşturuyordu. Olay örgüsü çok hızlı geliştiği için fazla derinleşemese de genel olarak fena bir film olmadığını söyleyebilirim. 3/5
  • Ben beğendim filmi çok güzel olmuş hiç sıkılmadım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler çok ciddi söylüyorum koşun sinemaya. Cevahir MPX'de izledim bugün film efsane olmuş. Hani konu çok klişe ama öyle güzel işlemişler ki beğenmemek elde değil. Özellikle 3D izleyin ben hayatımda böyle aksiyon sahneleri görmedim inanılmaz gaza getiriyor.
  • Yorumlardan sonra gitmeye karar verdim filme Eğer film gerçekten iyiyse bu box office rakamları çok acımasız olmuş ya daha ilk filmden yazık olacak gibi seriye
  • _THANOS_ _ kullanıcısına yanıt
    Dediğinize katılıyorum hocam film mükemmel olmuş filmde daha ne arıyorlar anlamıyorum

• 3d guzeldi.. ama film kotu

• bazı sahneler çok basit ve hızlı geçilmiş açıkçası beklediğimden çok düşük geldi film. ayrıca david beckhanmı yanlış görmedim değilmi, ilk baya şaşırdım sonra benzettim heralde dedim olsaydı filmin ileri sahnelerinde yine olurdu dedim çıkmadı birdaha. sahne geçişleri ve müzikler etkileyiciydi ama çok daha iyi film yapabilirlerdi gerçekten bazı sahneler yavan kalmıştı.
  • Fena olmamış. Devam filmi çekilebilecek bir film olduğunu düşünmüyorum, eğer çekilirse ben izlemem.

6/10
  • Yorumlara bakılsa hiçbirşey alınmaz bu hayatta:)

3d film oldumu her türlü gideri oluyor müzikler ve efektler baya iyi filmde.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Filmden yeni geldim ve beğendiğimi söyleyebilirim. Film konu olarak çok basit ama çok eğlenceli, sıkılmadan vakit geçirmelik izlenebilir bir film olmuş. 3d dublajlı olarak izledim hem görsellik olarak hemde dublaj olarak çok iyiydi. Eksik ve eksi yanları olarak film iyi bir giriş yapmasına rağmen çok kolay tahmin edilebilir bir şekilde ilerliyor. Sonu ise oldu bittiye geliyor. Filmi izlerken birçok filmden esintiler hissediyorsunuz. Ayrıca filmin müzikleri gerçekten çok güzel ama bu tarz epik olabilecek bir filme bu müzikler kesinlikle uymamış. Film birçok güzel parçadan bir araya gelmiş ama bu parçalar ahenkli olmamış bu da biraz absürt kaçmış. Son olarak sinemada izlesenizde izlemesenizde olur tarzında bir film.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m3tsis -- 19 Mayıs 2017; 0:48:51 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ciddi beklenti içine girilmezse zevk alarak izlenebilecek bir yapım olmuş,ayrıca müzikleri çok iyiydi

7/10
  • Film efektleri güzeldi, kılıç sahneleri hakkını veriyor az buz. Müzikleri fena değildi. Oyun gibi bir film izledim ne diyeyim.
  • Filmi beğendim, kılıcın hakkını veren gelmiş geçmiş en iyi film olmuş bence.

Senaryo işlenişi çok güzel, kılıcın gücünü efektlerle çok iyi vermişler.

Oyuncular göze hitap eden tipler, jude law, charlie hunnam, eric bana, dimjin honsu bunları zaten epeydir izliyoruz. Yanlarına da yeni nesil dizilerden doğru yıldızı parlayan adamları koyunca güzel olmuş.

CGI olabildiğince başarılı. Çerezlik, ailece izlenebilecek ortalamanın üstü bir film.

Aklıma yatmayan bir kaç şey oldu.

Çocukla büyücüyü kaçırıyorsun, peki neden istek üzerine kolayca geri bırakıyorsun? elinde koz varken böyle güçlü büyücü bırakılır mı, sırf bu yüzden büyücünün gücü her şeyi değiştirdi.

Güya gücün muazzam artıyor ama elinden gelenin en iyisi fireball atmak mı? Sadece kontrat yaparak mı sihir yapabiliyorsun?

Niye emrinde hiç mage yok?

Fragmanı ilk izlediğimde zaten gidecektim, kaçarı yoktu, woodkit çok iyi müzik yapıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rindaman -- 21 Mayıs 2017; 11:48:45 >

• Ben çok beğendim nedense. Büyük emek var.

Bu arada amcasıyla olan kılıç sahnesini kaç günde hazırlamışlardır acaba? Bayağı iyiydi sahne efekt vs. yönünden.

• 3 boyutu guzeldi. Aksiyon sahneleri hizli ve kaliteliydi. Gel gelelim film bence olmamis. Cok buyuk beklentim vardi tam bir hayal kirikligi. Orta karar bir filmden oteye gidemez.

• ffinallerim olmasa gidicem. kaçına kadar kalır vizyonda sizce

• quote:

Orijinalden alıntı: Jersey Devil

ffinallerim olmasa gidicem. kaçına kadar kalır vizyonda sizce

FF hala vizyonda, bu çıkalı da 2 hafta falan oldu galiba. Kalır hocam 2 hafta daha.

• filme arkadaşların ısrarıyla gittimn filmi bilmiyodum bile ama film 3d olsun efekt olsun gayet güzel sıkmıyoda 8/10 izleyin zaman kaybı değil
  • 10 üzerinden 6.5-7 arası bir film olmuş,tabi bu kadrodan beklentim daha fazlaydı normal olarak. 175 M $ bütçe ile şu ana kadar sadece 96 M $ yapabilmiş dünya genelinde. Jackie Boy kendine sonunda bir franchise buldu diye seviniyordum ama box office rakamlarından sonra devam filmi gelmesi zor gibi, hele ki studyo WB ise

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zeqqqqq -- 25 Mayıs 2017; 23:24:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MessiTugi

O da kapağı DC'ye atar Green Arrow yakışır reyize

Açıkçası inşallah öyle olur hocam; Hunnam'ın tipi,saçı,sakalı tamamiyle ÇR Oliver Queen ile aynı harbiden
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.